Ana Sayfa Destek Facebook Kişisel Verilerinizin İsteği

Facebook Kişisel Verilerinizin İsteği

0
Paylaş

Facebook tarafından kullanamadığınız veya giriş yapamadığınız hesabınıza erişiminiz yok ise eğer farklı profilden görebildiğiniz halde bu hesap içerisinde önemli bilgileriniz var ise Kişisel Veri İsteği İçin talepte bulunabilirsiniz. Facebook tarafından bilgilerinizin kişisel verilerinizin geri alınması veya tarafınıza iletilmesi için form bilgilerinizi eksiksiz bir şekilde doldurmamız gerekmektedir.

Giriş yapamadığınız hesap için işlem yapılacaksa Facebook hesabım var ancak hesabıma erişemiyorum seçeneği üzerinden ilerleme yapılması gerekmektedir. E-posta ilk bölüme Facebook sizinle iletişime geçmesi için iletişim mail adresinizi yazmamız gerekmektedir. Confirm your email address tekrar e-posta adresinizi onayladığınıza dair iletişim adresinizi yazmanız gerekmektedir.

Facebook tarafından istenilen kişisel bilgilerinizi doldurarak kimliğinizin ön yüzünü çekip TC ve Seri No bölümünün üzeri kapalı olacak şekilde iletişim mail adresinize gerekli bilgilerinizin Kişisel verilerinizin iletilmesi için E-posta atılmasını beklemeniz gerekmektedir.

Bu işlem için link üzerinden ilerleme yapabilirsiniz : https://www.facebook.com/help/contact/166828260073047

Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
TIKLA ARA

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı girin