Akıllı ürünlerin günlük hayatımızda kullanım oranının önlemez bir yükselişe geçtiği. Tamamiyle akıllı ürünler ile donanacak, doğallığı her geçen gün biraz daha azalan bir dünya. Düzenine koşarak gittiğimiz hiç şüphesiz su götürmez bir gerçek. Akıllı ürünler her ne kadar günlük hayattaki işlerimizi kolaylaştırıyor olsa da zaman zamanda. Yapaylaşan ve silikon vadisine endekslenen bu yeni dünya düzeni bir çoğumuzun zaman zaman huzurunu da kaçırmıyor değil. Ancak bazı ürün grupları var ki incelediğimizde, hayatımıza getirdiği. Kolaylıkları göz önünde bulundurduğumuzda akıllı ürünlerin bu denli gelişimi biraz daha katlanabilir oluyor.

imou ranger pro kapak

Bizler de bu manada hayatımızı kolaylaştıran ürün grupları arasından. Imou Ranger Pro  güvenlik kamerası ürününü sizler için inceledik. Yakın zamanlara kadar güvenlik kamerası kelimelerini duyduğumuzda. Aklımızda duvarlara montajlanmış, dışarı sarkıt şekilde duran kocaman kocaman kasalara kamera cihazları belirmekteydi. Metrelerce kablo, saatler hatta günlerce süren montaj ve konfigürasyon. Süreçlerinin yanı sıra bu iş için ayıracağımız binlerce ₺’lik bütçeyi de düşündüğümüzde güvenlik kamerası ürünlerinden. Doğrudan vazgeçmemize sebep oluyordu. Ancak gelişen maliyeti azalan internet alt yapısı opsiyonları ve akıllı özelikler ile donatılan. Yeni nesil kamera sistemleri, tüketicileri güvenlik kamerası ürün grubuyla yeniden barıştırdı.

imou ranger pro 2

okumaya devam edin : Android Cihazlar İçin En İyi 3 Navigasyon Uygulaması

11858 teknik destek

Imou ranger pro

Bizler de bu manada ülkemize yeni giriş yapan Imou markasının. Ranger Pro ürününü sizler için inceledik. Davetsiz misafirlerin ve hırsızların korkulu rüyası haline gelecek gibi gözüken. Imou Ranger Pro hem set üstü hemde duvara montajlı olarak kullanılabiliyor. Kutu içeriğinden çıkan 2 adet montaj aparatı sayesinde duvara kolaylıkla montajlanabilen kamera, 355 derece açıyla görüntü ve video kaydı yapabiliyor. Dik açı ile 90 fotoğraf ve video çekebilen ürün bu özelliği sayesinde 360 derece görüntü kaydedebiliyor. Hem anlık kayıt yapabilen hemde ortam sensörü sayesinde akıllı uygulaması üzerinden kamera önündeki tüm hareketliliği kullanıcıya raporlayabilen Ranger Pro, hemde SD kart hemde IMOU Cloud Drive (Ücretli Bulut Depolama Sistemi) üzerine video ve görüntü kaydedebiliyor. 128 GB’a kadar SD kart desteğine sahip olan var olan ağ vericisine dahili Wi-Fi chip seti sayesinde erişebiliyor.

imou ranger pro 1

Imou Ranger Pro’yu satın alan kullanıcılar iOS veya Android farketmeksizin. Imou Liffe uygulaması üzerinden kameranın bulunduğu alanı üründen uzakta dahi olsalar internet bağlantısı üzerinden izleyebiliyorlar. H265 video kodeğiyle kayıt yapan ürün tüketici oldukça kaliteli görüntü sunuyor. Hem iç mekan hemde dış mekan kamerası olarak kullanılabilen. Imou Ranger Pro ülkemizde çeşitli zincir elektronik mağaza vitrinlerinde 560₺ seviyeli fiyat etiketlerinden alıcılarını bekliyor.

imou ranger pro 4