FP Akıllı Saat Soundpeats Watch 2 hakkında bilinmesi gerekenler ve özellikleri hakkında bu makalemizde bilgi edineceğiz.

Gelişen teknoloji ile birlikte bir çok alanda yenilikler meydana geldi. En önemli yeniliklerden bir tanesi olan telefon teknolojisi son zamanlarda yerini akıllı saatlere bırakmış olarak görünmekte. Akıllı saat teknolojisinin gelişmesi ile birlikte bir çok alanda yaygınlaştı. Genellikle çocuklar için tasarlanan ancak yetişkinler tarafından da oldukça ilgi gören akıllı saatler hayatımızın bir parçası oldu.

Bu makalemizde son zamanlarda hem özellikleri hem de fiyatı ile dikkat çeken FP Akıllı Saat Soundpeats Watch 2 hakkında  bilgi paylaştık.

Saatler görünüm bakımından normal fakat içerik bakımından oldukça zengin. Şimdi hep birlikte FP Akıllı Saat Soundpeats Watch 2 hakkında bilgi edinelim.

Soundpeats Watch 2 teknik özellikleri

1)Saat’in en çok beğenilen özelliklerinden biri su geçirmez olmasıdır.

2)IP 68 sertifikasına sahip ve 1.28 inç TFT LCD Bir panele sahip. Saatin her alanı cam bir yüzeye sahiptir.

3)Bluetooth 5.0 ile çalışmaktadır.  Ekran çözünürlüğü ise 240×240  özelligine sahip.

4)Saat için 220 mAh Batarya tasarlanmış ancak oldukça imkan sağlanmış görünmektedir.

5)Özellikleri içerisinde 12 adet spor modu bulunmaktadır.

Soundpeats Watch 2 tasarım ve kullanımı

Saatin kenar kısımları metal olarak tasarlanmış. 22mm kordonlara sahip. Saatin arka yüzeyinden mıknatıslı olarak şarj edebilir ancak isterseniz normal şarj aletini de kullanabiliyorsunuz.

Ekrana uzun basılı tuttuğunuzda saat yüzlerini istediğiniz gibi değiştirebilme özelliğine sahip. Uygulama üzerinden istediğiniz saat yüzlerini de indirebilirsiniz.

FP Akıllı Saat Soundpeats Watch 2 Özellikleri

Paneli aşağıya doğru çektiğinizde Saatimi bul, parlaklık, rahatsız etme modu ve ayarlar menüleri yer alıyor. Bu menüler içerisinden istediğiniz gibi düzenlemeleri yaparak kullanıma devam edebiliyorsunuz.

Ayarlar menüsünden saat resetleme, kapatma ve benzeri işlemleri yapabilirsiniz.

Saati soldan çektiğinizde ise nefes alma egzersiz alanına erişmiş oluyorsunuz bu alanda gerekli inceleme ve kullanımı sağlama imkanınız var. Bu alanda size nefes alıp vermenizi isteyen talimatları verecektir.

Sağdan sola çektiğinizde ise günlük verilerimiz adım kalori ve kalp atışı verilerimizi göreceğiz.

Saat telefondan konumu alarak 3 günlük hava durumunu sizlere gösteriyor.

Aşağıdan yukarıya çektiğimizde ise spor ve benzeri menüleri açıyor. Bu menüler içerisinden istediklerinizi kullanıp ve takip etmeniz gerekir.

Ayrıca bu alanda yapılan egzersizlerin kayıtlarını tutuyor. Bu alandan ise kayıtlara ulaşabilirsiniz. Saati incelediğinizde benzeri özellikleri kullanarak ve çok rahat bir şekilde işlemlerinizi tamamlayabileceksiniz.

Bu makalemizde sizler için FP Akıllı Saat Soundpeats Watch 2 hakkında bilgi edindik. Umarım yazımız sizler için faydalı olmuştur. Bir sonraki Vivo Watch 2 Özellikleri konumuza sayfamızdan ulaşabilirsiniz.