Ana Sayfa Destek Whatsapp grup sohbetine önemli özellik!

Whatsapp grup sohbetine önemli özellik!

0

WhatsApp, 2021’in ilk Beta güncellemesini yayınladı. Bu yılın ilerleyen günlerinde telefonunuza eklenebilecek yeni özelliklerle ilgili ipuçlarıyla dolu. Whatsapp Beta sürümüyle bu yeni özellikleri ilk siz keşfedin. İşte detaylar…

WhatsApp, özellikle Mark Zuckerberg ve Facebook tarafından satın alındıktan sonra dünyanın en büyük mesajlaşma uygulamalarından biri oldu  ve her ay dünya çapında milyonlarca aktif kullanıcı kazanıyor.

Whatsapp Kaybolan Mesajlar Nasıl Kullanılır?

WABetaInfo’nun bildirisine göre, Beta sürümünde geliştirilmiş görüntülü ve sesli aramalar gibi özellikler mevcut. Ayrıca daha iyi sohbet geçmişi yedeklemeleri, daha kolay kişi yönetimi de yapabileceksiniz. Dahası da var. Geliştirilmiş etiketler ve çeşitli hata düzeltmeleri dahil olmak üzere çok sayıda iyileştirme geliyor.

11858 teknik destek
11858 teknik destek

BİRÇOK YENİ ÖZELLİĞİ KEŞFEDİN

Ayrıca pandemi devam ederken arkadaşlarınız ve ailenizle iletişimde kalmak için yeni bir güncelleme haberi de var. Giderek daha önemli hale gelen grup çağrılarını kaçırmamanıza yardımcı olacak birkaç yeni özellik.

Bir grup görüşmesinin başlangıcını kaçırırsanız (kaza veya zamanlama çatışması nedeniyle), daha sonra atlayıp özür dilemek şu anda imkansızdır. Yeni özellik geldiğinde, sohbetin devam etmesi koşuluyla, müsait olduğunuzda katılmanız mümkün olacaktır.

bu özellik her ne kazar Zoom gibi tam teşekküllü konferans şeklinde olmasa da ailemizle ve arkadaşlarımızla telefondaki konferanslara birbirimizi sonradan ekleyebildiğimiz gibi whatsapp’a da geldiğinde biraz daha rahatlayabileceğimizi düşünüyoruz.

Henüz test için mevcut olmasa ve bir çıkış tarihi henüz onaylanmasa da, WhatsApp Beta kurulum dosyalarında saklanan kaynaklar, bunun hem iOS hem de Android için bir seçenek olacağını öne sürüyor.

11858 teknik destek
11858 teknik destek

WHATSAPP BETA SÜRÜMÜNE NASIL GEÇİLİR?

Yeni araçları ve güncellemeleri yayınlandıktan sonra ilk siz denemek istiyorsanız, WhatsApp’ın beta programlarından birine katılmanız gerekir.

Maalesef, Apple cihazları için program şu anda dolu. Ancak bir alan açılıp açılmadığını görmek için Testflight sayfasına göz atmaya değer.

Android’de beta programına katılmak için Google Play’deki WhatsApp Beta sayfasını ziyaret edin. Bilgilerinizi girin. WhatsApp’ın genel sürümünü zaten yüklediyseniz, birkaç saat içinde otomatik olarak beta sürümüne güncellenecektir.

Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA