Samsung Galaxy Fit2 telefonla eşleştirme

Bu yazımızda sizlere ince tasarımı ile dikkat çeken Samsung Galaxy Fit2 kurulumu ve teknik özelliklerini anlatıyoruz.

Günümüzde giyebilir teknolojiler sayesinde spor yapmak ve sağlık takibini yapmak artık daha kolay ve eğlencelidir. Günlük yürüdüğünüz adım sayısından haftalık programınıza kadar tüm hareketlerinizin tabini yapmanıza yardımcı oluyor. Ancak bir saat taşımayı alışkanlık haline getirmediyseniz akıllı saatte de zorlanırsınız. Kıyafetinize takılmayacak inceliği ile konforlu kullanım sağlayan Samsun Galaxy Fit2 bileklik tam size göre olacaktır.

Güvenlik olarak bakıldığında 5ATM sertifikası ile 50 metreye kadar suya dayanıklıdır. Böylece antrenman yaparken güvenle kullanabilirsiniz. Samsung Galaxy Fit2 telefonla eşleştirme yapıldığında harika özellikleri sizlere sunacaktır.

Galaxy Fit2 Özellikleri

Hareket halindeyken görebilmeniz için uygun bir tasarıma sahiptir. Böylece Samsun Galaxy Fit2 aktivitenizi bozmadan kullanmanıza yardımcı olur. Fit2 yalnızca 11,1mm kalınlığa sahiptir.

En fazla 21 güne kadar pil ömrü bulunmaktadır. Ancak standart bir kullanım ile bu yaklaşık olarak en fazla 15 gün diyebiliriz.

Samsun Galaxy Fit2 Kurulumu yapıldıktan sonra antrenmanlarınızı otomatik olarak algılamaktadır. 5 Farklı egzersiz hareketini ayrı ayrı tespit ediyor. Ayrıca kalp atışı, adım sayısı, yaktığınız kaloriyi hesaplamaktadır.

Eğer siz ayarlarsanız belirli periyotlarda hijyen için ellerinizi yıkamayı hatırlatır. Böylece kendinizi sağlıklı tutmak için size bir arkadaş olacaktır.

3D camı ile beraber AMOLED ekrana sahip Fit2, tek bir bakışla ihtiyacınız olan tüm bilgilere ulaşmanızı sağlar.

Samsung Healt uygulamasını kullanabilmeniz için Samsung Galaxy Fit2 telefon eşleştirmesi yapılmalıdır. Galaxy Fit2, Android 5.0 veya üstü sürüme ve iOS 10 ve üzeri sürümlerle çalışan iPhone 7 ve üzeri modeldeki cep telefonlarıyla uyumludur. Bazı özellikler, iOS cihazlar tarafından desteklenmemektedir.

Samsung Galaxy Fit2 Kurulumu

Bilekliğin ekran kısmının hemen alt tarafında tümleşik bir tuş bulunmaktadır. Bu tuşa basarak ekranı açabilirsiniz. Ayrıca bu tuş ana ekrana dönme tuşu olarak kullanılmaktadır. Ekranı sola doğru kaydırdığımızda sağlık bilgileri yer almaktadır. Tekrar sola doğru kaydırdığımızda ise antrenman seçebileceğiniz ekrana ulaşabiliyorsunuz. Tekrar sol tarafa doğru tekrar kaydığımızda ise stres ölçümü yapmaktadır.

Samsung Galaxy Fit2 kurulumu için akıllı telefonunuzun uygulama mağazasından Galaxy Wearable uygulamasını indirin. Daha sonra telefonunuzda bluetooth ve konum servislerini aktif ediniz. Uygulamayı açtığımızda kayıt olma adımları ile karşılaşırsınız. Mail adresinizle kayıt olarak ilerleyin. Ardından cihazların bulunduğu liste karşınıza çıkacaktır. Burada Galaxy Fit2’yi seçin saatinize bildirim gelecektir. Eşleştirmeyi onaylayın. Böylece Samsung Galaxy Fit2 kurulumu tamamlanmış olacaktır.

Ayrıca benzer özelliklere sahip Xiaomi Mi Band 4 Akıllı Bileklik hakkında yazımızı da inceleyebilirsiniz.