YouTube Premium iPhone video indirme adımlarını merak ediyor musunuz? Günümüzde kullanılan akıllı telefonlar neredeyse hayatımızın vaz geçilmez bir parçası oldu. Ancak Telefonlarımızda çeşitli uygulamalar kullanarak gerek iş, gerek eğitim ve benzeri alanlarda iş kolaylığı sağlayabildik Cihazlarda çeşitli hesaplardan ve uygulamalardan videolar izleyebilir ve izlediğimiz videolar kaydedebiliyoruz.

Bazen tekrar tekrar izlemek istediğimiz fakat  videolara eşitli sebeplerden dolayı ulaşamayabilirsiniz. Örneğin internet azalma orunu, şebeke çekim sorunu bu gibi problemlere örnektir.

Dünya üzerinde kullanımı oldukça yaygınlaşan İOS işletimine sahip İPHONE cihazlar kullanıcılarının bu konuda biraz zorlanmasına sebep oluyordu. Fakat Telefonlar gerek özellik gerek kullanımı bakımından Android cihazlara oranla biraz daha kullanıcılarını zorluyor diyebiliriz. Bu makalemizde İPHONE telefonlarımıza video indirmek için birkaç yöntem inceleyeceğiz.

YouTube Premium Özelliğiyle iPhone Video İndirme

Dünya üzerinde en çok tercih edilen video paylaşım platformlarından biri olan YouTube üzerinden iphone cihazlara video indirmek için farklı alternatifler denenebilir. Ya da ücretli youtube Premium satın alabilirsiniz.

Ancak bu özellik sayesinde yüksek kalitede videolar indirerek ve internetiniz olmasa dahi videoları izleyebilirsiniz.

  1. YouTube Premium üyeliği satın alın.
  2. Youtube üzerinden indirmek istediğiniz videoyu açın.
  3. Bu vedeonun alt kısmında yer alan indir butonuna tıklayın.
  4. Açılan ekrandan videonun kalite seçeneklerinden birini seçin.
  5. Bu aşamadaki indirme süresi internet hızınıza göre değişkenlik gösterecektir bu alanda videonun indirilmesini bekleyin.

Ancak YouTube üzerinden indirdiğiniz videolar telefonunuzun yerel klasörlerine kaydedilmeyecektir. Ancak YouTube Premium Özelliğiyle iPhone video indirme adımlarında. Bu özelliği kullanarak indirdiğiniz videolara ulaşmak için Youtube uygulamasını açın ve kitaplık bölümüne gidin. Bu alanda indirilen videolarınıza ulaşabilirsiniz.

YouTube Premium iPhone Video İndirme

YouTube’dan iPhone’ a video indirme aşamaları

Günümüzde iPhone kullanıcıları Youtube üzerinden video indirmek için Play store üzerinden birbirinden farklı uygulamaları var. Fakat  Güvenliğini tehdit edecek bu uygulamalar cihazlarda çeşitli sorunlara sebep olacaktır.

Çeşitli sorunlar ile karşılaşmamak için program kullanmadan güvenle video indirme adımlarını inceleyeceğiz.

1)YouTube uygulamasına giriş yapın. İndirmek istediğiniz video bağlantısını kopyalayın.

2)Hemen ardından https://tr.savefrom.net/114/ bu siteye gidin ve kopyaladığınız bağlantıyı ilgili alana yapıştırın.

3)Hemen ardında sağ kısımda yer alan ok simgesine tıklayın.

4)Açılan pencereden İndir-MP4 HD seçeneğine tıklayın.

Bu adımları eksiksiz uyguladığınızda istediğiniz video telefonunuza inecek ve fotoğraflar uygulamanız içerisine kaydolacaktır.