Yenilikçi teknolojimiz herkesin kendine kolayca, profesyonel, etkileyici ve işlevsel bir site kurmasını ve online ortama geçmesini kolaylaştırır. İster ilk defa bir site kuruyor olun ister bu konuda uzman olun, profesyonel bir site kurmak için ihtiyacınız olan tüm özellikleri ve çözümleri sunulmaktadır.Bu aşamada yaratıcılığınızı serbest bırakın artık.tvOXJHAG 400x400

Küresel kullanıcı tabanımı, herkese açık yazılım geliştirme ekibi,kitleri ve benzersiz tasarım özelliklerimiz eşsiz bir ekosistem oluşturur. Yazılım geliştiriciler, web tasarımcıları ve online ortamın tüm profesyonelleri kendi uygulamalarını ve hizmetlerini Wix aracılığı ile milyonlara duyurabilirler.

Hiçbir bilgiye sahip olmasanız bile herkesin kendini ifade edebilmesi ve online ürünlerini kullanabilmesi için 190’dan fazla ülkede 150 milyon kullanıcıya birinci sınıf bir platformla destek vermektedir.Fotoğrafçı olun, müzisyen, tasarımcı, küçük işletme sahibi, girişimci, gelin veya öğrenci olabilirsiniz. Wix’te kendinize profesyonel siteyi kurmak ve işlerinizi yönetmek için gerekli olan tüm araç ve özelliklerini de bulabilirsiniz.

 

Screenshot 4 1

Sizleri online ortamlarda başarılara ulaştırmak için sürekli olarak yeni araçlar güncelleşir ve geliştirilir. Ascend by Wix, müşterilerle sağlıklı bağlantı kurmanızı ve iş akışınızı düzene koymanız için size hepsi bir arada işletme çözümleri sunmaktadır. Wix Stores ile, ürün ve gereçlerinizi full online olarak satabilir ve güvenli ödeme sağlayabilirsiniz. Wix SEO ile, Google,Yandex gibi arama motorlarında da kolayca bulunabilirsiniz  ve Wix Logo Oluşturucu ile kendinize özel bir logo oluşturarak markanızı tanıtabilirsiniz. Wix Video Oluşturucu ile saniye ve dakikalar içinde tanıtım videoları çekebilirsiniz, Wix Blog ile hikayenizi online topluluğunuza ve toplantılarınızı da paylaşabilirsiniz. Düzenlemeye açık yazılım araştırma geliştirme platformları  Corvid by Wix ile; sunucu olmadan da , sorunsuz kodlama geliştirilmiş web uygulamaları oluşturabiliyorsunuz.

Screenshot 3 2

Wix 3 kurucusu olan Avishai Abrahami, Nadav Abrahami ve Giora Kaplan’ın projesi ve üreticisidir.Birden fazla parlak fikirleri olduğu gibi, bu fikirleri de rasgele keşfedilmiş.Başka bir yeni fikrin temeli olarak bir web sitesi oluşturulurken, teknoloji ve bilişim meraklıları bu üçlü üretici iş adamları sayesinde kısa süre içinde kendi web sitesini oluşturmanın zor, zahmetli ve pahalı olduğunu anladılar. Bu oluşumlar sayesinde kazara deneyim yaparken de fikirlerin de böyle bir ampül yanmış oldu. Kodlama, tasarım gibi becerilere veya herhangi bir detaylı bilgiye gerek kalmadan herkesin kendi web sitesini oluşturabileceği bir platform  veya blog kurmaya karar verdiler. Üstelik herkesin kendine site kurma hakkı yani bu platform ücretsiz olmalı düşündü ve bu şekilde de yapıldı.

2006 yılında, Wix’in doğması ile insanların ve yöneticilerin web ortamlarında varlıklarını ürünleri  oluşturma pazarlama yöntemi sonsuza dek değiştirmiş oldu

Wix ile kendi sitenizi kısa sürede kurup arama motorlarının hemen dikkatini çekebilirsiniz. Bu sayede ürünlerinizi kolayca pazarlama da görsellerle işlerinize ve işletmenize sağlıklı ve şık yön verebilmektedir. Wix sayesinde kendi hayallerinizde ki veri tabanınızı oluşturup kendi renklerinizle sitenizi Google de yayınlayabilir farkınızı sektörünüzde gösterebilirsiniz.

Şimdi yapay zeka teknolojisiyle sizde kendi web sitenizi oluşturabilirsiniz..

 

#hayatevesigar

#evdekal