Android için En İyi Ücretli Antivirüs Uygulaması

Android telefonunuz veya tabletiniz için birinci sınıf koruma arıyorsanız. 2022 Temmuz ayı testlerine göre, en iyi ücretli android antivirüs uygulamaları listemizi sizlerle paylaşıyoruz.

Android telefonunuz için en iyi antivirüs programını seçmek oldukça basit olmalıdır. Telefonlar genellikle dizüstü bilgisayarlar ve kişisel bilgisayarlar için ikincil cihazlardır. Bu yüzden en iyi seçeneğiniz, bu birincil makineler için en iyisinin ne olduğunu bulmak.

PC için antivirüsün Android cihazları desteklediğinden emin olmak ve hazırsınız. Ancak, birincil endişeniz Android telefonunuzun veya tabletinizin güvenliğiyse. Veya hem Windows hem de Android için harika uygulamaları olan iyi bir antivirüs uygulaması seçmek istiyorsanız. Android için en iyi ücretli antivirüs uygulamalarını ele alalım. Bir ödeme yapmaktan kaçınıyorsanız en iyi ücretsiz android antivirüs uygulamaları listemizi inceleyebilirsiniz.

Android için en iyi antivirüs uygulamaları

Bu uygulamaların tümü sağlam güvenliği destekler ve telefonunuzu yalnızca kötü amaçlı yazılım taramalarının ötesinde güvende tutmak için yeterli özelliklere sahiptir.

Avast Antivirüs & Güvenlik

Avast Antivirüs programını masaüstünde gerçekten sevdik. Android sistemi cihazda kullanmak ta çok mantıklı. Her şeyden önce Avast, uygun fiyatlı bir paket içinde birinci sınıf koruma ve performans sunar. Avast Antivirüs, ne yapmasına izin verildiğine bağlı olarak her biri için farklı koruma seviyelerine sahip Android, iOS, Mac ve Windows için uygulamalar sunar.

Android’de Avast, antivirüs taraması sunar, güvenli olduklarından emin olmak için uygulamaları tarar ve mobil cihazlarda gezinme alışkanlıklarınızı daha güvenli tutmak için bir Web Kalkanı özelliği vardır. Ayrıca, uygulamada yerleşik sınırsız bant genişliğine sahip bir VPN’e sahiptir. Avast Antivirüs, şifrenizin veya kullanıcı adlarınızın sızdırılıp sızdırılmadığını görmek için çevrimiçi hesaplarınızı tarar. Ayrıca, herhangi bir modern uygulamada olduğu gibi, isteyenler için isteğe bağlı bir karanlık mod seçeneği var.

Avira Security Antivirus & VPN

NortonLifeLock tarafından 2021’in başlarında satın alınan Avira Prime, çok sağlam bir antivirüs. Windows incelememizde Avira’ya beş üzerinden dört yıldız verdik ve AV-Test, AV-Comparatives’de olduğu gibi Avira’ya Android’de koruma konusunda en iyi notları veriyor. Avast gibi Avira da kötü amaçlı yazılım kontrolünün ötesine geçen bir “akıllı tarama” yapar. Avira’nın sürümü ayrıca potansiyel olarak tehlikeli uygulamaları, e-posta ihlallerini kontrol eder ve korumasız Wi-Fi bağlantılarını tarar.

Ayrıca, depolamayı ve belleği optimize etmek için bazı özellikler ve diğer performans kontrolleri vardır. Ayrıca Avira’da bir VPN, web koruması vardır ve hassas uygulamaları ekstra bir pinin arkasına kitler.

Norton 360: Mobile Security

Norton 360, Windows’ta en iyi seçimlerimizden biridir. Birinci sınıf korumasıyla Android’de de mükemmel bir seçimdir. Norton’un Android uygulaması, uygulama tarama, tarama için web kalkanı, yerleşik VPN gibi özelliklerle oldukça basittir. Ayrıca Google bu konuda oldukça iyi bir iş çıkarsa da, SMS mesajlarınızı dolandırıcılık için tarar.

Bilgisayarınız için zaten Norton’a aboneyseniz, Android telefonunuzda da iyi bir iş çıkaracaktır.

Trend Micro Mobile Security & Antivirus

Trend Micro Maximum Security, mobil cihazlarda bir çok özellik ile gerçekten bunun için çalışıyor. Uygulamaları tarama, göz atmanızı güvende tutma, güvenli olmayan Wi-Fi bağlantılarını kontrol etme gibi daha önce gördüğümüz standart şeyleri yapar. Ve cihazınızın iyi çalışmasını sağlamak için bir dizi cihaz optimizasyon özelliği vardır.

Trend Micro’nun uygulama tasarımı oldukça basittir, gezinmeyi ve cihazınızın güvenliğini tek bir noktadan yönetmeyi kolaylaştırır.

En iyi ücretli android antivirüs uygulaması nasıl seçilir

Android için bir virüsten koruma uygulaması seçmek, diğer görev açısından kritik uygulamaları seçmeye benzer. Adını hiç duymadığınız bir uygulamayı indirerek risk almak istemezsiniz. Bildiğiniz veya iyi incelenmiş güvenlik uygulamalarına bağlı kalmak her zaman en iyisidir. Ayrıca, güvenlik söz konusu olduğunda, bazı iyi ücretsiz seçenekler vardır. Ancak güvenlik uygulamanızdan en iyi şekilde yararlanmak için tam deneyim için ödeme yapmanız gerekir. Tek ihtiyacınız olan bazı temel isteğe bağlı kötü amaçlı yazılım taramasıysa, ücretsiz bir uygulama muhtemelen işinizi görecektir. Ancak en iyi özelliklerin bulunabileceği yer ücretli hizmetlerdir.

En iyi ücretli android antivirüs uygulamaları listemiz bu kadar. Bu seçeneklerle ihtiyaçlarınıza ve bütçenize uygun bir şey bulabilmeniz gerekir.

Son Güncelleme 7 Ekim 2022 Yazar Fatih ATEŞ