Oyun dünyasında artık maalesef ki iyi donanım özelliklerine sahip bilgisayarlar , standart ekipmanlar tek başına yeterli olmuyor. Rekabetçi oyunlarda iyi bir oyuncu olmak istiyorsanız kesinlikle iyi ekiomanlara da ihtiyacınız var . Bugün konumuza devam ederek nispeten uygun fiyatlı kullanıcı dostu olan mouse’lara değineceğiz.

1-Polosmart Hybrid Bluetooth & Wireless V 5.0 Kablosuz Mouse

110000003855614.jpg (1500×1500)

Polosmart ülkemizde oldukça bilinen ve zincir marketlerde ürünleri oldukça yoğun bir şekilde satın markalardan.Bu ürün ilk duyduğumda ve fiyatına baktığımda beni şaşırtan bir ürün olmuştu ve sonrasında yaklaşık 2.5 sene önce ürünü satın aldım ve hala aktif olarak sorunsuz bir şekilde kullanıyorum. Ürün 2400 DPI ve Bluetooth+USB Dongle bağlantısına sahip , ürünü telefonumda , tabletimde, PC’mde, PS4‘ümde , TV’mde neredeyse tüm akıllı ürünlerimde kullanıyorum ve performansı beni oldukça memnun ediyor , ürün oyuncu mouse’larına benzemese de kullandığım tüm oyuncu mouse’larından daha iyi olduğunu söyleyebilirim ve f/p odaklı olarak mükemmel bir ürün.Fiyatı etiketi 99 TL

2-Thunder Wolf Q13 Kablosuz Şarjlı Oyuncu Mouse’u

format:webp (550×550)

Thunder Wolf Q13 2600 DPI, yine pandemi döneminde alıp oldukça beğendiğim ürünlerden biri. Ürünü en güzel tarafı dahili bataryasının olması ve  , bu sayede ürüne pil masrafı yapmadan sarj ederek kullanabilirsiniz. Ürün boyut olarak büyük bu nedenle tasarımını beğensem de  pek ergonomik bulmadım ve oyunlarda kullanımı biraz zor oldu bu nedenle el boyutunuz küçükse ilk önerdiğim ürünü alabilirsiniz. Fiyat etiketi 120-140 TL

3-Rampage SMX-R12 Hawker 4800 DPI Oyuncu Mouse’u

format:webp (550×550)Rampage ülkemizde şüphesiz oyuncu ürünlerinin her sınıfını f/p odaklı satmaya çalışan firmalardan biri , bu üründe yine geçmişte kullanıp oldukça memnun olduğum sensörünü beğendiğim ürünlerden biri profesyonel bir oyuncu olmak istiyorsanız fakat oyuncu ürünlerinin fiyat endeksini yüksek buluyorsanız bu ürün tam da size göre , 4800 DPI bir lense sahip olan bu mouse şuan 130-150 TL fiyat etiketine sahip.

4-Monster Pusat V8 Gaming Mouse
2_P_medium.png (1000×666)PUSAT-Mouse-V8-4.png (1920×830)
Monster Pusat V8
görünüm itibariyle oldukça profesyonel bir ürün , tasarım detayları ve ürün üzerinde yer alan macro tuşları ile sizi rekabetçi oyunlarda 1 adım önde tutacaktır , ürünü deneme fırsatım olmadı fakat driver’ları ve uygulaması oldukça stabil ve kolay 500-6200-12400 DPI arası ayarlanabilen lensi ve DPI Led’i bulunan mouse’ta DPI yükseltirken ayrıca hangi seviyede olduğunu da görebiliyorsunuz şuan resmi ürün websitesinde 197 TL fiyat etiketine sahip bu mouse en iyi kablolu mouse’lar listesinde ilk 10’a rahatlıkla girer.

Listemizde ki tüm ürünler aktif olarak satışı yapılan ürünler , piyasada milyonlarca ürün gurubu mevcut fakat sizler için seçtiğimiz ürünler bu şekildedir , daha fazla ürün önerileri için bizi takipte kalmaya devam edin , Sağlıklı günler dileriz.