En iyi 3 Win10 fırsatları ve Microsoft hakkında bilmeniz gerekenler;

Win10 fırsatları için;

Microsoft, bu yıl işletim sistemi için herhangi bir teklif sunmamış olsa da size bazı alternatifler sunmayı düşündük.

En iyi 3 Windows 10 firsati 1

Bu sayfaya giderseniz, Redmond devi tarafından sunulandan biraz daha güzel bir fiyat etiketi göreceksiniz. Ancak, bunun OEM sürümü olduğunu unutmayın.

Windows 10 OEM, işletim sisteminin tam sürümüdür ancak Microsoft tarafından desteklenmez. Tek fark, bir OEM lisansının kullanım sırasında tek bir PC’ye bağlı olmasıdır.

Bu, lisansın tek bir cihazda yalnızca bir kez çalışacağı ve donanımınızı (daha spesifik olarak anakartı) değiştirmeniz gerekirse başka bir tane satın almanız gerekeceği anlamına gelir.

Ancak, OEM anahtarlarının fiyatları o kadar düşüktür ki, dizüstü bilgisayarınızı gerçekten değiştirdiğinizde, büyük olasılıkla yeni bir Windows sürümü görünmektedir.

Microsoft Office fırsatları

En iyi 3 Windows 10 firsati 2

Microsoft’un en son Office sürümü de bu tatil satışlarında, geniş bir ürün yelpazesiyle fiyatların düşmesi nedeniyle biraz dikkat çeker.

Microsoft Office 365 için En İyi E-Posta İstemcisi

Bunlar şunları içerir:

Ofis Ev ve İş 2021

Office Professional Plus 2021

Ofis Ev ve Öğrenci 2021

365 Kişisel

Microsoft 365 Ailesi

Donanım anlaşmaları

En iyi 3 Win10 fırsatları Kara Cuma, insanların donanımda büyük indirimler beklediği yılın bir zamanı iken, yazılım indirimlerinin genellikle bu yıl herhangi bir zamanda gelmesi bekler.

Durum böyle olunca, Microsoft, çok çeşitli özel teklifleri içeren bir yıllık teklif kataloğu yayınlamayı kendine görev edin.

Windows 11’de Dosya Sıkıştırma Nasıl Etkinleştirilir

Bunlar, dizüstü bilgisayarlardan ve PC’lerden oyun ekipmanlarına, cep telefonlarına, aksesuarlara ve daha fazlasına kadar değişir.

Restoro

Çeşitli Windows 10 hatalarını düzeltmek için Restoro’yu öneriyoruz:

Bu yazılım, yaygın bilgisayar hatalarını onaracak. Sizi dosya kaybından, kötü amaçlı yazılım hasarından, donanım arızasından koruyacak. Bilgisayarınızı maksimum performans için optimize edecektir. Şimdi 3 kolay adımda bilgisayar sorunlarını düzeltin ve virüs hasarını ortadan kaldırın:

Patentli Teknolojilerle birlikte gelen Restoro PC Onarım Aracı’nı indirin (patent burada mevcuttur).

Bilgisayar sorunlarına neden olabilecek Windows 10 sorunlarını bulmak için Taramayı Başlat’a tıklayın.

Fakat bilgisayarınızın güvenliğini ve performansını etkileyen sorunları gidermek için Tümünü Onar’a tıklayın.

Restoro bu ay 907.493 kişi kullandı.

Microsoft sizi Windows 10’a yükseltmeye ikna ettiyse ancak siz şirketin en son işletim sistemine sahip olmak için tatilleri beklemeye karar verdiyseniz. Aslında size iyi haberlerimiz yok.

Evet, Redmond devi Windows Store’da tatil sezonunu başlattı ancak biraz geç kalsanız bile yine de Microsoft Store’un sunduğu fırsatlardan yararlanabilirsiniz.