Yüklemeye çalıştığınız uygulama Microsoft tarafından doğrulanmış bir uygulama değil Sorunu çözümü için Windows 10 bilgisayarınıza bir program yüklemeye çalıştığınızda Yüklemeye çalıştığınız uygulama Microsoft tarafından doğrulanmış bir uygulama değil uyarısı alıyorsanız aşağıdaki işlemleri yaparak sorunu giderebilir yüklemeye çalıştığınız programı yükleyebilirsiniz.

Öncelikle Windows 10 bilgisayarınızdan Ayarlar’a giriş yapalım.

Microsoft tarafından doğrulanmış bir uygulama değil

Ayarlar’a giriş yaptıktan sonra Uygulamalar bölümüne giriş yapıyoruz.

makale4

Açılan ekranda uygulamalar ve özellikler bölümünde ki uygulamaların alınacağı yeri seçin seçeneğine tıklayalım.

Bu bölümde Herhangi bir yere seçeneğini seçmeniz yeterli olacaktır.

Ardından yüklemeye çalıştığınız program hata vermeyecek ve yüklemesini yapabileceksiniz.

Çalışma şeklinize uyum sağlar

Windows 10 Pro, bugün uyguladığınız çalışma yöntemi için tasarlanmıştır. Ve yarın uygulayacağınız çalışma yöntemine de hazırdır.

Uzak masaüstü, İnternet üzerinden herhangi bir cihazdan kendi makinenizi sanal olarak. Açarak tüm dosyalarınıza, klasörlerinize ve uygulamalarınıza erişebilmenizi sağlar.

Çalışanlar gizlilikten ve güvenlikten ödün vermeden sanal olarak işbirliği yapabilirler. Microsoft Teams ile tek bir yerden sohbet edin, toplantı yapın, arayın ve işbirliği yapın.

Windows 10 Pro, işinize odaklanabilmeniz için kimlik, cihaz ve uygulama yönetimini basitleştirir. BT altyapınız üzerinde sezgisel denetim sayesinde işletmeniz her türlü duruma hazırdır.

Windows 10 verilerinize, ekipmanınıza ve çalışanlarınıza yönelik yerleşik korumalar içerir. Ve kaybolan veya çalınan cihazlarda bile iş bilgilerini ve kişisel kimliklerini güvence altına alır.

Windows 10 Pro, telefon görüşmesi, kısa mesaj veya cep telefonları ve tabletler için. Microsoft Authenticator uygulaması aracılığıyla basit ve güvenli çok faktörlü kimlik doğrulaması özelliği sunar.

1 Yorum

  1. olum valla kaç saattir yapamıyorum sonunda çok şükür sizin sayenizde yaptımm çok teşekkürler gerçekten