Ana Sayfa İnceleme Samsung Giriş Seviyesi Akıllı Telefon Galaxy J1 Ürün İncelemesi

Samsung Giriş Seviyesi Akıllı Telefon Galaxy J1 Ürün İncelemesi

0

Ürün çeşitliliği bakımından her zaman üst sıralarda olmak isteyen samsung geçtiğimiz dönemde bir çok akıllı telefon modeli tanıttı. Akıllı telefon pazarının her segmentinde agresif ve rekabetçi olmayı hedefleyen koreli teknoloji devi bu amacını gerçekleştirebilmek adına akıllı telefon serilerini çoğaltıyor. Biz de sizler için Samsung un orta segment ürünlerinden olan J1 ürününü inceledik.

samsung-1

Giriş seviyesi ürün segmentinden yer alan Samsung Galaxy J1 ürünü plastik kasadan oluşuyor. Bu durum genelde metal kasa kullanan samsung kullanıcıları için biraz garip gelebilir. Ancak ürünün ergonomik bir malzemeden yapıldığını söyleyebiliriz.

11858 teknik destek
11858 teknik destek

Üründe 4.3 inç büyüklüğe sahip 480×800 çözünürlükte kapasitif ekran bulunuyor.  Çift çekirdekli 1.2 Ghz Spreadtrum işlemci bulunan üründe 512 MB da RAM bulunuyor. Ürünün dahili hafızası 4 GB ve bu hafıza mikro sd kart yardımıyla 128 GB a kadar artırılabiliyor. Arka kamerası 5 MP olan J1 720p HD video kaydı yapabiliyor. Ürünün ön kamerası ise 2 MP. Samsung Galaxy J1 kutusundan Android 4.4 Kit Kat işletim sistemiyle çıkıyor.

samsung-2

Bütün bu özelliklerin yanısıra 1850 Mah batarya bulunan üründe ayrıca ultra güç tasarrufu teknolojisi bulunuyor. Giriş seviyesi bir üründe böyle bir teknolojinin bulunması hakkında olumlu şeyler söylenebilir. Çünkü samsung bu teknolojiye NOTE 4 serisinde bile yer vermiyor. Ultra güç tasarrufu teknolojisi sayesinde Galaxy J1 ürünü günlerce kullanılan pil süresi vaadediyor.

 

11858 teknik destek
11858 teknik destek

Ürünün siyah,mavi ve beyaz olmak üzere üç farklı rengi bulunuyor. Ürünün arka kapağı sökülebiliyor ve bataryası çıkarılabiliyor.

samsung-3

11858 teknik destek
11858 teknik destek

Hazırlayan: Uğurcan ÜN

Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA