Akıllı telefon dünyasında yeni cihazların üretimlerinin ardı arkası kesilmiyor , 2021 yılına girmemizle birlikte bir çok akıllı telefon üreticisi rakiplerine oranla daha farklı teknolojilere sahip ürünler üretmekte yakından tanıdığımız uzak doğulu üretici Xiaomi geçtiğimiz günlerde bir lansmanla birlikte Mi 11 Ailesini tanıttı , rakiplerine oranla daha güçlü olan Mi 11 Xiaomi severleri üzecek bir haberle satışa sunulacak.

Xiaomi-Mi-11.jpg (1280×720)Firma yaptığı resmi açıklamayla birlikte , Apple’ı rol model alarak üretecekleri yeni amiral gemisi ürünlerde artık ‘Şarj Aleti’ kutu içeriğine eklemeyeceklerini bildirdi. Hali hazırda kutu içeriğinden kulaklık çıkmamasıyla birlikte sarj aletinin olmayışı Xiaomi kullanıcılarını oldukça kızdıracak gibi gözüküyor.

Xiaomi ülkemizde genel piyasaya oranlarına göre uygun fiyatlı ürünleriyle bilinmekte , öyle ki Amiral Gemisi cihazları dahi diğer üreticilere oranla daha uygun fiyatlı , fakat bu durum firmanın satış rakamlarını ve kullanıcı kitlesini azaltabilir. 14 Ocakta düzenlenecek Samsung’un Unpacked etkinliği birlikte kullanıcılarda bir merak uyanacak , acaba Samsung’da kutu içeriğini azaltan firmalar kervanına katılacak mı ?

Mi 11 kendi detaylı incelemem sonucu ve diğer editörlerle iletişimim sonucunda ekranı son derece beğenilen bir telefon olarak lanse edildi. Özellikle bütün firmaların artık yavaş yavaş AMOLED ekran teknolojisine geçmesiyle birlikte bir fark olmayacağı düşünülse de Ekran ppi değeri , Nit yoğunluğu ve çözünürlük kalitesi oldukça öne çıkıyor , dilerseniz özelliklerine geçelim.

Ekran