Ana Sayfa Mobil FaceTime a Alternatif 4 Android Uygulaması

FaceTime a Alternatif 4 Android Uygulaması

0
11858 teknik destek

Android için FaceTime almanın bir yolunu mu arıyorsunuz? Ne yazık ki, Apple’ın popüler görüntülü sohbet uygulaması gibi bir şans sadece iOS cihazlar için değil. İOS’tan Android’e geçerken en zor görevlerden biri, her yerde bulunan FaceTime için bir yedek bulmaktır.

Bunu zorlaştıran şey, FaceTime’ın aslında oldukça iyi olması ve iOS deneyimiyle o kadar eşanlamlı olması ki fiil haline geldi (FaceTime). Android’de bir sürü görüntülü sohbet uygulaması var, ancak hiçbiri bu düzeyde yaygınlığa sahip değil. Neyse ki, hala çok iyi çalışan ve özellik bazında rekabet eden bazıları var. 

İşte Android’de FaceTime a en iyi alternatifler listemiz.

  1. Facebook Messenger
  2. Google Duo
  3. WhatsApp
  4. Skype

Facebook Messenger

Facebook Messenger, muhtemelen Android’de FaceTime’a en kolay alternatiftir. Tonlarca insan Facebook kullanıyor ve buna tanıdığınız insanların çoğu da dahil (muhtemelen). Bu, yeni bir hizmeti kullanmak için çok sayıda insanla konuşmak zorunda kalmadan insanlarla görüntülü arama yapabileceğiniz anlamına gelir. Uygulamanın kendisi şişkin ve can sıkıcı olsa bile işlevseldir. Ayrıca, iOS, Android ve bilgisayar kullanan arkadaşlarınızın eğlenceye katılabilmesi için platformlar arası çalışır. Yine de Facebook’un uygulamayı biraz daha az korkunç hale getirmek için çalışmasını diliyoruz. Messenger Lite kısa süre önce görüntülü sohbet desteği aldı. Önce Lite sürümünü denemenizi öneririz.

Google Duo

Google Duo , esasen Android’de FaceTime’dır. Bu basit bir canlı görüntülü sohbet hizmetidir. Basit olarak, bu uygulamanın yaptığı her şeyin bu olduğunu kastediyoruz. Açıyorsunuz, telefon numaranıza bağlı ve ardından insanları aramaya başlayabilirsiniz. Aradığınız kişinin de Duo kullanıyor olması gerekir. Bu uygulamanın en iyi yanı, çapraz platform olmasıdır. Bu, iPhone arkadaşlarınızın da gemiye binebileceği anlamına gelir. Görüntülü sohbet aramasını açmadan önce arayanları görmenizi sağlayan Knock Knock gibi birkaç şık özelliği vardır. Kolay, ücretsiz, çok platformlu ve gerçekten iyi çalışıyor.

11858 teknik destek

WhatsApp 

WhatsApp, en popüler mesajlaşma servislerinden biridir. Arkadaşlarınızla metin sohbeti, sesli arama ve görüntülü arama yapmanızı sağlayan tamamen ücretsiz bir hizmettir. Neredeyse her şeyi içeren çapraz platformdur, bu nedenle arkadaşlarınızın neye sahip olduğu önemli değildir. Ek olarak, her türlü şeyi gönderebilirsiniz. Sohbetler, güvenlik bilincine sahip olanlar için olumlu bir şey olan şifrelidir. Bu biraz bariz bir seçim, ancak bu, Android’de FaceTime’ın en iyi alternatiflerinden biri olmadığı anlamına gelmiyor.

okumaya devam edin : Android Cihazlar İçin En İyi 3 Navigasyon Uygulaması

Skype

Skype , orijinal FaceTime’dır. Aynı zamanda en iyi alternatiflerden biridir. Gerçekten mükemmel çapraz platform desteğinin (bazı Linux dağıtımlarında yerel bir uygulama içerir) yanı sıra, Skype kararlılığı, popülerliği ve birçok özelliği ile ünlüdür. Ayrıca gerçek telefon numaralarını aramak için dakika satın alma seçeneğiyle Skype kişilerinizi tamamen ücretsiz olarak metin ve sesli olarak arayabilirsiniz. İsterseniz on kişiye kadar video çekebilirsiniz. Tek dezavantajı, resmi uygulamanın biraz buggy olmasıdır. Her zaman olmuştur. Ancak, çoğu zaman olumlu bir deneyim olacak kadar iyi çalışır. Android’de FaceTime’a tamamen kabul edilebilir bir alternatif.

11858 teknik destek

Destek sitemiz sorununuzu çözmenize yardımcı oldu mu?
1993 Oylamalar · 1993 Cevaplar
Cevabı Gönder
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
            Destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA
Önceki İçerikAndroid İçin En İyi 3 Kripto Cüzdan
Sonraki İçerikFitness İçin Harika Bir Kulaklık Jabra Elite 7 Active
1991 istanbul Şişli Doğumlu. Eskişehir Anadolu Üniversitesi İktisad Fakültesi mezunu. 2009 yılından beri teknoloji ile yakından ilgileniyor. Yaklaşık beş yıldır yönetici teknik editörlük görevini ifa ediyor.

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.