şımart katyaz robot süpürge özellikleri ve kurulumu

Bu yazımızda sizlere Şımart Katya Z robot süpürge kurulumu ve özellikleri hakkında bilgilendirme iletiyoruz.

Günümüzde teknolojinin hızlı gelişimi, evlerimizdeki temizlik işlerini daha kolay ve hızlı bir şekilde yapabilmemizi sağlamaktadır. Bu gelişmelerin en belirgin örneği ise robot süpürgelerdir. Robot süpürgeler, evlerimizdeki toz, kir ve kırıntıları toplamak için tasarlanmış özel cihazlardır.

Şımart KatyaZ evlerimizdeki temizlik işlerine hızlı, kolay ve otomatik bir çözüm sunar. Geleneksel süpürgelerle karşılaştırıldığında birçok avantajı vardır. Öncelikli olarak, Şımart KatyaZ ev sahiplerine zaman kazandırır. Günümüzde, insanların yoğun iş temposu ve diğer sosyal aktiviteleri nedeniyle ev temizliği genellikle en düşük öncelikli işler arasındadır. Bu nedenle sizlere daha fazla zaman kazandırarak onların hayatınızı kolaylaştırır.

Şımart Katya Z Robot Süpürge Kurulumu Nasıl Yapılır?

Ürünün kutusunu açtıktan sonra şarj ediniz. Eğer şarj çok düşük ise Şımart Katya Z robot süpürge kurulumu işlemleri ilerleyemeyebilir.

Bir süre şarj olduktan sonra evinizde tüm odaların kapısını açık bırakınız. Eğer eşiği olan geçemeyeceği bölgeler varsa bu odaların kapısını kapatınız.

Cep telefonunuza uygulama mağazası üzerinden Şımart Teknoloji uygulamasını indiriniz. Uygulamayı indirip kurduktan sonra kayıt olma işlemlerini tamamlayınız.

şımart katyaz robot süpürge kurulumu
Şımart Katya Z Robot Süpürge Kurulumu

Daha sonra cihaz ekleme bölümünden robot süpürgenizi seçip ilerleyiniz. Ardından Wi-Fi ismi seçeceğiniz ekran gelecektir. Burada Şımart Katyaz robot süpürge kurulumu gerçekleşmesi için evinizin wifi ismini seçip wifi şifresini yazmanızı istiyor. Daha sonra Robotunuzun ağ ismini seçiniz. Uygulama ekranına tekrar döndüğünüzde kurulum tamamlanmak üzere son işlemlerini bitiriyor olacaktır.

Böylece Şımart KatyaZ robot süpürge kurulumu tamamlanıyor.

Şımart Katya Z Robot Süpürge Özellikleri

Bu robot süpürge sadece 3 kg ağırlığındadır ve 20 mm‘ye kadar aşılabilir engellerle başa çıkabilir. 950 mm boyu ile evin her köşesine erişebilir ve 3 farklı çalışma modu sunar. 150 dakikalık çalışma süresi, evinizin tamamını temizlemek için yeterli olacaktır. 320 mm derinliği ve eni ile dar alanlarda bile etkili bir şekilde temizlik yapabilir.

EPA/HEPA filtresi sayesinde hava kalitesini artırır ve evinizin havasını temizler. Haritalandırma özelliği sayesinde evinizi tanır ve temizliği daha da optimize eder. Düz zeminler için tasarlanmış olup, Li-ion pil tipi sayesinde uzun ömürlü bir performans sergiler.

Şımart Katyaz Robot Süpürge Özellikleri
Şımart Katya z Robot Süpürge Özellikleri
Şımart Katya Z, sessiz çalışması sayesinde evinizde herhangi bir rahatsızlık oluşturmaz. Ayrıca 60 dB ses seviyesi ile, gürültü kirliliği olmadan temizlik işlerini yapabilirsiniz. Silikon filtre özelliği olmamasına rağmen, 0.6 lt toz kapasitesi sayesinde tozları ve kirleri kolayca toplayabilir. Ayrıca, 0.35 L su tankı kapasitesi sayesinde, evinizdeki zeminleri kolayca temizleyebilirsiniz. Şarj süresi 4.5 saat olup, kısa süre içinde tam şarj olur ve uzun süreli temizlik işlemleri için hazır hale gelir. Akıllı telefon ile kontrol edilebilme özelliği ile de, temizlik işlemlerini uzaktan takip edebilir ve yönetebilirsiniz.
Böylece sizlere Şımart KatyaZ robot süpürge kurulumu ve özelliklerini anlattık. Umarız makalemiz sizler için faydalı olmuştur.
Sıradaki konumuz: