Yui s7 robot supurge ozellikleri

Bu yazımızda sizlere Yui S7 Robot Süpürge kurulumu ve öne çıkan özellikleri hakkında detaylı bilgilendirme ileteceğiz.

Yuis S7 robot süpürge, evlerinizi kolayca temizlemek için tasarlanmış bir otomatik süpürge cihazıdır. Ayrıca kullanımı konusunda oldukça kullanışlı ve işlevsel bir cihazdır. Yui S7 Robot süpürge ile neler yapabilirsiniz hemen göz atalım.

Yuis S7, evinizin farklı odalarında dolaşarak, toz, tüy ve diğer kirleticileri temizler. Yuis S7, evinizdeki halılarda da kullanılabilir ve toz, tüy ve diğer kirleticileri etkili bir şekilde temizleyebilir. Yuis S7 ilk çalıştırma ile beraber evinizi otomatik olarak haritalandırır. Böylece sonraki temizliklerinde eşyalarınızı ve duvarlarınızı hatırlayarak daha hızlı ve sağlıklı bir temizlik elde edecektir. Bunların yanı sıra Yui S7 Robot süpürge kurulumu oldukça pratik olduğundan tercih etmekte zorlanmayacağınız bir ürün olacaktır.

yui s7 robot supurge kurulumu ve ozellikleri
Yui Robot Süpürge Kurulumu

Şimdi başlıca Yui S7 robot süpürge özellikleri nelerdir birlikte göz atalım.

Yui S7 Robot Süpürge Özellikleri

  • Akıllı haritalama: Yuis S7, evinizi otomatik olarak haritalandırıyor. Böylece bu harita üzerinde konumunun nerde olduğunu gösterir. Ayrıca temizlikte nerede kaldığını da görmemize yardımcı olur.
  • Zamanlama: Yuis S7, temizlik işlemini belirli bir zaman aralığında gerçekleştirmek için programlayabilirsiniz. Böylece evinizi temiz tutmanın en uygun zamanını belirleyebilirsiniz.
  • Fırça ve filtre: Yuis S7, iki farklı fırça ve HEPA filtre mevcuttur. Bu sayede, tüyler, toz ve diğer kirleticileri kolayca temizler ve hava kalitesini iyileştirir.
  • Engel tespiti: Yuis S7, engel tespiti teknolojisi ile donatılmıştır. Bu teknoloji sayesinde, evinizdeki mobilyaları ve diğer nesneleri algılar ve etrafında dolaşırken çarpışmayı önler.
  • Otomatik şarj: Yuis S7, pili azaldığında otomatik olarak şarj istasyonuna döner ve şarj edilir. Böylece her zaman hazır bir şekilde kullanılabilir.

Yui S7 Robot Süpürge Kurulumu

Kurulumu oldukça kolaydır. İlk olarak, Yuis S7 robot süpürgeyi şarj edin. Şarj istasyonuna bağlayın ve pil tamamen dolana kadar bekleyin.

yui s7 robot supuge kurulumu
Yui s7 robot süpuge kurulumu

Robot süpürgelerde şarj istasyonunun daha sonra yerini değiştirmek haritalandırmada karışıklığa sebep olabiliyor. Bu sebeple evinizde yeri sabit kalacak bir konuma yerleştiriniz. Ayrıca modemizinden çok uzak bir noktaya yerleştirmemeye dikkat ediniz.

Yui s7 robot süpürge kurulumu için akıllı telefonunuzda Yui Smart uygulamasını indiriniz. Google Play Store veya Apple Store üzerinden uygulamayı indirebilirsiniz.

Uygulama içi kayıt olma işlemini tamamlayıp ardından uygulama izinlerini verdikten sonra cihaz ekleme bölümü üzerinden robot süpürgenizi seçerek ilerleyiniz. Daha sonra kendi evinizin Wi-Fi adını seçmenizi isteyecektir. Daha sonra şifre kısmına ise Wi-Fi şifrenizi yazınız.

Bir sonraki adımda kurulum otomatik olarak devam edecektir. Eğer devam etmez ise manuel olarak wifi ağları listesinden robot süpürgenizin ismini seçmeniz istenilecektir. Böylece cihaza veriler aktarılarak Yui s7 robot süpürge kurulumu tamamlanacaktır.

Daha sonra, robot süpürgeyi evinizin herhangi bir yerinde çalıştırmak için yerleştirin ve açın. Yuis S7, evinizi haritalandırmaya ve temizlemeye başlayacaktır. Ayrıca, kullanım kılavuzunu da takip ederek cihazın diğer özelliklerini keşfedebilirsiniz.

Böylece sizlere Yuis S7 robot süpürge kurulumu nasıl yapıldığını anlattık. Umarız makalemiz sizler için faydalı olmuştur.

Sıradaki konular: