Snapchat’in otomatik ilerletme özelliği artık sona erdi ve Bunun yerine Snapchat hikaye oynatma listesi eklendi.

Her uygulamada olduğu gibi Snapchat uygulaması da özelliklerine yenilerini eklemeye devam ediyor.

Snapchat uygulaması sosyal medya programları arasında en popüler olan uygulamalardan bir tanesidir. Snapchat uygulaması  son dönemlerde oldukça fazla kullanıcı sayısına ulaştı. Yapılan incelemeler sonucunda uygulamanın bu kadar kısa sürede beklenenden daha fazla kullanıcı kitlesine ulaştı.

Bunun en büyük etkenlerinden biriside uygulama içerisinde yapılan yenilikler ve getirilen özellikler oldu. Snapchat’ın birbirinden farklı bir çok özelliğini kullanıyor ve dilediğimizce eğleniyoruz.  

Bu program içerisinde arkadaş ekleme sistemi yer alıyor.  Snapchat kullanan kişilerin paylaştığı gönderiler görülebiliyor.  Herkes kendisine ait kişisel bir hesap oluşturarak arkadaş ekleyebilir.

Uygulama üzerinde çeşitli video ve resimler paylaşarak arkadaşları ile birlikte uygulamanın tadını çıkarıyor.

Konumuzun başlığından da anlaşılacağı gibi bu makalemizde Snapchat’ın Hikaye oynatma listesi nedir? benzeri sorularımızın cevabını öğrenmiş olacağız. Aşagıdaki bilgilendirme metnini inceleyebilirsiniz:

Snapchat’ın öncesinde bildiğiniz gibi otomatik özelliği vardı. Fakat bu özellik Hikaye oynatma listesinin gelmesiyle son buldu.

Snapchat hikaye oynatma listesi özelliği ile artık izlemek istediğiniz hikayeleri seçebilme imkanına sahipsiniz.

Örneğin videolarını görmek istediğiniz bir arkadaşınız var, bu arkadaşınızın isminin sol kısmında yer alan  öykü simgesi yer alacaktır.

Bu simgeye dokunalım ve karşımıza mor bir onay simgesi geldiğini göreceğiz.  Bu alanda hikayeleri otomatik olarak oynamasını istediğiniz tüm arkadaşlarınız için aynı işlemi yapın. Bu işlemden sonra, Snapchat ana ekranının altında yer alan mor oynat düğmesine dokunun.

işlem ardından sadece seçmiş olduğunuz listede yer alan kişilerin hikayelerini göreceksiniz.

Snapchat hikaye oynatma listesini oluşturmak oldukça kolay ve anlaşılır bir özellik. Şimdi sizlerde Snapchat hesabınızda hikaye oynatma listesi oluşturun. Ancak sadece listede belirlediğiniz kişilerin hikayelerini izleyerek keyfini çıkarabilirsiniz.

Son Güncelleme 15 Ocak 2022 Yazar Senanur Fındıkçı