En başarılı mobil fitness uygulamalarını derledik

Bu yazımızda sizin için en başarılı mobil fitness uygulamaları listesi hazırladık.

Vücut geliştirme kolay bir spor değil. Ancak, aynı zamanda çok karmaşık bir yapıda da değildir. Bir egzersiz rutini oluşturursunuz, ağırlık kaldırırsınız, kazanımlar elde edersiniz ve bu kazanımları takip edersiniz. Mobil uygulama konusuna gelirsek akıllı telefonunuz sizin için ağırlık kaldıramaz. Ancak, ne yaptığınızı takip etmek ve egzersiz programınızı planlamanıza yardımcı olmak için harika bir araç olarak işe yarayabilir. Birkaç tür vücut geliştirme uygulaması vardır. kazanımlarınızı takip etmeye yardımcı olan spor salonu günlükleri şeklinde uygulamalar vardır, bazı uygulamalar egzersiz rutinlerini planlamaya yardımcı olur. Tüm bu uygulamaların stillerine bir göz atacağız. İşte en başarılı mobil fitness uygulamaları.  Unutmayın, harekete geçmedikçe  yapılan planlamaların bir önemi olmayacak. Bu nedenle önerimiz uygulamaya hazır olduğunuz seçeneği kullanmanız olacaktır.

ilginizi çekeceğini düşündük : Windows 11 BEDAVA Virüs Temizleme | Windows Defender ile Virüs Taraması

İçerik konuları

FitNotes

  • Basit, anlaşılır fitness günlüğü uygulaması
  • Tekrarları, ağırlığı ve egzersiz sonuçlarını izler
  • Tamamen bedava

FitNotes iyi, temel bir spor salonu günlüğü uygulamasıdır. Kondisyonunuzu takip eder ve antrenmanlarınız hakkında size istatistikler verir. Ayrıca bu istatistikler tamamen özelleştirmeye açık. Yeni bir egzersiz ekler, tekrarlarınızı ve ağırlığınızı koyarsınız ve istediğiniz zaman egzersiz sonuçlarınızı kontrol edersiniz. Kullanıcı arayüzü basittir. Egzersizler ya direnç ya da kardiyoşeklindedir ve tercihinizi yaparak başlarsınız. Çok fazla menü ile kafanızı karıştırmayan mükemmel derecede yetkin bir egzersiz takip uygulaması. Ayrıca tamamen ücretsizdir.

JEFIT

En başarılı mobil fitness uygulamaları

  • Ücretsiz sürüm, vücut istatistikleri izleme ve bir eğitim günlüğü içerir
  • Tekrarları ve ağırlıkları not etmek ve sonuçları daha sonra hatırlama özelliği var
  • Elit abonelik, sosyal özellikler ve gelişmiş istatistik günlüğü barındırır.

JEFIT, en popüler antrenman planlayıcılarından ve fitness takipçilerinden biridir. Uygulamanın ücretsiz sürümü, platformlar arası destek, vücut istatistikleri takibi, bir antrenman günlüğü ve JEFIT’in egzersiz veritabanına erişim içerir. Elite abonelik sürümü, daha iyi istatistik raporlaması, arkadaşlarla istatistik karşılaştırmaları ekler ve reklamları kaldırır. Yine de ücretsiz sürüm gayet yeterli düzeydedir. İlerledikçe tekrarlarınızı ve kilonuzu takip edebilirsiniz. Bu kazanımları ölçmek için iyi bir mobil uygulama. Ancak  bütün spor branşları hakkında menülere sahiptir, bu nedenle kardiyo ve diğer fitness aktiviteleri için umursamadığınız şeyler görebilirsiniz.