Ülkemizdeki akıllı telefon pazarının yerli oyuncularından Başarı Elektronik tarafından geliştirilen. Kaan N2 model cihazların trendi her geçen gün biraz daha artarak satış grafiklerinde yerini bulmaya çalışıyor. Özellikle ülkemizdeki döviz kurlarının anormal seyir izlediği yılın son döneminde. Aynı zamanda artan fiyat politikaların karşı sektör fiyat/performans ürünleri olarak lanse etti. Ürünler arasında gösterilen Kaan N2 modeli kendi müşteri porftöyünü oluşturdu diyebiliriz. Akıllı telefonlar ile tanışmak isteyen kullanıcılara orta seviyede bir kullanıcı deneyimi sunabilen Kaan N2 ürünü. Günümüz itibariyle piyasa genelinde çeşitli internet siteleri ve zincir mağazalar. Üzerinden 800₺ ile 1000₺ arasında değişkenlik gösteren fiyat etiketlerinden satın alınabiliyorlar.

Şebeke modu seçimi sayesinde mobil verinizi daha tasarruflu şekilde kullanabilirsiniz.

Biz de bu kapsamda günümüz dünyasının en yüksek mobil iletişim bandı olan 4.5G frekansı. Dahil birçok GSM bandını destekleyen Kaan N2’de şebeke modu seçimi nasıl yapılabileceği konusunu sizler için derledik.

  • Öncelikle ürünümüzün Ayarlar menüsüne ulaşıyoruz.

kaan n2 şebeke seçimi 1

  • Sonrasında ise açılan Ayarlar bölümünde bulunan Diğer seçeneğine tıklıyoruz.

kaan n2 şebeke seçimi 2

  • Bir sonraki ekranda ise Hücresel Ağlar bölümüne giriyoruz.

kaan n2 şebeke seçimi 3

kaan n2 şebeke seçimi 4

kaan n2 şebeke seçimi 5

  • Kullanım hızı sebebiyle 5G modu tavsiye edilse de bu modu uzun süre. Kullanmak mobil internet paketinizin kısa sürede tükenmesine sebeptir. Bundan dolayı teknodestek.com.tr ailesi olarak 4.5G modunu sürekli olarak değil de hızlı internet ihtiyacı dönemlerinde tercih etmenizi tavsiye ederiz. Bir diğer hatırlatma daha yapmak gerekirse; Kaan N2 modelinde 4.5G modunu kuıllanabilmeniz için SIM kartınızın 4.5G bandına uyumlu olması. Ve 4.5G şebeke erişim türünün mobil operatörünüz tarafından sizlere tanımlanması gerekiyor.