Ana Sayfa Destek Whatsapp grup sohbetine önemli özellik!

Whatsapp grup sohbetine önemli özellik!

0
11858 teknik destek

WhatsApp, 2021’in ilk Beta güncellemesini yayınladı. Bu yılın ilerleyen günlerinde telefonunuza eklenebilecek yeni özelliklerle ilgili ipuçlarıyla dolu. Whatsapp Beta sürümüyle bu yeni özellikleri ilk siz keşfedin. İşte detaylar…

WhatsApp, özellikle Mark Zuckerberg ve Facebook tarafından satın alındıktan sonra dünyanın en büyük mesajlaşma uygulamalarından biri oldu  ve her ay dünya çapında milyonlarca aktif kullanıcı kazanıyor.

Whatsapp Kaybolan Mesajlar Nasıl Kullanılır?

WABetaInfo’nun bildirisine göre, Beta sürümünde geliştirilmiş görüntülü ve sesli aramalar gibi özellikler mevcut. Ayrıca daha iyi sohbet geçmişi yedeklemeleri, daha kolay kişi yönetimi de yapabileceksiniz. Dahası da var. Geliştirilmiş etiketler ve çeşitli hata düzeltmeleri dahil olmak üzere çok sayıda iyileştirme geliyor.

BİRÇOK YENİ ÖZELLİĞİ KEŞFEDİN

Ayrıca pandemi devam ederken arkadaşlarınız ve ailenizle iletişimde kalmak için yeni bir güncelleme haberi de var. Giderek daha önemli hale gelen grup çağrılarını kaçırmamanıza yardımcı olacak birkaç yeni özellik.

11858 teknik destek

Bir grup görüşmesinin başlangıcını kaçırırsanız (kaza veya zamanlama çatışması nedeniyle), daha sonra atlayıp özür dilemek şu anda imkansızdır. Yeni özellik geldiğinde, sohbetin devam etmesi koşuluyla, müsait olduğunuzda katılmanız mümkün olacaktır.

bu özellik her ne kazar Zoom gibi tam teşekküllü konferans şeklinde olmasa da ailemizle ve arkadaşlarımızla telefondaki konferanslara birbirimizi sonradan ekleyebildiğimiz gibi whatsapp’a da geldiğinde biraz daha rahatlayabileceğimizi düşünüyoruz.

Henüz test için mevcut olmasa ve bir çıkış tarihi henüz onaylanmasa da, WhatsApp Beta kurulum dosyalarında saklanan kaynaklar, bunun hem iOS hem de Android için bir seçenek olacağını öne sürüyor.

WHATSAPP BETA SÜRÜMÜNE NASIL GEÇİLİR?

Yeni araçları ve güncellemeleri yayınlandıktan sonra ilk siz denemek istiyorsanız, WhatsApp’ın beta programlarından birine katılmanız gerekir.

Maalesef, Apple cihazları için program şu anda dolu. Ancak bir alan açılıp açılmadığını görmek için Testflight sayfasına göz atmaya değer.

Android’de beta programına katılmak için Google Play’deki WhatsApp Beta sayfasını ziyaret edin. Bilgilerinizi girin. WhatsApp’ın genel sürümünü zaten yüklediyseniz, birkaç saat içinde otomatik olarak beta sürümüne güncellenecektir.

11858 teknik destek

Destek sitemiz sorununuzu çözmenize yardımcı oldu mu?
1619 Oylamalar · 1619 Cevaplar
Cevabı Gönder
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
            Destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA
Önceki İçerikSteam Yavaş İndirme Sorunu Çözümü
Sonraki İçerikTelefon Seçerken Megapiksel Faktörü, Iphone 12

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.