Kripto cüzdan para birimi son birkaç yılda büyük bir çıkış yaptı. İnsanlar Bitcoin, Doge ve Etherium’dan milyonlar kazandı. Her gün yeni kripto para basılıyor ve çoğu tartışmalı bir şekilde dolandırıcılık olsa da, bazılarının gerçek vaatleri var. Tabii ki, kripto popülaritesinin yükselişi, çok sayıda kripto cüzdanı olduğu anlamına geliyor. Hepsi iyi değil, ancak bazıları işi oldukça iyi yapıyor. İşte Android için en iyi kripto cüzdanları.

Phantom’a ( Google Play ) mansiyon vermek isteriz . Solana ekosisteminde çalışan yeni bir cüzdan ve iyi olma potansiyeli çok yüksek.

  1. Bitcoin Wallet
  2. Exodus
  3. Gemini

Bitcoin Wallet

Bitcoin Cüzdanı oldukça basit ancak işlevsel bir kripto cüzdanıdır. Uygulama, BTC, BCH ve ETH satın almanıza, satmanıza ve saklamanıza olanak tanır. Ayrıca kriptoyu boş zamanlarınızda gönderebilir ve alabilirsiniz. Diğer bazı özellikler arasında para birimleri arasında takas, ana ekran için canlı bir piyasa verisi widget’ı, özelleştirilebilir ağ ücretleri ve daha fazlası yer alır. Ücretler biraz talihsiz olabilir, ancak yaptığı şey için iyi çalışıyor.

bitcoin walle

okumaya devam edin : Android Cihazlar İçin En İyi 3 Navigasyon Uygulaması

Exodus Kripto Cüzdan

Exodus, daha popüler kripto cüzdanlarından biridir. Ayrıca hemen hemen her şeyi doğru yapıyor. Düzinelerce jetonu destekler, aralarında geçiş yapmanıza izin verir ve doğrudan uygulamadan kripto gönderip alabilirsiniz. Bu, kripto cüzdanları için temel bilgilerin çoğunu kapsar. Uygulama ayrıca özel anahtarlarınızı cihazda şifreler, böylece kimse onları çalamaz. Uygulama yoğun günlerde biraz yavaş olabilir, ancak dürüst olmak gerekirse, başka türlü harika.

Gemini Cüzdan

Gemini hem cüzdan hem de borsa olarak çalışır. Bitcoin, Etherium, Doge, Bitcoin Cash ve diğerleri dahil olmak üzere çeşitli madeni paraları satın alıp, satıp ve saklayabilirsiniz. Ek güvenlik için her hesapta 2FA’yı zorlar ve ne zaman satın alacağınızı veya satacağınızı bilmeniz için fiyat uyarıları ayarlama gibi şeyler yapmanızı sağlar. Son olarak, bunu bu alanda yerel olarak yapan birkaç uygulamadan biri olan Wear OS desteği ile birlikte gelir.

gemini

 

Son Güncelleme 31 Mayıs 2022 Yazar Pınar Güldökmez