Reeder S2 Max akıllı saat kurulumu ve özellikleri
Reeder S2 Max akıllı saat kurulumu

Bu yazımızda siz değerli okuyucularımıza Reeder S2 Max akıllı saat kurulumu nasıl yapılır tüm detayları ile anlatıyoruz.

Son zamanların vazgeçilmez teknoloji ürünleri arasında yer alan akıllı saatler günlük yaşantımızı oldukça kolaylaştırmaktadır. Bu akıllı saatler arasında yer alan S2 MAX Hem online satış kanalllarında hem mağazalarda yüksek satış verilerini elde etmiş olan bir cihazdır.

Hem şıklığı hem kullanım rahatlığı ile S2 MAX akıllı saat bu ürünler arasında yerini almaktadır. Saatin kurulumu ve kullanımı oldukça kolaydır. Bu adımları sırası ile inceleyeceğiz.

Öncelikle cihazımızı kutusundan çıkardıktan sonra kutu içersinde yer alan manyetik şarj cihazı ile yaklaşık 2 3 saat şarj edelim.
Daha sonra Reeder S2 Max akıllı saat kurulumu ve kullanım aşamasına geçmeden önce telefonumuza yükleyeceğimiz program için telefonumuz en az: IOS9.0, ANDROİD 6.0, BLUETOOTH 4.2 özellklerine sahip olması gerekmektedir.

Reeder S2 Max Akıllı Saat Kurulumu

Kutudan çıkan QR kodu telefonumuza okuttuktan sonra bizi bir siteye yani mağazaya yönlendirmektedir. Bu mağazadan ücretsiz bir şekilde Glory Fit uygulamasını cihazımıza yükleyelim.

Kişisel bilgilerimizi kaydettikten sonra Aygıt seç diyerek telefon ve saatimizi eşleştiriyoruz. Ana ekranda bir çok uygulamayı; arama ayarları, çağrı hatırlatıcı, kalp atış hızı, sms, hatırlatma gibi birçok ayarı yapabilirsiniz. Tema bölümünden birçok seçenek içersinden size en uygun temayı seçebilirisiniz.

Reeder S2 Max akıllı saat kullanımı
Reeder S2 Max akıllı saat kurulumu

Çekim mesafesi yaklaşık 7-10 metre olup bu durum konum ve bulunan yerdeki nesnelere göre değişiklik gösterebilir. Yalnızca Reeder S2 Max akıllı saat kurulumu sırasında değil, kullanım esnasında da telefonda Bluetooth daima aktif olmalıdır.

S2 MAX Akıllı Saat Kullanımı ve Özellikleri

Saattin yan tarafında bulunan dokunmatik tuş, ekranı aktif hale getirmektedir. Dokunmatik ekran sayesinde oldukça rahat kullanım sunmaktadır. Ayarlar bölümünden ekran parlaklık ayarını dilediğimiz gibi yapabiliriz. Spor bölümünde yürüyüş, koşma gibi birçok aktivitemizi kontrol edebiliriz.

Adım sayar sayesinde günlük atmış olduğunuz adım sayısını kontrol edebilir yakmış olduğunu kalori miktarını kontrol edebilirsiniz. Egzersiz ve Nefes Egzersizi bölümünden sağlıklı yaşam için aktivitelerinizi kontrol edebilirsiniz.

Reeder S2 Max akıllı saat kurulumu ve özellikleri
Reeder S2 Max akıllı saat kurulumu

Mesafe ve kalp atış hızınızı ölçebilirsiniz. Hava durumu kontrolü yapabilirsiniz. Uyku modu seçeneği ile uyku saatlerinizi düzenleyebilirsiniz. Müzik uygulaması sayesinde telefonunuzda çalma listenizi yönetip kontrol edebilirsiniz.

  • Ekran boyutu 1.3 inç ebatındadır.
  • Kalori, mesafe ve adımsayar göstergesi bulunmaktadır.
  • Çağrı ve mesaj bildirimlerini takip edebilirsiniz.
  • 5 ATM değerinde su geçirmezlik özelliği bulunmaktadır.
  • Spor modu ve uyku takibi sistemi bulunmaktadır.
  • Kalp ritminizi ölçebilirsiniz. Kamera ve sesli görüşme özelliği bulunmamaktadır.

Böylece sizlere Reeder S2 Max akıllı saat kurulumu ve kullanımı hakkında detaylı bilgi verdik. Umarız sizler için faydalı olmuştur. Sıradaki konular: