Stray modlarını bilgisayara kurma adımları nelerdir? Sorusunun yanıtına bu makalemizden ulaşabilirsiniz. Son zamanlarda oyun  severlerin sıklıkla sorduğu sorular arasında yer aldı.

Bu konu hakkında neler yapabileceğinizi aşağıda yer alan makalemizde sizler ile paylaştık. Sizleri için derlediğimiz oyun modlarını inceleyebilirsiniz.

Stray modlarını bilgisayara kurma adımları

1)İlk olarak Stray modlarını bulunduğu Nexus Mods  web sitesine gidin.

2)Bir sonraki aşamada karşınızda yer alan sayfayı inceleyin. Bu sayfada indirmek istediğiniz mod’un üzerine tıklayın ve bu modun yer aldığı sayfaya gidin.

3)Hemen ardından ekranın sağ alt kısmında yer alan manuel indirme seçeneğini seçin sonra indirin

4)İndirme işlemi biraz zaman alacaktır. Bu ekranda sabırla beklemeniz tavsiye edilir.

Stray Modlarını Bilgisayara Kurma

NOT: İndirmiş olduğunuz mod dosyalarını, bilgisayarınızda yer alan Stray  klasörüne elemeniz gerekmektedir. Bu işlemi yapabilmek için aşağıda yer alan adımları inceleyin.

1)İlk olarak Steam uygulamasını açın.

2)Bu uygulama yani Steam’de bulunan kütüphaneye gidin.

3)Açılan ekrandan Oyun listesi yer alacaktır. Bu alanda arama bölümüne Stray’i aratın ve üzerine sağ tıklayın.

4)Bir sonraki adımda fare imlecinizi Yönet  seçeneğinin üzerine getirin. Ardından Yerel Dosyalara göz atın seçeneğine tıklayın.

Yukarıda yer alan adımlardan sonra oyun dosyalarının bulunduğu klasöre ulaştıktan sonra, Nexus Mods’un  web sitesine dönün. Bu alanda aktarılan talimatları uygulayın.

Tüm bu işlemlerin ardından tüm işlem tamamlanmış olacaktır. Oyunu modlarla çeşitlendirmek için genellikle modlarını indirdikten sonra istenilen klasöre atmanız gerekiyor.

İşlem oldukça basit fakat zaman zaman çok fazla işlemi beraberinde gerebiliyor.

Bu makalemizde sizler için Stray modlarını bilgisayara kurma adımları inceledik. Son zamanların sık sorulan sorularından bir tanesine cevap niteliğinde bir yazı ile sizlere sunduk. Umarım makalemiz sizlerin sorularına da cevap olmuştur. Bu konu hakkında bilgi almak isterseniz makalemizi incelemenizde fayda olacaktır

Sadece bu konu değil oyun ve benzeri bir çok alanda bilgi almak isterseniz sayfamızı inceleyerek bir çok sorunuza yanıt alabilirsiniz. Sizler için derlediğimiz: Steam Oyun Gizleme Nasıl yapılır? konusuna göz atın