Ana Sayfa Haberler Instagram’da İncelediğiniz Reklamları Geriye Dönük Olarak Kontrol Etme

Instagram’da İncelediğiniz Reklamları Geriye Dönük Olarak Kontrol Etme

0
11858 teknik destek

Sosyal medya uygulamalarının günlük hayatımızı ele geçirişini çaresiz şekilde izleyen kullanıcılar olarak bazen bardağın dolu tarafından da bakmaya çalışmıyor değiliz. Öyle ki önceleri kişisel mikroblog alanı olarak görülen bu platformlar gün geçtikçe, eğitim, sağlık, ticaret ve haberleşme gibi bir çok alanda hayatımızı kolaylaştırmaya da devam ediyor. Bir çok girişimci ve yerleşik markanın ürün pazarlama alanı konusunda ciddi bir pazar olarak gördüğü bu platformlarda, ürün reklamları kişisel ilgi ve ihtiyaçlarımıza göre bizlere sunuluyor. Bizler de bu anlamda, sponsorlu reklam gönderilerinin en etkili kullanıldığı alanlardan biri olarak gördüğümüz Instagram platformunda, incelediğiniz reklam gönderilerini geçmişe dönük olarak nasıl görebilirsiniz konusunu sizler için derledik.

 

Öncelikle Instagram uygulaması üzerinden hesabımıza giriş yaparak işlemlerimize başlıyoruz. Sonrasında ise profilimiz bölümünden Ayarlar bölümüne giriyoruz.

Sonraki ekranda ise açılan Ayarlar bölümünde bulunan Reklamlar menüsünü tuşluyoruz.

11858 teknik destek

 

Bir sonraki ekrandan ise Reklam Hareketleri bölümüne girerek yakın zamanda incelediğimiz Instagram reklamlarına geçmişe dönük olarak erişiyoruz.

 

 

Bu alandaki reklamlar kronolojik olarak (yeniden eskiye) bizlere sıralanacaktır. Dikkat edilmesi gereken bir diğer husus ise listelenecek reklamların hala yayına devam ediyor olması gerekir. Süresi biten reklamlar bu listeden kaldırılacağı için daha önceden incelemiş olsak bile reklam geçmişinde görünmeyecektir. Reklam geçmişine göz atma işlemi yanlışlıkla kapattığımız reklamlara yeniden erişebilmek adına bizlere iyi bir opsiyon olacaktır.

11858 teknik destek

Destek sitemiz sorununuzu çözmenize yardımcı oldu mu?
1619 Oylamalar · 1619 Cevaplar
Cevabı Gönder
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
            Destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA
Önceki İçerikFacebook’a İki Faktörlü Kimlik Doğrulama Kodu Ekleme
Sonraki İçerikFacebook İş Fırsatları Görüntüleyin
1991 istanbul Şişli Doğumlu. Eskişehir Anadolu Üniversitesi İktisad Fakültesi mezunu. 2009 yılından beri teknoloji ile yakından ilgileniyor. Yaklaşık beş yıldır yönetici teknik editörlük görevini ifa ediyor.

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.