Broşür dağıtmak, hizmetlerinizi ve işinizi sunmanın ve tanıtmanın en ucuz yollarından biridir. İzleyicilerinizi ve potansiyel müşterilerinizi etkilemek istiyorsanız broşürlerinizin profesyonel görünmesi gerekir.

Şimdi, broşürlerinizi tasarlamanın en basit ve en güvenli yolu broşür tasarımı için özel bir yazılım kullanmaktır. İyi haber şu ki, hem çevrimiçi hem de çevrimdışı olarak kullanabileceğiniz birçok araç var.

Karar verme sürecinizi kolaylaştırmak için, Windows Rapor, Windows bilgisayarınızda kullanabileceğiniz broşür tasarımı için en iyi 5 programın bir listesini hazırladı.

2018’de kullanılacak broşür tasarımı için en iyi 5 yazılım (önerilir)

Edraw’s Broşür

Broşür Tasarımı için Windows PClerde Kullanılacak En İyi 5 Yazılım 1

Edraw’s Broşür Yazılımı sadece birkaç dakika içinde el ilanları, broşürler, broşürler ve daha fazlasını oluşturmak için kullanabileceğiniz ilginç bir araçtır.

Daha önce bir broşür tasarım yazılımı kullanmadıysanız, başlamak için doğru program budur.

İşte bu aracın ana özelliği:

  • Broşürünüzü tamamen kişiselleştirin: Kenarlığı, metni ve diğer tasarım öğelerini istediğiniz zaman ve istediğiniz şekilde değiştirebilirsiniz.
  • Önceden oluşturulmuş şablonlar: Free Flyer Yazılımı, etkileyici hazır şablonlar koleksiyonuna sahiptir. En çok sevdiğinizi seçin ve metni ihtiyaçlarınıza göre düzenleyin. İş, Blok Stili, İş Reklamı vb. Gibi birçok broşür şablonu vardır.
  • Küçük resim kütüphanesi: İşleri daha ilginç hale getirmek için yeni sınırlar, afişler ve küçük resimler düzenli olarak eklenir.

–   Şimdi Edraw Max ücretsiz deneme sürümünü indirin

Canva Broşür Marker

Broşür Tasarımı için Windows PClerde Kullanılacak En İyi 5 Yazılım 2

Canva’nın Broşür Makinesi, kullanımı çok kolay ve sezgisel bir broşür tasarım aracıdır. Hedef kitlenizin ilgisini çekecek güzel broşürler oluşturmak için sürükle ve bırak özelliğini kullanın.

Bu yazılım, bilgiyi net, güzel ve ikna edici bir şekilde sunmak için doğru araçları sunar.

Broşür Makinesi, pazarlama materyalleri oluşturmak veya okul için bir ödevi tamamlamak için mükemmeldir; bu, profesyoneller, serbest çalışanlar ve öğrencilerin mesajlarını çekici bir şekilde iletmek için başarıyla kullanabileceği anlamına gelir.

Bu yazılımı kullanmak çok kolaydır: en sevdiğiniz resimleri sürükleyip bırakmak, yazı tiplerini ve renkleri özelleştirmek ve metninizi eklemek yeterlidir.

Broşür Maker, aralarından seçim yapabileceğiniz 1 milyondan fazla profesyonel grafik tasarım elemanı (resim, afiş, simge, çerçeve vb.) İçeren bir kütüphane içermektedir. Bu görüntülerin çoğunun ücretsiz olduğunu ve premium görüntülerin her birinin yalnızca 1 ABD Doları tutarında olduğunu belirtmekte fayda var. Tabii ki kendi resimlerinizi de yükleyebilirsiniz.

Sonuçtan memnun kaldığınızda, yaptıklarınızı PDF belgeleri olarak dışa aktarabilir ve yüksek kalitede çözünürlükte yazdırabilir veya “Paylaş” düğmesini kullanarak doğrudan Canva’dan sosyal medyada paylaşabilirsiniz.

Canva’ya kaydolun ve broşürlerinizi şimdi tasarlamaya başlayın.

LucidPress Online Broşür Yapımcısı

Broşür Tasarımı için Windows PClerde Kullanılacak En İyi 5 Yazılım 3

Çevrimiçi bir broşür tasarım yazılımı arıyorsanız, o zaman LucidPress Online Broşür Makinesi sizin için doğru seçim olabilir.

Bu araç, broşürlerinizi 30 dakikadan daha kısa sürede oluşturmanıza yardımcı olacak bir dizi ücretsiz ve premium broşür, broşür, broşür veya çalışma broşürü sunar.

Elbette, beyaz bir tuval ile başlayabilir ve kendi özel resimlerinizi, yazı tiplerinizi ve metninizi ekleyebilirsiniz. Metin, resim, şekil ve video eklemek için sürükle ve bırak özelliğini kullanın.

LucidPress Online Broşür Maker’in modern tasarımı, bir bilgisayarda izlemek için mükemmel şık dijital ekranlar oluşturmanıza olanak sağlar. Klavye kısayolları da desteklenir.

Broşürlerinizi Google Dokümanlar, YouTube, Dropbox, Flickr, Facebook ve diğer araçlarla farklı formatlarda (JPG, PNG veya PDF) dışa aktarabilirsiniz.

Diğer kullanıcılar ile aynı anda tek bir belgede değişiklik yapmanızı sağlayan Gerçek Zamanlı İşbirliğini destekler.

LucidPress Online Broşür Maker’a kaydolun

Adobe Spark

Broşür Tasarımı için Windows PClerde Kullanılacak En İyi 5 Yazılım 4

Adobe Spark, göz alıcı broşürler oluşturmak istiyorsanız kullanabileceğiniz en iyi araçlardan biridir. Adobe Spark gerçekten etkileyici malzemeler oluşturmayı çok kolaylaştırdığından, profesyonel görünümlü broşürler oluşturmak için tasarımcı olmanıza gerek yok.

Tasarımınızı tamamladıktan sonra yapmanız gereken tek şey onu kaydetmek. Arkadaşlarınızla paylaşabilir veya yazdırabilirsiniz.

Adobe Spark nasıl kullanılır:

  • Bir şekil ve boyut seçin: “Projelerim” e gidin> en sevdiğiniz şablonu seçin> başlangıç ​​boyutlarını ayarlayın. Broşürünüzü istediğiniz zaman istediğiniz gibi yeniden boyutlandırabilirsiniz.
  • Bir tema seçin: “Temalar” a gidin ve broşürünüze en uygun temayı seçmek için açılır menüyü kullanın. Her tema, renkleri, tasarım öğelerini ve daha fazlasını değiştirmenizi sağlayan eksiksiz bir düzenleme araçları grubuna sahiptir.
  • Kendi arka plan resminizi ekleyin: Varsayılan temalar kendi arka plan resimlerini getirir, ancak broşürünüzü daha iyi kişiselleştirmek için kendi arka plan resminizi ekleyebilirsiniz.
  • Metin ekle: “Metin” e gidin ve dünyaya göndermek istediğiniz mesajı yazmak için metin kutusunu kullanın. Hazır olduğunuzda, yaratmanızı yayınlayın ve paylaşın.

Adobe Spark’ı Alın

smartdraw

Broşür Tasarımı için Windows PClerde Kullanılacak En İyi 5 Yazılım 5

SmartDraw , gerçekten şaşırtıcı broşürler ve el ilanları yaratmanıza yardımcı olacak çok kullanışlı ve ilginç bir broşür tasarım yazılımıdır.

İşinizi veya etkinliklerinizi tanıtmak için broşürler oluşturmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Broşürlerinizin düzenini tasarlayabilir ve dakikalar içinde yazdırmaya başlayabilirsiniz.

Aralarından seçim yapabileceğiniz birçok broşür tasarım şablonları vardır. Elbette, istediğiniz şekilde düzenleyebilir, fotoğraf, logo, teklifiniz veya kuruluşunuz hakkında bilgiler vb. Yükleyebilirsiniz.

Broşür tasarımınızı başkalarıyla paylaşabilir ve geri bildirimde bulunmalarını isteyebilirsiniz. SmartDraw Cloud sayesinde, siz ve ekibiniz aynı broşürde birlikte çalışabilir ve malzemeleri gerçek zamanlı olarak düzenleyebilirsiniz. Yaptıklarınızı Microsoft Word, Excel, PDF veya PowerPoint’e de aktarabilirsiniz.

Broşürleriniz ve broşürleriniz profesyonelce tasarlandı ve birkaç dakika içinde basılmaya hazır olacak.

SmartDraw’ı indirin

Burada Windows 10 bilgisayarınızda kullanabileceğiniz en iyi 5 broşür tasarım yazılımına sahipsiniz.

Her aracın resmi web sayfasına gidin, test edin ve ihtiyaçlarınıza en uygun olanı seçin.