Bu uygulama mobil cihazınız ile bilgisayarınız arasında istediğiniz müziği kolaylıkla ve hızlı bir şekilde aktarmamıza imkan tanır. Cihazınızda ki müzikleri tarayıcı üzerinde düzenlememize yardımcı olacaktır.

Screenshot 3 1

Videoları favori tarayıcınızdan cihazınıza ya da cihazınızdan tarayıcınıza anında aktarın. Videoları İnternet sitesindeki oynatıcı aracılığıyla doğrudan izleyebilirsiniz.

Fotoğraflarınızı daha iyi bir şekilde görüntülemek ister misiniz? Slayt gösterisi özelliğiyle fotoğraflarınızı hızlı ve basit bir şekilde görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca, fotoğrafları içe, dışa aktarma ve silme işlemleri kolaylıkla yapabilirsiniz.

Bu Android cihaz yöneticisi ile, Android cihazınız üzerindeki uygulama yükleme ve silme işlemlerini tamamen kontrol edebilirsiniz. Zararlı yazılımları kolaylıkla silerek daha fazla hafıza alanı boşaltın. Uygulamaları güvenli bir şekilde yedekleyin ve istediğiniz zaman arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Yazı, Word, Excel, ve PDF gibi farklı belge türlerini ekleyin. Ayrıca, dosyaları ya da klasörleri aktarmak için basitçe sürükleyip bırakabilirsiniz.

Cihazınızın tüm arama geçmişini tarayıcıda görüntüleyin. Çağrı bildirimleri gelen önemli çağrıları kaçırmadan bilgisayarınıza yoğunlaşmanıza yardımcı olacaktır.

İnternet’ten tek bir tıkla kablosuz olarak cihazınızın ekran görüntüsünü alın. Ayrıca bunu bir dosya olarak saklamanıza ya da kopyalamanıza imkan tanır. bununla birlikte, olan biteni diğerlerine anında paylaşabilirsiniz.

Screenshot 2 3

 

Telefonunuza Airmore uygulamasını indirerek QR kodu tarama ile kolaylıkla telefonunuzun ekranını Pc ye aktarabilirsiniz.

Bu güçlü dosya yöneticisi ile dosyalarınıza hızlı bir şekilde erişebilirsiniz. Kolaylıkla dosya oluşturabilir, taşıyabilir ya da silebilirsiniz. Bunun yanında, cihazınızın içeriğini görüntülemeniz için sağlanan iki ayrı dosya yapısını kullanabilirsiniz.

Kablosuz Android ve iPhone dosya transferi bilgisayarınız ve mobil cihazınız arasında dosya aktarımımızı cihazımıza erişim için izninizin gerekmesi nedeniyle güvenli bir şekilde sağlar.

Bu ücretsiz online uygulama yansıtıcı fonksiyonuyla birlikte Android telefon ekranınızı bilgisayar ekranınıza yansıtmanızı sağlıyor. Resimlerinizi büyük ekranda paylaşmak veya bir sunum yapmak ya da mobil oyunların keyfini bilgisayarda çıkarmak isterseniz sadece birkaç tıkla bunu yapabilir bu konforu sorunsuz yaşayabilirsiniz.

Screenshot 4 2