Neabot N2 Robot Süpürge kullanımı

Bu yazımızda sizlere Neabot N2 robot süpürge kurulumu hakkında detaylı bilgilendirme ileteceğiz.

Teknolojinin hızla ilerlediği çağımızda, gündelik hayatımızı kolaylaştıracak yeni buluşlar ve yenilikler karşımıza çıkıyor. Bu yeniliklerden biri de Neabot N2 Robot, ev temizliği konusunda devrim niteliğindeki bir yardımcıdır. Neabot N2 Robot, benzersiz özellikleriyle kullanıcılarını etkileyen, akıllı bir temizlik robotudur.

Neabot N2, evinizin zeminlerini derinlemesine temizlemek için en son teknolojiyi kullanır. Yüksek hassasiyetli lazer sensörleri sayesinde, oda düzeninizi haritalandırır ve akıllı bir temizlik planı oluşturur. Bu sayede, her köşe ve zemin yüzeyini etkin bir şekilde temizlerken zamandan tasarruf sağlar. Aynı zamanda çarpışma önleme teknolojisiyle donatılmıştır. Ayrıca Neabot N2 robot süpürge kurulumu oldukça basittir.

Neabot N2, sadece temizlik konusunda değil, aynı zamanda kullanım kolaylığı ve pratiklik açısından da öne çıkar. Büyük bir toz haznesi ve otomatik boşaltma özelliği sayesinde, robotun topladığı kir ve tozu kolayca boşaltabilirsiniz. Şarj istasyonuna geri döndüğünde otomatik olarak şarj olur.

Böylece bazı özellikleri hakkında bilgi verdik. Şimdi Neabot N2 robot süpürge kurulumu nasıl yapılır anlatalım.

Neabot N2 Robot Süpürge Kurulumu

Kurulum yapmadan önce robot süpürgenizin şarj ünitesi için uygun bir alan belirleyin. Bu alan modeme fazla uzak olmaması gerekiyor. Kurulum işlemi için öncelikle süpürgeyi şarj ünitesine yerleştiriniz.

Ayrıca şarj ünitesinin yerini sonradan değiştirmeyeceğiniz bir konumda olması gerekir. Neabot N2 robot süpürge kurulumu yapmadan önce şarj ünitesini duvarın hemen bitişiğine yerleştirebilirsiniz. Ancak sağ, sol ve ön kısmında cihazın rahatça hareket edebileceği kadar açıklık olması gerekiyor.

Akıllı telefonunuzun uygulama mağazasından Neabot uygulamasını indiriniz. Uygulamayı açıp kayıt olduktan sonra cihaz ekle seçeneği ile ilerleyiniz.

Robot süpürgenizin modelini seçiniz.

neabot n2 robot süpürge özellikleri
Neabot N2 robot süpürge kurulumu

Daha sonra robotun üzerinde yer alan 2 tuşa aynı anda 5 sn basılı tutunuz.

Neabot N2 robot süpürge nasıl kullanılır
Neabot N2 robot süpürge kurulumu

Ardından evinizde kullandığınız 2.4g Wi-Fi ağını seçip Wi-Fi şifrenizi yazınız.

Bir sonraki adımda ise telefonunuzu robot süpürgenin ağına bağlamanız gerekecektir. Robotun ağına bağlandıktan hemen sonra uygulama ekranına geri geliniz. Kurulum işlemleri ekranlar ilerleyerek tamamlanacaktır. Böylece kullanıma hazır hale gelecektir.

Böylece sizlere Neabot N2 robot süpürge kurulumu nasıl yapılır tüm detayları ile anlattık. Umarız makalemiz sizler için faydalı olmuştur.

Sıradaki konumuz: Roborock S7 Maxv robot süpürge kurulumu