Robot süpürgeler kullanım alanlarının genişlemesi ile kullanıcı tarafından kolayca yönlendirilebilen Tefal RG7447 evinizde ve işyerinizde temizlik zahmetinden sizi kurtarır. Tefal’in sunmuş olduğu robot süpürge, alerji kiti özelliği sayesinde üstün performans sağlar. Uygulama esnasında süpürme ve paspaslama fonksiyonlarını sıralı bir şekilde yerine getirir. Otomatik süpürme ve silme uygulamalarını gerçekleştirir. Sahip olduğu teknik ve fonksiyonel özellikleri ile dikkat çeker.

Öne Çıkan Özellikleri

Tefal RG7447, yüksek toz tutan performanslı filtreye sahiptir. Böylece %99,9 oranında toz parçacıklarını ve küçük partikülleri ortadan kaldırır. Ayrıca ebatları sadece 34cm uzunluk, 34cm en, 6cm yükseklik şeklindedir. Kullanım sırasında alçak mobilyaların dahi altına girerek yüzeyleri derinlemesine temizler. Yaklaşık 1,8 kg ağırlığındaki süpürge ergonomik boyutu sayesinde kolayca taşıyabilirsiniz. Ayrıca üzerinde su tankı ve bir adet mop temizleme ekipmanına sahiptir.

SRobot süpürgenin çalışma fonksiyon süreleri değişiklik gösterir. Temizlenecek alanın durumuna göre fonksiyon süresini yönlendirebilirsiniz. Aynı zamanda süpürgenin çalışma süresini, ürünün üst panelinden kolayca kontrol edebilirsiniz. Eğer silme ve süpürme fonksiyonu aynı anda çalıştığınızda temizleme süresini de uzatırsınız. Üründeki temizleme aşamaları uygulama üzerinden kolayca yönlendirebilirsiniz. Tercihiniz doğrultusunda temizleme fonksiyonun aşamasını değiştirebilirsiniz.

Tefal RG7447 akıllı robot süpürgede üç farklı temizlik modu vardır. Akıllı, bölgesel ve duvar takibi yapabilme kategorileri doğrultusunda çeşitlilik gösterir. Akıllı temizlik modu, metodik hareketler süpürür. Böylece hiçbir noktayı kaçırmadan zemin temizliğini yapabilirsiniz. Bölgesel temizlik modu, başlangıç noktasından dışarıya doğru daireler çizerek süpürme işlemini gerçekleştirir. Duvar takibi modu, temizlemesi en zor olan duvar köşe noktalarını ve süpürgelikleri boylu boyunca temizler.

11858 teknik destek

Tefal RG7447 Kurulumu

Robot süpürgenizin sarj ünitesini evinizde daha sonra değiştirmeyeceğiniz bir alana yerleştirin. Sarj ünitesinin sağında, solunda ve önünde bir miktar açıklık bırakın. Böyle robot süpürgeniz daha kolay hareket edecektir. Robot süpürgeyi sarj ünitesine yerleştiriniz.

Akıllı telefonunuzun uygulama mağazasından Tefal robot uygulamasını indirin. Daha sonra ürün ekle komutu ile cihazınızın ismini seçiniz.

 

Tefal RG7447 Robot Supurge Kurulumu1

Burada cihaz için isim belirledikten sonra toz haznesinin kapağının altında açma tuşu açınız.

Bir sonraki ekrana ilerlediğinizde telefonunuzda bağlı olan Wi-Fi ağınızın ismi gözükecektir. Burada sizden Wi-Fi şifrenizi yazıyorsunuz. Eğer fibernet kullanıyorsanız 2.4 ghz bağlantısı ile devam etmeniz kurulumda yaşayacağınız sorunların önüne geçecektir.

Tefal RG7447 Robot Supurge Kurulumu2

Ardından robot süpürgenin üzerinde bulunan home tuşuna 6 saniye boyunca basılı tutunuz.

Telefonunuz ile ilişkilendirmeye başladığında robot süpürgenizle telefonunuzu birbirine yakınlaştırınız.

İşlem tamamlandığında kurulumda tamamlanmış olacaktır.