Süpürme ve paspas özelliği bulunan Xiaomi Mi Vacuum Mop 1C, sahip olduğu üstün teknoloji sayesinde kısa sürede şarj edilen ürün, uzun süreli kullanımlar için oldukça idealdir. Şarj dayanma süresi 120 dakika olarak bilinmektedir. Bu bağlamda kullanıcılarının hem zamandan hem de enerjiden tasarruf etmelerine yardımcı olur. Geniş toz hapsetme kapasitesi sayesinde sürekli toz değiştirme ile uğraşılmaz. Bu sayede oldukça uzun süren temizliğin daha kısa sürmesine imkan tanır.

Akıllı navigasyon sistemi sayesinde ev içinde kendi kendisine bir haritalama yapar. Bu sayede siz ayarlamaya gerek kalmadan gereken yerleri kendisi tespit ederek temizlemektedir.

Kullanıcılarına sunmuş olduğu yüksek performansa kıyasla oldukça az enerji tüketimi yapar. Sınıfının en tasarruflu ürünlerinden birisi olarak bilinmektedir. Hem bütçenizi korumaya yardımcı olurken hem de sizi temizlik yükünden kurtarır.

Su haznesi sayesinde inatçı lekelerin nemli temizleme özelliği ile ortadan kalkmasına yardımcı olur. Temizlik yaptığı esnada kendi kendisine engelleri aşar. Böylece siz yokken dahi engele takılarak aynı yerde kalmadan temizliği tamamlar.

Xiaomi Mi Vacuum Mop 1C Kurulumu1

Teknik Özellikleri

  • Ağırlık: 3.5 kg
  • Şarj Süresi: 4 saat
  • Çalışma Süresi: 120 dakika
  • Ses Seviyesi: 50 dB
  • Batarya: 2400mAh
  • Ürün Boyutu: 353mm x 350mm x 81.5mm
  • Su tankı Kapasite: 200ml
  • Toz Kutu Kapasite: 600ml
  • Emme: 2500Pa

Xiaomi Mi Vacuum Mop 1C Kurulumu

Ürünün kurulumu oldukça basit, fakat bunun için evinizde mecburi olarak internet bağlantısı olması gerekiyor. Kuruluma başlamadan önce evinizde şarj ünitesi için daha sonra değiştirmeyi planlamadığınız bir yer seçiniz. Sarj ünitesinin etrafında belirli bir açıklık olması gerekmektedir.

Akıllı telefonunuzun uygulama mağazasından Mi Home uygulamasını indiriniz.

Uygulamayı indirdikten sonra telefon numarası üzerinden ya da mail üzerinden kullanıcı kaydı oluşturabiliyorsunuz.

Xiaomi Mi Vacuum Mop 1C Kurulumu2

Hesabınızı oluşturduktan sonra sağ üstte yer alan cihaz ekle kısmına tıklayınız. Ardından ürün listesinde bulunan Ev Aletleri kısmına giriş yapalım. Robot süpürgeler kategorisinde robot süpürgenizin ismini seçelim.

Ürünü seçtikten sonra süpürge üzerinde yan yana yer alan 2 adet tuşa aynı anda 3 saniye basılı tutalım. Sesli uyarıyı duyduktan sonra elimizi tuşlardan çekelim.

Bu işlemden sonra süpürge evinizde ki Wi-Fi ağını bulduktan sonra şifresini isteyecektir. Wi-Fi şifrenizi yazdıktan sonra ileri seçeneği ile devam edelim.

Kurulumla ilgili yükleme ekranı başlayacaktır. Bu esnada telefonunuzu robot süpürgeye yakın tutunuz. İşlem tamamlandıktan sonra kullanma başla komutu ile kurulumu bitirmiş olacaksınız.