Cüzdanlarınızda taşıdığınız garanti bankasına ait tüm kredi ve banka kartlarınızı kontrol etmek artık çok kolay. Akıllı telefonlarınıza yükleyeceğiniz Bonus Flaş uygulaması sayesinde kredi kartınızı ve banka hesabınızı kontrol edebiliyorsunuz. Bu uygulama sayesinde yapabileceğiniz işlemler arasında kredi kartı limit kontrolü, limit artırım isteği, banka hesap bakiyesi kontrolü, kart şifreleri değiştirme, kredi kartını internet üzerinden alış veriş açma veya kapatma gibi bir çok işlem bulunuyor.

Uygulamayı kullanabilmek öncelikle olarak telefonumuza kurmamız gerekiyor. App Store ve Google Play Store üzerinden Bonus Flaş uygulamasını ücretsiz şekilde indirebiliyorsunuz.

f1

f2

Uygulama açıldığında sağ üstte bulunan giriş yap seçeneğine basıyoruz. Daha sonra gelen ekrana yalnızca TC kimlik numaramızı veya müşteri numaramızı ve Garanti Bankasına ait kredi kartımızın şifresini giriyoruz.

f3

f4

Bu bilgileri girdikten sonra Garanti Bankasından bankada kayıtlı olan telefon numaramıza doğrulama kodu içeren bir SMS geliyor. Bu SMS deki doğrulama kodunu bir sonraki ekranda bulunan doğrulama kısmına giriyoruz.

f5

Bütün bu işlemlerin ardından kredi kartımızı ve banka kartımızı telefonumuzdaki uygulamaya tanımlamış oluyoruz. Kredi kartımız ve banka kartımız uygulamanın üst kısmında bizlere gösteriliyor. Önce kartlardan birinin üzerine tıklayıp kartları ön plana alıyoruz daha sonra sağa sola kaydırarak kartlar arası geçiş yapabiliyoruz.

f6

f7

f8

İçinde bulunduğunuz dönemdeki güncel kampanyalar hakkında bilgi, Garanti Bankasının sizlere yaptığı özel teklifleri görüntülemek isterseniz ana menüde alt kısımda bulunan “Bana Özel” kısmına basıyoruz.

f10

Sizlere özel teklifler için “Ayrıcalıklı Teklifler” bölümüne, genel kampanyalar içinse “Popüler Kampanyalar”  bölümüne giriyorsunuz.

f11

f12

Kredi kartımıza ait temel bilgilerde değişiklik yapmak istersek ana menüde sağ altta bulunan “Daha Fazla” kısmına basıyoruz. Gelen ekrandan “ayarlar” menüsüne basıyoruz.

f13

f14

Bu bölümden kredi kartı şifremizi değiştirebiliyoruz, limit artırım talebinde bulunabiliyoruz, ekstre adres değişikliği sağlayabiliyoruz ve kredi kartımızı internet üzerinden alış verişe açıp/kapatma işlemi gibi birçok değişiklik yapabiliyoruz.

f15

Uygulama üzerinden banka hesabımızda bulunan bakiyeyi kullanarak kredi kartı borcu ödeme işlemi yapmak istersek ana ekran bulunan ödemeler kısmına giriyoruz. Daha sonra ödemeyi yapacak hesabımızı ve ödeme miktarımızı seçerek işlemimizi tamamlayabiliyoruz.

f16

f17

f18