Paylaş

Samsung Xpress M2835DW yazıcısı, kullacılarına yüksek bir performans sunmakta. Dakikada 28 sayfa baskı yapan bu lazer yazıcı, ayrıca size wi-fi ve NFC gibi özelliklerle kolaylık sunmakta.

Gelişmiş NFC teknolojisi sayesinde, sadece bir içeriği yazdırmak için Samsung Xpress M2835DW mobil cihaza dokunun ve yazdırmak istediğiniz belgeyi kolaylıkla yazdırın. Ya da isterseniz wi-fi bağlantınızı sağlayıp belgelerinizi yazdırabilirsiniz;  tercih sizin.

aa

Printer/yazıcı ihtiyacınızı Samsung Xpress M2835DW Serisi ile beklentilerinize verecek şekilde karşılayabilirsiniz. 600MHz işlemci ve 128MB bellek (PPM) sayesinde yüksek hızlarda belgeler yazdırarak zamandan tasarruf etmenizi sağlıyor. Cortex- A5 Çekirdeği sayesinde, kendi sınıfında en hızlı yazıcılardan biri. Diğer modellere göre % 25.6 daha hızlı çalışmakta. Yani, daha hızlı çalışması  daha esnek ve daha verimli olmasını sağlıyor Tam dolu tonerle 1200 sayfaya kadar belgelerinizi yazdırabiliyorsunuz. USB 2.0 ve ethernet kablonuzla bağlantılarınızı sağlayıp ağınız üzerinden kolaylıkla belgelerinizi yazıcınıza gönderebilirisiniz. Bunun yanı sıra istediğiniz tüm işletim sistemlerinde kullanabiliyorsunuz. Son olarak yazının 250 sayfa tepsi kapasitesi bulunmakta.

Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
TIKLA ARA

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.