Ana Sayfa Mobil ‘Samsung Galaxy S6 Note 5’ için ‘Android 7.0 Nougat’ Türkiye Güncelleme Tarihi

‘Samsung Galaxy S6 Note 5’ için ‘Android 7.0 Nougat’ Türkiye Güncelleme Tarihi

4
Paylaş
'Samsung Galaxy S6 Note 5' için 'Android 7.0 Nougat' Türkiye Güncelleme Tarihi

Siz değerli okuyucularımıza bu makalemizde Samsung Galaxy S6 Note 5′ için ‘Android 7.0 Nougat’ Türkiye güncelleme tarihi hakkında bilgi vermeye çalışacağız.

Samsung Türkiye Başkan Yardımcısı Tansu Yegen, Samsung Galaxy S6 Note 5 için Android 7.0 Nougat Türkiye güncelleme tarihini geçtiğimiz günlerde açıkladı. Samsung Türkiye Başkan Yardımcısı Tansu Yegen, güncelleme konusunda Samsung‘un karne notunun pek de iyi olmamasından ötürü, Samsung‘un güncellemede karne notunu yükseltmek adına Android 7.0 Nougat güncellemesinin kısa sürede yayınlanacağını sosyal medya hesabıyla duyurdu. Peki, Android 7.0 Nougat Güncellemesi, Türkiye için ne zaman gelecek?

İşte ayrıntılı bilgiler:

Galaxy S6: Şubat ayının 3.cü haftası

Galaxy S6 Edge: Şubat ayının 4.cü haftası

Galaxy S6 Edge+: Şubat ayının 3.cü haftası

Galaxy Note 5: Şubat ayının 3.cü haftası

Galaxy J: Mayıs ayı

Galaxy A: Temmuz ayı

Evet Samgung Galaxy S6, Galaxy S6 Edge, Galaxy S6 Edge+, Galaxy Note 5, Galaxy J, Galaxy A serileri yukarıda belirtiğimiz tarihlerde Android 7.0 Nougat  Güncellemelerine kavuşacaklar. Umarız Samsung‘un güncelleme konusundaki bu kötü not görünümü, Android 7.0 Nougat sayesinde pozitif anlamda istenen ve beklenen düzeye gelir.

Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
TIKLA ARA

4 YORUMLAR

  1. 1 mart tarihli yazıda s6 grubune şubat ayında nougat geliyor haberini düşmek nasıl bir mantıktır. nerede kaldı diye sorgulama amaçlı yazı olsa anlarım da geçmiş tarihli bilgi için gelecek zaman kullanmanın garipliğini yazı siteye eklenirken kimse farkedemiyor anlaşılan.

  2. Arkadaşım bazı şeyleri biraz takip edin. Haber yapıyorsunuz yanlış! Çoğu güncelleme ertelendi s7 ailesi hariç. Burada insanlara yanlış bilgiler verneyin.

  3. Güncellemeler ertelendi..bu gidişle çok bekleriz..note 5 al 2650 tl.öde şu yazılımdan faydalanama hay yarabbim…

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.