En iyi 6 Windows 10 Şifre Yöneticileri 2019 yılında kullanılacak

Windows 10 şifre yöneticisi uygulamaları

Gizliliğimizin Windows 10’da düşündüğümüz kadar güvenli olmadığı,  ancak en azından verilerimizi korumaya çalışabileceğimiz bilinen bir gerçektir. Bunun için en iyi yol şifrelerdir ve mükemmel bir şifre oluşturmak ve yönetmek için yapmanız gereken tek şey bu şifre yöneticilerinden biridir.

Windows 10 App Store’da bulunan en iyi 5 şifre yöneticisinin bir listesini hazırladık. Bu araçlar, güçlü bir şifre oluşturmaktan, şifrelerinizi yönetmeye gelince ihtiyacınız olan her konuda size yardımcı olacaktır. Bu yüzden, Windows 10 için en iyi 5 şifre yöneticisi listemize göz atın.

Windows 10 için en iyi şifre yöneticisi uygulamaları

 1. Efficient Password Manager Pro

Kullanılacak En İyi Windows 10 Şifre Yöneticisi 1

Size göstermek istediğimiz bir diğer büyük şifre yöneticisi, Efficient Password Manager Pro. Listemizdeki diğer şifre yöneticileri gibi, bu da tüm şifrelerinizi korumak için bir ana şifre kullanır. 256 bit şifreleme sayesinde tüm şifreleriniz korunmaya devam eder ve bunlara erişmek için ana şifrenizi girmeniz yeterlidir.

Bu yazılım senkronizasyonu destekler, böylece tüm şifrelerinize birden fazla cihaz üzerinden erişebilirsiniz. Birden fazla cihazdan bahsetmişken, bu uygulamanın PC, Android ve iOS’da mevcut olduğundan bahsetmeye değer, böylece şifrelerinize istediğiniz zaman erişebileceksiniz.

Uygulama yerleşik bir arama seçeneği ile birlikte gelir, böylece istediğiniz şifreyi birkaç dakika içinde bulabilirsiniz. Uygulamanın kullanımı oldukça basittir, bu nedenle giriş bilgilerinizi sağ tıklatarak kopyalayabilirsiniz. Tabii ki, herhangi bir web sitesini doğrudan şifre yöneticisinden ziyaret edebilir ve gerekli giriş bilgilerini hızlıca girebilirsiniz.

Uygun güvenlik uygulamalarını kullandığınızdan emin olmak için, uygulamanın ayrıca yerleşik bir şifre üreticisi vardır, böylece kolayca güvenli ve güçlü şifreler oluşturabilirsiniz.

Genel olarak, Efficient Password Manager Pro listemizdeki diğer girişler kadar gelişmiş olmayabilir, ancak güvenli şifreler düzenlemenize ve oluşturmanıza yardımcı olur, bu yüzden kontrol etmeye değer.

Genel bakış:

 • Arayüz kullanımı basit
 • Dahili şifre üreticisi
 • Kullanımı kolay
 • Hızlı arama
 • 256 bit şifreleme
 • Ana parola
 • Şifrelerinizi senkronize edebilme
 • Windows, iOS ve Android’de kullanılabilir

    –  Verimli Şifre Yöneticisi Pro’yu şimdi ücretsiz indirin

    – Şimdi Satın Alın

 1. Password Padlock

Kullanılacak En İyi Windows 10 Şifre Yöneticisi 2

Şifre Password Padlock muhtemelen listemizdeki en popüler şifre yöneticisidir ve muhtemelen daha önce de duymuşsunuzdur. Bu harika şifre yönetim aracı, verilerinizi güvende tutmak için çok verimli AES-256 şifrelemesi kullanır.

Ayrıca tüm şifrelerinizi OneDrive’a yedekleme ve geri yükleme seçeneğiniz vardır, böylece hiçbirini asla kaybetmez veya unutmazsınız. Bu, şifrenizi bir bilgisayara yedekleyebileceğiniz ve başka bir bilgisayara geri yükleyebileceğiniz anlamına gelir. Şifreleri yönetmek çok kolaydır, çünkü kategoriler halinde düzenlenirler. Ayrıca Parola Asma Kilit’in can sıkıcı reklamları olmadığını da belirtmeliyiz.

 1. Iron Password

Kullanılacak En İyi Windows 10 Şifre Yöneticisi 3

Iron Password, web siteleriniz veya sosyal medyanız için rastgele fakat çok güçlü şifreler oluşturmanıza yardımcı olacak bir şifre oluşturma aracıdır. Ayrıca, bir başka harika şey de yukarıda belirtilen araçların bazıları ile birlikte Iron Password kullanabilirsiniz. Örneğin, Iron Password ile güçlü, rastgele bir şifre oluşturabilir ve Password Locker veya inetLock8 içinde saklayabilirsiniz, böylece onu ezberlemeniz gerekmez.

 1. Keeper

Kullanılacak En İyi Windows 10 Şifre Yöneticisi 4

Henüz denemediyseniz, Keeper şifrelerinizi daha güvenli hale getirmek için harika bir araçtır. Artık Her hesabınız için güçlü şifreler oluşturmak ve hızlı bir şekilde hatırlamak veya şifreleri girmek zorunda kalmadan web sitelerine ve uygulamalara giriş yapabilirsiniz.

İşte bu harika ücretsiz uygulama hakkında bazı özellikler:

 • Sınırsız şifreleri saklayın
 • Bilgisayar korsanlarına ve veri hırsızlığına karşı koruyun
 • Güçlü ve güvenli şifreler oluşturun
 • KeeperFill özellikli web sitelerinde şifreleri otomatik doldurun
 • Windows Merhaba Desteği
 • Özel dosyaları, fotoğrafları ve videoları kasanıza kaydedin
 • Tüm cihazlarınızda ve bilgisayarlarınızda kasanıza erişin
 • Cihazlar, bilgisayarlar ve tarayıcılar arasında anında senkronize edin
 • SMS, Google Authenticator, Duo Security veya RSA SecurID ile İki Adımlı doğrulama
 • Hesap hırsızlığını önlemek için bir oturum kapatma zamanlayıcısı ayarlayın
 1. Enpass

Kullanılacak En İyi Windows 10 Şifre Yöneticisi 5

Enpass, Windows 10 için güvenilir bir parola yöneticisi uygulaması arıyorsanız, tüm parolanızı tek bir yerde saklamak ve ana parolanızı kullanarak kilidini açmak için kullanabilirsiniz. Temel avantaj, kullandığınız cihaz ve işletim sisteminden (akıllı telefonlar, tabletler, masaüstü bilgisayarlar, dizüstü bilgisayarlar vb.) Bağımsız olarak şifrelerinize erişebilmenizdir.

Hangi şifrelerin kullanılacağı konusunda fikirleriniz tükeniyorsa, Enpass yeni güçlü ve benzersiz şifreler oluşturmanıza yardımcı olur.

 1. LastPass

Kullanılacak En İyi Windows 10 Şifre Yöneticisi 6

Birçoğunuzun zaten LastPass’ı duyduğundan eminiz . Ancak bu şifre yöneticisini bir daha kullanmadıysanız, işte bu yüzden denemelisiniz.

Her şeyden önce, LastPass Windows 10 için piyasaya sürülen ilk parola yöneticisi uygulamalarından biridir. Çok sağlam ve güvenilirdir ve kullanımı kolay bir kullanıcı arayüzü ile birlikte gelir.

Bu uygulama aynı zamanda parmak izi teknolojisini destekleyerek bilgilerinize hızlı bir şekilde erişmenizi sağlar. Ek olarak, LastPass ayrıca bazı ilginç verimlilik özellikleri de sunmaktadır. Örneğin, banka hesap bilgileri, ehliyet, pasaport bilgileri, sosyal güvenlik numarası ve daha fazlası dahil olmak üzere hesabınızdaki önemli bilgileri kaydedebilirsiniz.

Daha fazla bilgi için, LastPass’ın ayrıntılı incelemesini okuyabilirsiniz .

2 YORUMLAR

 1. Merhaba Sebahattin Bey,
  En İyi Windows Şifre Yöneticilerini yukarıdaki makalemde paylaştım. Denenmiş ve test edilmiş şifre yöneticileridir. Aralarından seçim yapabilirsiniz.

 2. Listedeki ürünlerden Lasrpass’ı birkaç yıldır premium olarak kullanıyorum. 12$ ile başladığı yıllık aboneliği 36$ olmuş. Bence profesyoneller hariç fazla bir miktar. Alternatif ne önerirsiniz?