Philips HomeRun Robot Süpürge Özellikleri ve Kullanımı

Bu makalede, Philips HomeRun robot süpürge kurulumu nasıl yapılır aşamalarını sizlere adım adım açıklayacağız.

Philips Homerun, evlerimizi daha temiz ve düzenli tutmak için geliştirdiği robot süpürgelerle hayatımızı kolaylaştırıyor. Bu robot süpürgeler, evimizdeki tüm zeminleri süpürerek bize zaman kazandırıyor. Philips HomeRun robot süpürge, ev temizliğini daha da kolaylaştıran bir üründür.

Samsung VR5000RM robot süpürge kurulumu yapmadan önce, paketin içeriğini kontrol etmek önemlidir. Paketin içerisinde robot süpürge, şarj cihazı, şarj kablosu ve kullanım kılavuzu yer alır. Tüm bu parçaların eksiksiz olduğundan emin olun.

Philips HomeRun Robot Süpürge Kurulumu

Robot süpürgeyi hazırlamak için ilk olarak şarj etmeniz gerekmektedir. Şarj cihazını prize takın ve ardından robot süpürgenin şarj kablosunu şarj cihazına bağlayın. Robot süpürge şarj olurken, kullanım kılavuzunu inceleyebilirsiniz. Şarj işlemi tamamlandığında, robot süpürgenin hazır olduğundan emin olunuz.

Cep telefonunuza robot süpürgenizi takip edebileceğiniz ve kumanda edebileceğiniz Philips HomeRun Robot App uygulamasını yükleyiniz. Uygulamayı açıp kayıt olunuz. Daha sonra cihaz ekleme bölümünden robot süpürgenizin modelini seçiniz.

Philips HomeRun Robot Süpürge kullanımı
Philips HomeRun Robot Süpürge Kurulumu

Sahip olduğunuz modeli seçtikten sonra Wi-Fi sıfırlama için gösterilen iki tuşa aynı anda basarak cihazın Wi-Fi özelliğini bağlantıya hazır hale getiriniz.

Daha sonra evinizin Wi-Fi ağını seçip şifresini yazmanız istenilecektir. Burada önemli olan 2.4g Wi-Fi ağına bağlanmanız gerekiyor. Eğer 5g ağı ile devam ederseniz kurulum başarısız olacaktır. Sonraki adımda ise robot süpürgenizin Wi-Fi ismini seçmeniz gerekecektir. Böylece telefonunuz robota bağlanmış olacaktır.

Daha sonra tekrar robot süpürge uygulamasına geri geliyor ve kurulum ekranları tamamlanıyor.

Philips HomeRun Robot Süpürge özellikleri
Philips HomeRun Robot Süpürge Kurulumu

Böylece Philips HomeRun robot süpürge kurulumu tamamlanıyor. Artık robot süpürgeniz kullanıma hazır. Haritalandırma başlat seçeneği ile ilk temizliği başlatabilirsiniz.

Philips HomeRun Robot Süpürge Özellikleri

Philips robot süpürge seçtiğiniz modele göre özellikleri değişmektedir. Bu yazımızda 7000 serisi HomeRun modelini baz alarak bazı özelliklerini aşağıdaki gibi sıralayabiliriz.

Aşılabilir Engel: 20 mm
Boy: 97 mm
Çalışma Modu Sayısı: 4
Çalışma Süresi: 180 dk
Derinlik: 403 mm
En: 350 mm
EPA/HEPA Filtre: Var
Kullanım Alanı: Düz Zemin
Ses Seviyesi (dB): 65
Siklon Filtre: Yok
Su Tankı Kapasitesi (L): 0,22 lt
Şarj Süresi: 5 Saat
Teknoloji: Wi-Fi Desteği
Toz Kapasitesi: 3 lt
Yer Silme Özelliği: Islak

Bu yazımızda sizler için Philips HomeRun robot süpürge kurulumu nasıl yapılacağını anlattık. Umarız makalemiz sizler için faydalı olmuştur.

Sıradaki konumuz: Samsung VR5000RM robot süpürge kurulumu