Ana Sayfa Yazılım En iyi T-shirt Tasarım Yazılımı

En iyi T-shirt Tasarım Yazılımı [2020 Kılavuzu]

0

Bir T-shirt tasarım işi başlatmak ister misiniz? Yoksa bir sonraki tişörtünü mü tasarlamak istiyorsun ve kafan mı karıştı?Endişelenmenize gerek yok, bu yazı sizin içindir.

Tişört, siyasetten dini amaçlara kadar çeşitli amaçlar için kişiselleştirmenin kolay olması nedeniyle en popüler kıyafetlerden biridir.

Etrafında birkaç tişört tasarım yazılımı var; Ancak, bu yazı en iyi T-shirt tasarım yazılımını belirli bir düzende sunmuyor.

11858 teknik destek
11858 teknik destek

Eşsiz kıyafetler için en iyi T-shirt tasarım yazılımı

CorelDraw Grafik Paketi

CorelDraw, dünyada iyi bir sebepten kullanılan en popüler tasarım aracıdır. Çoğu grafik tasarım yazılımının sahip olmadığı geniş bir yazı tipi, sanat ve renk seçenekleri veritabanına sahiptir.

10000’den fazla klip sanat ve resim, herhangi bir tasarım türünü oluşturmak için kullanılabilecek 2000 şablon verdiğinden, T-shirt tasarımı için kullanılan güzel bir yazılımdır.

Ek olarak, CorelDraw, kullanıcılara görüntüleri ve yazı tiplerini belirli bir alana sığdırma ve yerleşimini kişiselleştirme olanağı sağlar.

11858 teknik destek
11858 teknik destek

Ayrıca, kullanıcılara komik tasarımları seven tasarımcılar için güzel sanatsal ve mozaik desenler yaratma yeteneği verir. CorelDraw, perspektif ekleyen ve tasarımlara enerji veya hareket efektleri veren efekt efekt uzantıları sunar.

CorelDraw, Windows Vista, 7, 8 ve 10 gibi Windows işletim sistemlerinde uyumludur.

Artıları:

 • Çok fazla özellik
 • Çeşitli araçlar
 • İndirmek için ücretsiz

Eksileri:

 • T gömlek tasarımlarında spesifik değildir

    –  Resmi web sitesinden şimdi Corel Draw Graphics Suite 2018 alın (ücretsiz indirme veya satın alma)


Adobe illustrator

Adobe Illustrator en popüler tasarım yazılımlarından biridir ancak aynı zamanda gömlek tasarım yazılımı olarak da kullanılabilir.

Bu yazılım, birçok yazı tipi, boyut, şekil ve ayrıca güzel tişört tasarımları oluşturmak için iyi bir efektle birleştirilebilecek efektler içeren sayısız özellik sunar.

Bu tişört tasarım yazılımı, şekiller ve katmanlar içeren tasarımlarla iyi çalışır.

Ek olarak, çeşitli baskı teknikleri için tasarım yapma ile uyumlu olmanın avantajını da elde edersiniz. Adobe Illustrator’ı kullanarak baskıyı kesebilir, vinil kesebilir ve aktarabilirsiniz.

Adobe Illustrator, aylık 19 dolar abonelik ücreti ile birlikte geliyor. Adobe Illustrator’ı, Windows 7 ve Windows 8 ve Windows 10 gibi Windows işletim sistemlerinde çalıştırabilirsiniz.

Artıları:

 • Çok sayıda yazı tipi, efekt ve resim
 • Tasarım oluşturmak için çeşitli araçlar

Eksileri:

 • Arayüz yeni başlayanlar için kullanımı kolay değil

Adobe Illustrator uygulamasını edinin


Graffix Pro Studio yazılımı

Bu üst düzey tişört yazılımı kapsamlı bir şablon kütüphanesiyle 45’ten fazla yazı tipi ve 350’den fazla resim ile birlikte gelir. Bu, yazdırmadan önce giysi şablonunda görülen hızlı bir kişiselleştirilmiş tasarım sunar.

T-shirt tasarım yazılımı tasarımı çok kolaylaştırıyor. Özelliklerinden bazıları şunlardır:

 • sıkıntılı etkiler
 • gölge manipüle
 • gradyanlar tasarım
 • yapıt manipülasyonu

Ek olarak, bu özellikler basit bir tasarım yapmaya yardımcı olur ve kolayca karmaşık ve güzel bir tasarıma dönüştürür. Ücretsiz fakat sınırlı bir yazılım ile birlikte gelir ve daha fazla işlev için premium yazılım 899 dolara mal olur.

Graffix Pro Studio yazılımını Windows XP, Windows Vista ve Windows 7’de çalıştırabilirsiniz.

Artıları:

 • Sezgisel yazılım, kısa bir süre içinde karmaşık, sanatsal ve kişiselleştirilmiş görüntüler elde etmek için kolay döndürme, metinlerin, resimlerin, anahatların veya renklerin yeniden boyutlandırılmasını sağlar
 • Sanat eseri kütüphanesi, Tişört tasarımı için gereken görüntülerin kolay ve hızlı bir şekilde alınmasını sağlayan, iyi optimize edilmiş bir arama aracıyla, yüksek çözünürlüklü PNG formatında 350’den fazla görüntü sunar
 • Metin oluşturmak kolay olacak şekilde güzelce düzenlenmiş 45’in üzerinde yazı tipi. Ayrıca, ana hatları ve çeşitli renklerde gradyanları içerir.

Eksileri:

 • Oldukça pahalı
 • Sınırlı yazı tipi ve resim seçenekleri

Graffix Pro Studio yazılımını satın alın


T-Shirt Factory Deluxe

T-Shirt Factory Deluxe özel bir tişört tasarım yazılımıdır. Basit ev tişört tasarımlarından iş tasarımlarına kadar her türlü tasarım için idealdir.

Ayrıca, yeni başlayanlar için iyi bir seçenek olan kullanımı kolay bir yazılım arayüzü sunar, çünkü istenen tasarımları oluşturmayı kolaylaştıran hazır şablonlar sunar.

Ayrıca, Microsoft Word’deki küçük resimlerle düzgün şekilde bütünleşir; Bu nedenle, Microsoft Word, T-Shirt Factory Deluxe yazılımı ile mükemmel çalışır.


Resimlerinizi daha önce tişörtünüze basmadan önce düzenlemeniz mi gerekiyor? Buradaki en iyi resim editörlerine göz atın.


Yazılım ayrıca yeni başlayanlar için 6300’ün üzerinde hazır tasarımla birlikte gelirken, daha fazla seçenek isteyen kullanıcıların 20000’in üzerinde renkli klip sanat ve imgesi var.

T-Shirt Factory Deluxe ayrıca, 30 dolarlık ucuz bir fiyat etiketi ile gelirken taranan fotoğrafları veya taranmış tasarımları düzenleme özelliğine de sahiptir.

Ancak, T-Shirt Factory Deluxe yazılımını yalnızca Windows 2000, Windows 98, Windows Millennium Edition, Windows Vista ve Windows XP gibi Windows işletim sistemi ile çalıştırabilirsiniz.

Artıları:

 • Yeni başlayanlar için kolay arayüz
 • Güçlü tasarım araçları
 • Özel tişört oluşturma araçları
 • Ucuz fiyat

Eksileri:

 • Yazılım bazen sıkışabilir

T-Shirt Factory Deluxe’ü buradan indirin.


Flash T-shirt yazılımı

Bu T-shirt tasarım yazılımı en iyi t-shirt tasarım yazılımlarından biridir ve pahalı olmasına rağmen en iyi yazılımlardan biridir. Özellikle uygulama içi flash arayüz kullanılarak geliştirilen özel tasarım script yazılımı olan geniş bir dizi araçlarına sahiptir.


Kendi logonuzu tasarlamak ister misiniz? Bu makalede tam olarak bunu yapmanıza yardımcı olabilecek en iyi yazılım araçlarına göz atın.


Ayrıca, kullanıcılara, kullanıcı tercihlerine göre özelleştirilebilecek renkler, metinler ve boyutlar hakkında çeşitli seçenekler sunar. Bu yazılımı Windows 7, Windows 8, Windows 10’da kullanabilirsiniz.

Artıları:

 • 600’den fazla resim ve 200 yazı tipinden oluşan geniş bir veritabanı
 • Kullanıcıların bir çevrimiçi tasarım mağazası oluşturabildiği e-ticaret çözümü
 • Kolay arayüz

Eksileri:

 • Oldukça pahalı

Flash T-shirt yazılımını buradan indirin

Sonuç olarak, t-shirt yapmak sadece tasarımda bitmiyor; Hala kumaşların üzerine baskı yapmak zorundasın. Bununla birlikte, harika bir tişört tasarımı muhtemelen kişisel veya ticari kullanım için tişörtlerinizi hazırlamaya başlamanızı sağlayacaktır.

Yukarıda bahsettiğimiz tişört tasarım yazılımlarından herhangi birini kullanma deneyiminizi bizimle paylaşın. Aşağıdaki yorum yapmaktan çekinmeyin.

Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA