Ttech Robot Süpürge kullanımı hakkında bilgi
Ttech Robot Süpürge Kurulumu

Bu yazımızda sizlere Ttech robot süpürge kurulumu nasıl yapılır ve özellikleri nelerdir tüm detayları ile anlatacağız.

Robot süpürge kullanımı artmaya başladıkça artık bir çok marka da robot süpürge üretmeye başladı. Bu durumda rekabeti artırdığı için uygun fiyatlara kolayca temin edebilir hale geldi. Öte yandan marka ve model seçiminde bizleri kararsız duruma düşürmektedir. Bizlerde bu yazımızda Ttech robot süpürge kurulumu ve özellikleri hakkında detaylı bilgiler vereceğiz.

Ttech Robot Süpürge Kurulumu

Robot süpürge kurulumunun başarı ile sonuçlanması için 2.4Ghz Wi-Fi sinyali bulunan bir modem ile bağlantı yapmanız gerekiyor. Ayrıca kurulum sırasında gerekli olacağından Wi-Fi şifresini de biliyor olmanız gerekmektedir. Ttech robot süpürge kurulumu için öncelikle cihazı şarj ünitesinde şarj ediniz.

Akıllı telefonunuzun uygulama mağazasından Ttech IQ uygulamasını yükleyiniz veya üründe bulunan QR kodunu okutarak yüklemeyi yapınız. Uygulamayı açmadan önce Bluetooh ve konum servislerini açık hale getiriniz. Daha sonra uygulamayı açarak kayıt olunuz. Ardından cihaz ekle seçeneği ile kurulum yapacağınız ürünün modelini seçiniz.

Apple marka telefonlarda Wi-Fi adını ve şifrenizi kendiniz doğru bir şekilde yazmanız gerekiyor. Android telefonlarda ise bilgileri kendisi algılamaktadır. Bir sonraki ekranda sağ üst tarafta yer alan mod seçme ekranında AP modunu seçiniz.

Ttech Robot Süpürge kullanımı
Ttech Robot Süpürge Kurulumu

Daha sonra robotu internete bağlamak için güç butonuna 10 saniye kadar basılı tutunuz. Ardından kurulumun tamamlandığına dair uyarı alacaksınız. Artık haritalama yaparak kullanıma başlayabilirsiniz.

Ttech Robot Süpürge Özellikleri

Süpürge denilince ilk bakılan özellik kesinlikle emiş gücü olmalıdır. Ttech robot süpürgede ise 2700Pa emiş gücü bulunmaktadır.

Süpürme işlevi dışında paspas yapma özelliği de bulunmaktadır. Su deposu ise 350ml kapasiteye sahiptir.

Çarpma ve düşmeye karşı yüksek hassasiyetli sensörler ile donatılmıştır. Ayrıca SmartSense akıllı yüzey algılama teknolojisi sayesinde tüm zeminlerde maksimum performans göstermektedir.

Ttech Robot Süpürge kullanımı hakkında bilgi
Ttech Robot Süpürge Kurulumu

Üç farklı seviyeli süpürme ve paspas ayarı bulunuyor. Ayrıca Ttech robot süpürge kurulumu yapıldıktan sonra uygulama üzerinden özel alan seçimi yaparak sadece istediğiniz tek bir alanı temizleyebilirsiniz. Sanal duvar ve zamanlama oluşturma sayesinde istediğiniz alanları istediğiniz zamanda temizlik planları yapabilirsiniz.

Tek şarj ile iki saate yakın temizlik yapabilirsiniz. Sert zeminlerde düşük modda 160dk, orta ayarda 110dk ve yüksek ayarda ise 80dk’ya kadar çalışma süresine sahiptir. Ancak bu süre seçtiğiniz süpürme moduna göre farklılık göstermektedir.

Ttech robot süpürge kurulumu Wi-Fi üzerinden mobil uygulama yapabileceğiniz gibi ayrıca uzaktan kumanda ile kontrol edebilirsiniz. Evcil hayvan tüyleri ve alerjenlere karşı HEPA filtreli toz haznesi de bulunmaktadır.

Böylece sizlere Ttech Robot süpürge kurulumu hakkında detaylı bilgiler verdik. Umarız sizler için faydalı olmuştur. Sıradaki konular: