Ana Sayfa Haberler Facebook’ta İş Fırsatlarını Görüntüleyin

Facebook’ta İş Fırsatlarını Görüntüleyin

0

Günlük hayatımızdaki kullanım oranı her geçen gün biraz daha artan Facebook platformunda kullanıcı konforunu geliştirecek yenilikler hız kesmeden devam ediyor. Sponsorlu reklam gönderileri, toplu kullanım sosyal medya grupları, e-ticarete imkan sunan Facebook Market Place platformu derken, ABD’li teknoloji devi Facebook geçtiğimiz günlerde bir diğer yeniliğini daha kullanıcıların beğenisine sundu. İşveren ve İş arayanları bir araya getirmeye amaçlayan Facebook İş İlanları eklentisi lokasyon bazlı olarak çalışmaya başladı.

 

Facebook anasayfa üzerinde yer alan İş Fırsatları sekmesi üzerinden görüntülenebilen alanda, kullanıcının bulunduğu lokasyona göre İş Fırsatı ilanları sunuluyor. İş verenle ile İş arayanları bir araya getirmeye amaçlayan Facebook İş Fırsatları, kişisel gelişim ve kariyer planlaması anlamında kullanıcılara kolaylıklar sağlamayı amaçlıyor.

 

Facebook İş Fırsatları bölümüne giren kullanıcılar lokasyonlarına yakın konumlarda bulunan iş ilanlarına erişebildiği gibi, dileyen kullanıcılar ise iş ilanları verebiliyor. Kullanıcılar, platformda bulunan ilanlara Facebook hesaplarından çıkış yapmadan “Şimdi Başvur” butonuna basarak ilgilerini çeken ilanlara başvurabiliyor. Bu anlık başvuru seçeneği kullanıldığında, kullanıcıların ayrıca bir başvuru formu doldurmaları veya özgeçmiş (CV) oluşturmalarına da gerek kalmıyor.

Platformu sürekli olarak takip edemeyen kullanıcılar dilerler ise bildirim butonunu aktif konuma getirerek yeni girilecek ilanlardan anlık haberdar olabiliyorlar. Facebook İş Fırsatları üzerinde yer alan ilanlar ile iletişime geçildiğinde tüm sorumluluk son kullanıcıya ait oluyor. Facebook herhangi bir üyelik sistemi ve ilan doğrulama sistemine sahip olmadığından, olası bir son kullanıcı zararı konusunda da herhangi bir sorumluluğu kabul etmiyor. Bu durum kullanıcıların başvurdukları ilanlar ile iletişime geçtiklerinde, kendi güvenliklerini kendileri sağlamaları gerektiğini ön plana çıkarıyor.

11858 teknik destek
11858 teknik destek

 

11858 teknik destek
11858 teknik destek

 

Facebook iş Fırsatları uygulamasına Facebook profilinize giriş yapmanızın ardından Ana Sayfa üzerinde yer alan İş Fırsatları bölümünden erişebiliyorsunuz.

 

 

 

 

 

 

Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA