Kısa Süreli Eposta Nasıl Oluşturulur
Geçici Eposta Nasıl Oluşturulur

Geçici e-posta nasıl oluşturulur dediğimiz şey, iletişim kurma biçimimizde günlük hayatımızı kolaylaştıran bir başka teknolojidir. E-posta adresi, e-posta alıcılarının e-posta göndericisini tanımlamak için kullandıkları bir tanımlayıcı türüdür. Bu nedenle, bir e-posta adresi oluştururken geçerli bilgiler vermelisiniz.

Anonim olarak e-posta göndermeyi seçtiğiniz veya herhangi bir nedenle gerçek e-posta olarak kullanmak istemediğiniz veya kullanmayı bırakmak istediğiniz bir e-posta adresine geçici e-posta denir.

Kişisel verilerin doğrulanmasını gerektirmeyen bir e-posta adresi oluşturabilir ve işiniz bittiğinde e-posta adresini kalıcı olarak silebilirsiniz.

10 dakika sonra otomatik olarak silinen sanal veya geçici e-postalar oluşturmanıza izin veren platformlar ve web siteleri vardır. En iyi tek kullanımlık geçici e-postaların nasıl oluşturulacağını öğrenmek için okumaya devam edin.

Not: Bahsettiğimiz yöntemler sadece eğitim amaçlıdır ve başka bir amaçla kullanılmamalıdır.

Bazı web siteleri, tek kullanımlık bir e-posta adresi almak için bir hesap oluşturmanızı gerektirebilir. Aşağıdaki liste, en iyi geçici e-postanın nasıl oluşturulacağını gösterir.

Ayrıca okuyun: Outlook Epostalarda Arama Problemi

En İyi Geçici Mail Siteleri

İnternette yer alan bilinen web sitelerini sizlerle paylaşıyoruz. Şunu kullanmanızı öneriyoruz diyebileceğimiz bir site bulunmuyor.

Guerrilla Mail

Guerilla Mail, kullanımı kolay geçici e-posta sitelerinden biridir. Guerrilla Mail ile kolayca tek kullanımlık bir e-posta kimliği alabilirsiniz. Ad ve etki alanı gibi ayrıntıları girmenizi gerektirir ve sanal bir sahte e-posta kimliği oluşturur. Ayrıca 150 MB’a kadar ekleri olan e-postalar da gönderebilirsiniz. Son olarak, e-posta adresi gerektiren belirli web sitelerini kontrol etmek için kullanabileceğiniz geçici bir e-posta adresi alacaksınız.

guerrilla mail e1676542220203
Geçici E-posta Nasıl Oluşturulur

Mailinator

Mailinator, gelen e-postanızı kullanmanıza izin veren başka bir ücretsiz, tek kullanımlık e-posta adresi sağlayıcısıdır.

mailinator e1676542568645
Mailinator

Bir e-posta adresi isteyen web siteleri tarafından kullanılmak üzere bir postacı adresi sağlanır. Gelen genel e-postalar, alındıktan birkaç saat sonra otomatik olarak silinir.

MailDrop

Bir web sitesine kaydolmak istiyor ancak adresinizi reklam verenlerle paylaşabileceğinizi düşünüyorsanız, MailDrop mükemmel bir çözümdür.

MailDrop, e-postalar gelen kutunuza ulaşmadan önce neredeyse tüm spam girişimlerini engellemek için tasarlanmış, Heluna tarafından oluşturulan bir dizi spam filtresine dayalıdır.

Mailinator gibi çalışır, web sitelerine ve daha fazlasına hizmet verir. Kendinizi doğrulamak için kullanabileceğiniz geçici bir e-posta adresi alın.

Dispostable

Bu sayfa, rastgele bir e-posta adresi seçmenizi gerektirir ve e-posta almaya hazırdır. E-postanın @dispostable.com ile bittiğinden emin olun. Bu sitenin kullanıcı arayüzü çok basittir. Bu web sitesinde kendi hesabınızı oluşturabilirsiniz. Ancak, sitenin 3 günden eski okunmamış mesajları otomatik olarak sildiğini unutmayın.

Geçici Eposta Nasıl Oluşturulur
Dispostable

Mail Catch

Tamamen anonim ve tek kullanımlık geçici e-postalar oluşturmanıza olanak tanıyan en iyi geçici e-posta (sanal e-posta adresi) hizmeti.

Web siteniz e-posta gerektiriyorsa ve (istenmeyen posta korkusu nedeniyle) bir ad vermek istemiyorsanız, mailcatch.com herhangi bir e-posta adı vermenize izin verir (örn. [email protected]).

Nada

Nada’ya kaydolduğunuzda, güvenilmeyen web sitelerine kaydolmak için kullanabileceğiniz geçici bir e-posta adresi alırsınız.

Nada’nın gelen kutusu temiz ve etkileyici. Bu gerçekten anonim bir hizmettir ve en iyi yanı, Nada %100 ücretsiz olmasıdır.

Temp Mail

Bu, doğrulama için geçici bir e-posta adresi alabileceğiniz başka bir harika web sitesidir. Web tabanlı hizmet, kullanıcıların sadece “Yeni E-posta” düğmesine tıklayarak rastgele oluşturulmuş bir e-posta hesabı almalarına izin veren çok basit bir arayüze sahiptir.

temp mail
Temp Mail

Mesajlar son erişimden itibaren 24 saat boyunca geçerlidir. E-posta adresinizi korumak istiyorsanız, URL’yi tekrar ziyaret etmeniz gerekir.

Fake Mail Generator

Bir başka basit ve kullanımı kolay web sitesi de Fake Mail Generator. Bu, otomatik olarak e-posta oluşturan, reklamsız bir web sitesidir. Daha fazla reklam görmemek için, kişisel e-posta adresinizi vermek istemezseniz, e-posta adresinizi çeşitli hizmetler ve bağlantılar için kullanabilirsiniz.

Ayrıca okuyun: En iyi 7 eposta spam filtresi