En iyi Valorant bıçak skinleri

Valorant bıçak mezatına hoş geldiniz. En iyi Valorant bıçak skini için hazırladığımız bu listeyi estetik ve görsel kalitelerine dayanarak derledik.

Valorant, temelde ücretsiz bir nişancı oyunu olmasına rağmen, oyuncu kitlesini estetik açıdan zengin ve gösterişli silah skinleriyle büyülemiştir. FPS nişancı oyunlarının dünyasında iyi bir bıçak skininden daha ikonik ne olabilir ki?

Bazı oyuncular, ekranın üzerindeki pikseller için gerçek paralar harcamak fikrinden hoşlanmazken, iyi tasarlanmış ve arzulanan bir eşyanın cazibesini inkar etmek mümkün değildir.

En İyi Valorant Bıçak Skini

Bu nedenle, şu anda oyundaki en iyi Valorant bıçak skinleri neymiş bir göz atalım!

Araxys Bio Harvester

En İyi Valorant Bıçak Skini

Yayın Tarihi: 10 Ocak 2023

Fiyat: 4.350 VP

En iyi Valorant bıçak skini listemizin başında Araxys Bio Harvester bulunuyor. Bu tek elle kullanılan yakın dövüş silahı, elinizde yabancı bir teknoloji gibi görünüyor ve hissettiriyor.

Altın sapı ve yükseltildiğinde parlayan hafif mavi bir bıçağı bulunuyor. Ayrıca mor, siyah ve gümüş renk seçenekleri de mevcut. Araxys Bio Harvester, oyundaki renk seçeneklerinin tamamının mükemmel olduğu nadir skinlerden biridir.

İnceleme animasyonu sizi her zaman eğlendirecektir. Tabanın farklı parçaları, memnuniyet verici bir yerçekimsiz ses eşliğinde havada süzülecektir. Kesme ve saplama etkileri, zaten harika olan bir bıçağı tamamlayan hafif bir parıltı bırakır.

RGX 11z Pro Firefly

En İyi Valorant Bıçak Skini

Yayın Tarihi: 27 Nisan 2022

Fiyat: 4.350 VP

CS:GO’da Butterfly animasyonunu çevirmekten hoşlanıyorsanız, Valorant’taki RGX 11z Pro Firefly, bildiğiniz ve sevdiğiniz görsel uyaranı sunar.

27 Nisan 2022’de, önceki Episode 4 Act 3 Battle Pass’in yayınlandığı aynı günde piyasaya sürülen bu bıçak, listedeki bıçaklar arasında en yeni olanıdır.

Recon Balisong gibi kelebek bıçakları uzun süredir sayısız Valorant haritasında ve oyununda bulunuyor olsa da, RGX 11z Pro Firefly’ın canlı ve renkli tasarımı biraz daha iyi bir seçim yapar.

Ancak tercihiniz Recon Balisong’da ise, buna da sizi suçlamayız!

Xenohunter

En İyi Valorant Bıçak Skini

Yayın Tarihi: 8 Haziran 2022

Fiyat: 3.550 VP

En iyi Valorant bıçak skini konusunda aşırı abartılı olduğunu düşünen oyuncular için, Xenohunter basit ama çarpıcı bir seçenektir.

Sleek ve parlak gümüş bir bıçak ve siyah bir deri sapı bulunur. Xenohunter Bıçak, birçok süsleme detayına sahip değildir. Hatta renk seçenekleri bile yoktur, sadece varsayılan görünümü ve bir adet animasyon yükseltmesi bulunur. Ancak, işte bu onu ilk bakışta cazip kılan şeydir.

Xenohunter Bıçak’ın minimalist tasarımı, tehlikeli ama pratik bir silah gibi görünmesini sağlar ve gerçekçi bir bıçak isteyenler için mükemmel bir seçenektir. Bu skin aynı zamanda, yakın dövüş için özel olarak tasarlanmış bir bıçak olan M9 Bayonet’e de oldukça benzemektedir.

Terminus A Quo

En İyi Valorant Bıçak Skini

Yayın Tarihi: 21 Eylül 2022

Fiyat: 4.350 VP

4. sıradaki en iyi valorant bıçak skini Terminus A Quo, Valorant’ta futuristik bir tek elle kullanılan yakın dövüş bıçağıdır. Oyuncu topluluğu tarafından sevilen ChronoVoid Koleksiyonu’nun bir parçasıdır.

Sapı, Big Hero 6’dan bir mikrobotu andıran bir görünüme sahiptir ve bıçağın kenarı parlak bir lazer ışığıyla çevrelenmiştir. Terminus A Quo, deri, metal ve her şeyi kolayca eritebilir. Altın ve mavi kenarının yanı sıra mor, kırmızı ve siyah varyantları da vardır.

İncelemek için tamamen yükseltilmiş bir metal küre haline dönüşür. Oyun içindeki en iyi inceleme animasyonlarından birine sahiptir ve bu tek başına, VP’nizi harcamaya değer en iyi Valorant skinlerinden biri yapar.

Elderflame

En İyi Valorant Bıçak Skini

Yayın Tarihi: 9 Temmuz 2020

Fiyat: 4.950 VP

Bilgisini vereceğim sonuncu en iyi valorant bıçak skini, Elderflame Hançeri’dir. Elderflame Hançeri, Valorant’a tanıtılan ilk ultra seviye bıçak skindir. Ayrıca yüksek bir fiyat etiketiyle gelmiştir.

Elderflame Hançer, bir ejderhanın pullu cildinden oyma yapılmış, tabandan çıkan üç küçük pençe ve bir tane daha büyük ve keskin bir pençeye sahiptir. İlk yayınlandığında birçok kişinin ağzını açık bırakan fantastik bir kavramdır.

Yükseltildiğinde, bıçağın kenarı alevler içinde yanar ve siyah dumanlar çıkarır. Kahverengi bir taban rengi dışında başka renklere sahip değildir. Eğer farklı varyantlar ve farklı ateş tonları olsaydı, listenin çok daha üst sıralarında yer alabilirdi.

Araxys Bio Harvester, en iyi Valorant bıçakları listemizde birinci sırayı alıyor. Şüphesiz ki bu alien teknolojisi parçası tarz ve hayret verici bir deneyim sunuyor.

İlgili: En iyi valorant vandal skini

En iyi Valorant bıçak skini oyunun oynanışını herhangi bir şekilde etkilemez ve nişan alma becerilerinizi geliştirmez. Onları yalnızca estetik ve görsel kalitelerine dayanarak sıraladık. Peki, sizin Valorant’ta kullanmayı tercih ettiğiniz favori bıçağınız hangisi?