Ana Sayfa Mobil Kaan N2’de Şebeke Modu (2G,3G,4.5G) Seçimi Nasıl Yapılır?

Kaan N2’de Şebeke Modu (2G,3G,4.5G) Seçimi Nasıl Yapılır?

0

Ülkemizdeki akıllı telefon pazarının yerli oyuncularından Başarı Elektronik tarafından geliştirilen Kaan model cihazların trendi her geçen gün biraz daha artarak satış grafiklerinde yerini bulmaya çalışıyor. Özellikle ülkemizdeki döviz kurlarının anormal seyir izlediği yılın son döneminde artan fiyat politikaların karşı sektör fiyat/performans ürünleri olarak lanse edilebilecek ürünler arasında gösterilen Kaan N2 modeli kendi müşteri porftöyünü oluşturdu diyebiliriz. Akıllı telefonlar ile tanışmak isteyen kullanıcılara orta seviyede bir kullanıcı deneyimi sunabilen Kaan N2 ürünü, günümüz itibariyle piyasa genelinde çeşitli internet siteleri ve zincir mağazalar üzerinden 800₺ ile 1000₺ arasında değişkenlik gösteren fiyat etiketlerinden satın alınabiliyorlar.

Biz de bu kapsamda günümüz dünyasının en yüksek mobil iletişim bandı olan 4.5G frekansı dahil birçok GSM bandını destekleyen Kaan N2’de şebeke modu seçimi nasıl yapılabileceği konusunu sizler için derledik.

  • Öncelikle ürünümüzün Ayarlar menüsüne ulaşıyoruz.

  • Sonrasında ise açılan Ayarlar bölümünde bulunan Diğer seçeneğine tıklıyoruz.

11858 teknik destek
11858 teknik destek
  • Bir sonraki ekranda ise Hücresel Ağlar bölümüne giriyoruz.

  • Son olarak ise açılan ekrandan ise Tercih edilen ağ türü bölümüne giriyoruz ve açılan seçeneklerden kullanmak istediğimiz ağ modunu seçiyoruz.

11858 teknik destek
11858 teknik destek
  • Kullanım hızı sebebiyle 5G modu tavsiye edilse de bu modu uzun süre kullanmak mobil internet paketinizin kısa sürede tükenmesine sebep olabilir. Bundan dolayı teknodestek.com.tr ailesi olarak 4.5G modunu sürekli olarak değil de hızlı internet ihtiyacı dönemlerinde tercih etmenizi tavsiye ederiz. Bir diğer hatırlatma daha yapmak gerekirse; Kaan N2 modelinde 4.5G modunu kuıllanabilmeniz için SIM kartınızın 4.5G bandına uyumlu olması ve 4.5G şebeke erişim türünün mobil operatörünüz tarafından sizlere tanımlanması gerekiyor.
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA