Ana Sayfa Destek PC’ler İçin En İyi Logo Tasarım Yazılımı

PC’ler İçin En İyi Logo Tasarım Yazılımı

0

Herhangi bir büyük şirket veya marka hakkında ilk dikkat çeken şeylerden biri logodur. Facebook’un minimalist “F” si var, Apple ise zarif yarı yenen elmayı, Nike ise onay işaretini, Windows ise pencere döşemelerini taşıyor.

Bir markanın öne çıkması için mükemmel bir logo şarttır.

Pek çok işletmenin işe başlarken yaptıkları bir hata, isimlerine ve logolarına çok fazla önem vermemektir. Aslında bunlar, işinizin başarısını belirlemek için en önemli şeylerden ikisi olabilir.

11858 teknik destek
11858 teknik destek

Bir isim, beyin fırtınası yapabileceğiniz ve çıkabileceğiniz karakterlerin veya kelimelerin birleşimidir. Bu yapılacak basit bir şey. Zor olabilecek harika bir logo düşünmeye çalışmak ve sonra onu gerçekten oluşturmak.

Logonuz profesyonel ve temiz olmalıdır. Büyük işletmeler işe alımın bu bölümünü kendileri için yaptırmak için profesyonelleri işe alır. Neyse ki, bütçenizin ötesindeyse, fiyatın bir kısmı için bunu yapmanıza yardımcı olabilecek birçok yazılım vardır.

Windows 10 için en iyi logo oluşturma yazılımı hangileridir?

Sothink Logo Maker (önerilir)

Sothink Logo Maker, logo oluşturma alanındaki yeni başlayanlar için hazırlanmış bir yazılımdır. Hemen çizim temellerini öğrenmeye başlamak istiyorsanız – bu size bir resim oluşturmanın tüm yönlerini öğretebilecek en iyi yazılımdır.

11858 teknik destek
11858 teknik destek

Bu yazılımla, farklı vektörleştirme seçenekleriyle çok katmanlı efektler gerektiren logolar oluşturabilirsiniz.

Ayrıca, fazla ödeme yapmadan profesyonelce tasarlanmış bir logo oluşturabilirsiniz. Bu programı kullanarak Adobe tasarım yazılımı uzmanlarıyla rekabet edebilirsiniz.

Sothink Logo Maker, çeşitli logo tasarım kaynakları, çeşitli kişiselleştirme renkleri, tek tıklamayla metin ve grafik efektleri, tüm eylemlerinizin önizlemelerini ve birçok çıktı biçimini (JPE, BMP, PNG, TIFF, SVG) kullanmanızı sağlar.

Bilgisayarınıza yükleyin, deneyin ve izlenimlerinizi yorum bölümünde bırakın.

Summitsoft Logo Tasarım Stüdyosu Pro

Summitsoft’un Logo Tasarım Stüdyosu Pro, hemen hemen her endüstride, gıda ve finanstan temizlik ve inşaat sektörüne kadar şaşırtıcı, önceden tasarlanmış 1500 şablona sahiptir.

Bu devasa şablon koleksiyonuna ek olarak, tasarımlarınıza ekleyebileceğiniz 5000’den fazla logo nesnesi var. Buna renkleri, yazı tiplerini ve şekilleri ince ayarlayabilme ve bir çıktı olarak ne elde edebileceğinizi hayal edebileceğiniz herhangi bir tasarım ekleye bilirsiniz.

Kendi grafiklerinizi içe aktarabilir veya kendi şekillerinizi / tasarımınızı çizmek için dahili araçları kullanabilirsiniz.

Logo Design Studio’nun arayüzü, tanıdık arayüzlerin alışması daha kolay olduğu için hepsini daha iyi yapan Microsoft Office’inkine benzer. Kaçırılmaması gereken bir diğer özellik de, gerçekten de sloganlarla ortaya çıkabilen slogan / tagline jeneratörü.

Yazılım size tasarımlarınızı tam olarak sahiplenmenizi sağlar, başka bir deyişle onları başkalarına satabilirsiniz. Dikkat çeken bir özellik, marka kimliğinizi güvence altına alabilmeniz için ticari marka işlemine temel bir giriş yapmasıdır.

Laughingbird Logo Oluşturucu

11858 teknik destek
11858 teknik destek
Laughingbird en Logo Creator bir şey çizmek için tek yapmanız gereken mevcut 200’den fazla seçenek arasından şablonlardan birini seçmek ve doğrudan tuvale bırakılabilen diğer grafik öğelerini seçmek.

Alternatif olarak kendi grafiklerinizi yükleyebilir, hatta web’den indirdiğiniz bir grafiği yükleyebilirsiniz.

Ayrıca, tasarımınıza ekleyebileceğiniz çeşitli özel efektler ve metin seçenekleri de vardır. Tüm bunlara sezgisel menülerden erişilebilir. Tasarımlarınızı aşağıdaki formatlardan birinde dışa aktarabilirsiniz: jpg, gif, bmp, tiff veya şeffaf png.

Yazılım size tasarımınızın tam sahipliğini verir, isterseniz onu satabilirsiniz.

Laughingbird’ün Logo Oluşturucu, bir logodan, blog grafiğinden veya bir Facebook zaman çizelgesi kapağından bir YouTube başlığına veya bir kartvizite kadar her şeyi oluşturmanıza yardımcı olabilecek hepsi bir arada bir yazılım olduğunu iddia ediyor.

Bu ürün, belirli bir ücret karşılığında satılıyor, bu aslında gücünü de hesaba katan pazarlık. Deneme sürümünü ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Logo Stüdyosu

Logo Studio, yerleşik şablonlar ve kullanımı kolay bir sürükle ve bırak arayüzü ile birlikte gelen bir başka harika logo tasarım yazılımıdır.

Geliştiriciler, kullanıcıların önceden herhangi bir teknik uzmanlık gerektirmediğini ve 60 saniye kadar kısa bir sürede bir logo tasarlayabileceklerini iddia ediyorlar.

Logo Studio, markanız için mükemmel logoyu gerçekleştirmek üzere, tümü yerleşik düzenleyicisi (yukarıdaki resimde gösterilmektedir) ile kolayca düzenlenebilen, 500’den fazla yerleşik şablonla birlikte gelir. Tasarıma kendi resimlerinizi ve grafiklerinizi de ekleyebilirsiniz.

Bu ürün 67 $ ‘de satılıyor. Ancak, yazılımdan memnun kalmazsanız, yazılımı 30 gün içinde iade edebilir ve geliştiricilere neyi beğenmediğinizi söyleyerek paranızı geri alabilirsiniz.

Adobe Illustrator

Adobe Illustrator ürününü listeye eklemeden en iyi logo tasarım araçlarının bir listesini oluşturamazsınız. Adobe Creative Suite’in bir parçası olan Illustrator, çoğu profesyonel logo tasarımcısı için tercih edilen araçtır.

Arabirimi yeni başlayanlar için biraz göz korkutucu olabilir, ancak bir kişi bu yazılımın bu listedeki diğer girişlerden daha fazla özelliğe sahip olduğunu doğrulayabilir.

Jenerik tasarım yazılımı, kendi arayüzü / süreç sadece bir logo tasarlamak isteyen birine kafa karıştırıcı görünebilir.

Ancak, piksel ızgarası, hassas şekil oluşturma araçları ve fırçaları, gradyanlar, perspektif ızgaraları, zengin tipografi ve görsel efektler gibi özellikler yelpazesinin onu inanılmaz derecede güçlü bir yazılım haline getirdiğinden emin olabilirsiniz.

Zaman ve çabayı adamak istiyorsanız, Adobe Illustartor’da logonuzun vizyonunun en doğru yorumunu oluşturabilirsiniz.

Adobe Illustrator, bugün mevcut olan en popüler vektör grafik tasarım yazılımıdır. Yukarıda belirtildiği gibi, yeni başlayanlar için uygun değildir. Ancak bir denemeye istekliysen, Adobe’nin Creative Cloud’un bir parçası olarak  bu liki kullanarak satın alınabilirsiniz.

LogoYes

LogoYes, bir web uygulaması olması açısından bu listeye yenilenen bir ektir. Herhangi bir modern tarayıcı ile kullanabilirsiniz. İlginç bir iş modelini takip ediyor.

Tasarımınızın logosunu oluşturmak için çevrimiçi sihirbazını kullanırsınız ve sonunda tasarladığınız şeyi beğenirseniz satın alırsınız. Ancak fiyat beklendiği kadar yüksek değil.

Tasarımınızı ve diğer tüm ilgili dosyaları (tasarımınızın yüksek çözünürlüklü sürümlerini) indirebilirsiniz.

Logonuzu tasarladığınız çevrimiçi sihirbaz oldukça açık. Endüstrinizi ve ardından markanız için alakalı bir şablon sanatını seçerek işe başlarsınız.

Bunu takiben, sürükle ve bırak tuvaliyle tasarıma küçük değişiklikler (döndürme, yeniden boyutlandırma vb.) Yaparsınız. Burası ayrıca logonuza metin ekleyeceğiniz yerdir.

Bununla birlikte, logo başına bir resim kullanmakla sınırlısınız ve özel bir efekt mevcut değil. Sonunda ne yarattığını beğenmiyorsan, mükemmel logoyu bulana kadar her zaman baştan başlayabilirsin.

Basit ve temiz bir logo aradığınızı ise uygulama mükemmel bir seçimdir.

LogoYes indirin.

Sothink Logo Maker Pro

Sothink’in Logo Maker Pro, iş veya marka için profesyonel görünümlü bir logo oluşturmak için başka bir harika araçtır.

Summitsoft Logo Design Studio Pro gibi arayüzü, tanıdık arayüzlerin alışması daha kolay olduğu için her şeyi daha iyi yapan Microsoft Office’inkine benziyor.

Gerçek logoyu oluştururken, kullanıcının üç seçeneği vardır: sıfırdan başlamak, ücretsiz bir şablonla başlamak veya mevcut bir logoyu düzenlemek.

Bu yazılımın öne çıkmasına yardımcı olan birçok özellik vardır.

Yedi farklı vektör çizim aracı, 25’in üzerinde özel efekt ve tümü tek tek metin harflerine uygulanabilen akıllı renk araçları (kullanıcının seçtiği baskın renkle alakalı paletleri otomatik olarak önerecektir) ile birlikte gelir.

Sothink Logo Maker Pro, kullanıcının Flash veya statik grafik içeren içeriği içe aktarmasına da izin verir. Png, jpg, bmp, tiff ve svg desteklenen dışa aktarma formatları arasındadır.

Logo Maker Pro’nun deneme sürümü ücretsiz indirilebilir ve 30 gün boyunca denenebilir.

Bu bizi listemizin sonuna getiriyor. Gereksinimlerinize en uygun logo oluşturma yazılımını indirin.

Başka bir öneriniz veya sorunuz varsa, aşağıdaki yorumlar bölümünde bırakmaktan çekinmeyin.

Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA