TCL Sweeva 2000 Robot Süpürge Kurulumu
TCL Sweeva 2000 Robot Süpürge Kurulumu

Bu yazımızda sizlere TCL Sweeva 2000 robot süpürge kurulumu ve kullanımı hakkında detaylı bilgilendirme ileteceğiz.

Ev temizliği zahmetli bir iş olabilir, ancak artık otomatik robot süpürgeler sayesinde bu iş çok daha kolay hale geldi. TCL Sweeva 2000, yüksek performanslı emiş gücü ve akıllı navigasyon teknolojisi sayesinde evinizin temizliğini yapmak için tasarlanmış bir robot süpürgedir.

Evinizde robot süpürge kullanmak istiyorsanız öncelikle robot süpürgelerin hangi mantıkla hareket ettiğini anlatalım. Robot süpürgeniz, şarj ünitesi yalnızca şarj etmek için değil evinizin bir merkez istasyonu olarak tanımlar. Bu sebeple TCL Sweeva 2000 robot süpürge kurulumu yapmadan önce evinizde şarj ünitesi için yeri sabit kalacak bir alan belirleyiniz.

Ayrıca kuruluma başlamadan önce cihaz şarj etmenizi tavsiye ediyoruz. Zira raf ömrü nedeniyle cihaz içinde kurulum yapmaya yeterli olmayacak bir şarj olabilir. Cihazınız şarj olduysa şimdi kurulum adımlarını anlatalım.

TCL Sweeva 2000 Robot Süpürge Kurulumu

Robot süpürgenizin kurulumuna başlamadan önce evinizde 2.4ghz frekansa sahip bir Wi-Fi ağı bulunması gerekiyor. Bu, TCL robot süpürge kurulumu için tüm modellerinde gerekli bir durumdur. Eğer 5 Ghz bir ağ kullanıyorsanız bu ağ üzerinden kurulum başarısız olabilir.

Akıllı telefonunuzun uygulama mağazası üzerinden TCL Home uygulamasını indiriniz. Telefonunuz wifi ağına bağlı olması gerekmektedir. Daha sonra bu uygulama üzerinde kayıt olduktan sonra oturum açınız ve cihaz ekle simgesine tıklayınız.

TCL Sweeva 2000 Robot Süpürge Kurulumu
TCL Sweeva 2000 Robot Süpürge Kurulumu

Ardından robot süpürge ve daha sonra TCL Sweeva 2000 robot süpüge seçimini yapınız.

Cihazı seçtikten sonra karşınıza robot süpürgenizin bağlantısını hazır hale getirmeniz istenilecektir. Bunun için güç tuşuna ve home tuşuna aynı anda basılı tutunuz.

Ekranda yaptığınız işlemi onayladıktan sonra karşınıza ev ağınızı seçip ardından şifrenizi girmeniz gerekiyor. Buraya modeminizin wifi şifresini yazıyoruz.

TCL sweeva 2000 robot supurge kurulumu

Bir sonraki ekran ağa katılmak için sizden onay istenilecektir. Bildirimi kabul ederek kurulum işlemlerini tamamlıyoruz. Böylece bir kaç basit adımda TCL Sweeva 2000 robot süpürge kurulumu tamamlanıyor.

Daha sonra yapacağınız ilk temizlik aynı zamanda haritalandırma yapmasını sağlayacaktır. Bu sebeple ilk temizliği şarj 100% iken başlatmanızı tavsiye ediyoruz.

TCL robot süpürge kurulumu tüm TCL modellerinde aynı işlemleri yaparak ilerleyebilirsiniz. Umarız makalemiz sizler için faydalı olmuştur.

Sıradaki konumuz:

https://teknodestek.com.tr/roborock-s5-max-robot-supurge-kurulumu/