Yeni bir Apple ürünü satın aldığınızda, ücretsiz deneme ile Apple TV+’ı üç ay boyunca deneyebilirsiniz.

Zevk için tonlarca içerik içeren video akışı hizmeti bulmak için çok uzağa bakmanıza gerek yok. Ancak, abonelik ücretinden önce içeriği deneyerek, deneme sürümü olan bir hizmet bulmak giderek zorlaşıyor.

Neyse ki, Apple ürünü satın aldıysanız, Apple TV+ için üç aylık ücretsiz denemenin kilidini açabilirsiniz. Aşağıda size tam olarak nasıl Apple TV+ edinebileceğinizi göstereceğiz.

Apple TV+ nedir?

Video akışı dünyasında yeni iseniz, Apple’ın Netflix, Disney+ ve Amazon Prime Video gibi diğer büyük isimlerle rekabet etmek için tasarlanmış kendi akışıdır.

Orijinal TV şovları, platforma özel filmler dahil olmak üzere çok çeşitli içerikler sunar. Tüm içerik reklam olmadan ve büyük çoğunluğu 4K HDR çözünürlükte ve Dolby Atmos sesle izlenebilir.

Apple aygıtlarında, PC’lerde, oyun konsollarında, akışlı video kutularında ve birçok akıllı televizyon modelinde erişebilirsiniz. Hizmet ayrıca web’de tv.apple.com adresinde de mevcut.

Hoş bir dokunuş olarak, bir uçak yolculuğu veya uzun bir araba yolculuğu için internet bağlantısı olmadan izlemek için tüm içeriğini cihazınıza indirebilirsiniz.

Ücretsiz deneme, Aile Paylaşımı kullanılarak en fazla beş aile üyesiyle paylaşır. Bu harika özelliği hiç duymadıysanız, nasıl çalıştığını gösteren Apple Aile Paylaşımı primerimize bir göz atın .

Ücretsiz Deneme Sürümü Nasıl Alınır

Apple TV Nasil Ücretsiz Alinir 1

TV+ için üç aylık ücretsiz deneme, Apple’dan veya yetkili bir Apple satıcısından yeni bir iPhone, iPad, iPod touch, Mac satın alan herkes kullanır. Apple Watch dahil değildir.

Cihazınızı kurduktan sonra ücretsiz tekliften yararlanmak için 90 gününüz var. Daha önce Apple TV+ için herhangi bir deneme sürümü kullandıysanız, teklifi kullanamayacağınızı belirtmek isterim.

Aygıtta Apple Kimliğinizle oturum açtığınızdan emin olun. Ayrıca aygıtın en son iOS, iPadOS, tvOS veya macOS sürümünün yüklü olduğunu doğrulayın.

Ardından, cihazınızdaki uygulamaya gidin. Apple TV’yi App Store’dan ücretsiz indirin.

Hemen teklifi kullanmak isteyip istemediğinizi soran bir iletişim kutusu görmelisiniz.

Ayrıca Apple TV+’ın ücretsiz deneme sürümünü almanın başka yolları da var. Örneğin, uygun bir LG TV’niz varsa, TV üreticisi aracılığıyla üç aylık ücretsiz deneme talebinde bulunabilirsiniz.

Apple TV Nasil Ücretsiz Alinir 3

Aboneliğinizi İptal Etme

Üç aylık ücretsiz deneme süresi tamamlandıktan sonra Apple, erişim için size ayda belirlediği ücret üzerinden fatura kesmeye devam edecektir.

Ücretsiz deneme süresinden sonra devam etmek istemiyorsanız manuel olarak iptal etmeniz gerekecektir. Bunu yapmak için Ayarlar’a gidin ve ardından sayfanın üst kısmında adınızı seçin. Abonelikler’i seçin ve Apple TV’yi seçin. Sayfanın en altına gidin ve İptal’i seçin.

Unutulmamalıdır ki, herhangi bir nedenle Apple TV+ aboneliğinizi ücretsiz deneme süresinin bitiminden önce iptal ederseniz, akış hizmetine erişiminizi kaybedersiniz ve ödeme yapmadan yeniden etkinleştiremezsiniz.

Ücretsiz TV+’ın Keyfini Çıkarın

Yeni bir Apple cihazı satın alırsanız, bu harika üç aylık ücretsiz deneme için bulunan tüm içerik parmaklarınızın ucunda. Ve akış hizmetinin sunduğu şeylerden hoşlanıyorsanız, nispeten düşük bir ücret karşılığında abone olmaya devam edebilirsiniz.

Apple TV+ teklifi, bir kuruş ödemeden Apple hizmetlerinden birini denemenin tek yolu değil. Ayrıca Apple Music, Apple News+, Apple Fitness+ ve daha fazlası için ücretsiz denemeler mevcuttur.