Ana Sayfa İnceleme Okulistik Nedir? Nasıl Üye Olunur?

Okulistik Nedir? Nasıl Üye Olunur?

0

Corona virüs sebebiyle okulların eğitime ara vermesi ile birlikte uzaktan eğitim dönemi başladığı bu günlerde birçok uzaktan eğitim platformu ilgi odağı oldu. Eba sistemine destekleyici ve MEB onaylı uzaktan eğitim programı arayışında olan velilerimiz için bu uygulamalardan biri olan Okulistik Online Eğitimi inceleyeceğiz. Okulistik olarak 2004 yılından beri kurumsal ölçme ve değerlendirme çözümleri sunmakta. Ücretsiz üyelikle kısıtlıda olsa güzel eğitim dersleri sunan Okulistik ücretli üyeliğe geçişle birlikte birçok imkan sağlamakta.

1 sınıftan 8 sınıfa kadar her sınıf için tüm MEB müfredatları ile ilgili konu anlatımları ve konuların sonun pekiştirme için sorularıyla sınıf ortamını aratmıyor. Renkli görseller ve eğlenceli anlatımlarıyla öğrencilerin sıkılmadan konuları dinleyip anlamalarını sağlıyor. Ayrıca 2. Sınıftan başlayarak konularla ilgili deneme sınavları da uygulamanın en büyük artılarından biri.

Üyelik oldukça kolay. Üyelik işlemleri için gerekli adımlarını hep birlikte inceleyelim.

Herhangi bir tarayıcı üzerinden  https://www.okulistik.com/ adresine giriş yapıyoruz. Açılan sayfada ‘Hemen Üyelik Başlat’ butonuna tıklıyoruz. Karşımıza öğrencimize ait bilgileri yazacağımız bir sayfa açılıyor.

11858 teknik destek
11858 teknik destek
11858 teknik destek
11858 teknik destek

Öğrencimize ait bilgileri doğru bir şekilde doldurup ‘Kontrol Et’ butonuna tıkladığımızda bir sonraki sayfada çoçuğumuzun okul bilgileri velisine ait e-posta adresi ve iletşim bilgilerini dolduruyoruz. Sayfanın alt tarafından üyelik sözleşmesi onay kutucuğunu işaretleyip ‘Üyeliği Başlat’ bu tonuna tıklayarak üyeliğimizi tamamlıyoruz.

Böylece üyelik işlemlerimizi tamamlamış oluyoruz. İster satın alma yapıp Premium üyelikle ister ücretsiz üyelikle devam edebilirsiniz. Artık sınıf seçip konulara kolayca başlaya bilirsiniz.

Sınıf seçimi yaptıktan sonra sayfada istediğiniz ders için istediğiniz konuyu kolayca seçip derse başlayabiliyorsunuz. Çocuğunuz isterse anlamadığı dersleri tekrar dinleyebilir isterse de sonraki konuya kolayca geçebilir.

Ayrıca bütün bunların yanı sıra sizlere sunduğu çok güzel bir özelliği daha var Okulistik’in. Yazdırılabilir eğitim materyalleri ve E kitap sayesinde çocuğunuz için konuyu pekiştirmesi adına bu materyallerden de ayrıca yararlanabilirsiniz.

Çocuklarınız için çok faydalı olacak ve sunduğu imkanlar anlatmakla bitmeyen Okulistik’le öğrencilerimize iyi dersler dileriz.

Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA