FPS oyunu (birinci şahıs nişancı oyunları), piyasadaki en heyecan verici oyun türleri arasındadır. Şimdiye kadarki en popüler türlerden biridir. Ek olarak, Halo, Call of Duty, Battlefield, Destiny ve diğerleri dahil olmak üzere çeşitli yüksek değerli oyunlar geldi. İster inanın ister inanmayın, Android’de araştırabileceğiniz sağlıklı bir FPS oyunu kaynağı var. Tetik parmağınız hazırsa, şu anda Android’deki en iyi FPS oyunu burada.

Bunların çoğu oynamak için en az yarı-iyi bir cihaz gerektirir. Ağır grafiklere sahip olma eğilimindedirler, İnternet kullanımına yüksek talepte bulunurlar ve genellikle yalnızca yüksek kaynak tüketen oyunlardır. Fortnite, Android’deki bir başka mükemmel FPS oyunudur, ancak Play Store’da olmadığı için burada listelemedik.

  • Call of Duty: Mobil
  • Pubg mobil
  • Hitman Sniper
  • Modern Combat 5

Call of Duty: Mobil FPS

Call of Duty: Mobile, mobil oyun tarihindeki en büyük oyun lansmanını gerçekleştirdi. Ayrıca insanların oyunu gerçekten sevmesine yardımcı olur. Normal PvP ve 100 oyunculu battle royale modu ile oldukça standart bir çevrimiçi FPS nişancı oyunudur. Normal PvP, bazı yinelemelerle birlikte standart ölüm eşleşmesini içerir. Oyuncular ayrıca donanımlarını özelleştirebilir ve daha fazla şeyin kilidini açabilir. Çoğu FPS oyununa kıyasla nispeten yenidir, ancak şimdiden tüm mobil oyunlardaki en büyük isimlerden biridir.

callofduty

PUBG Mobil ve PUBG Mobil Lite

PUBG Mobile, konsol ve PC’deki çok popüler FPS oyununun mobil bağlantı noktasıdır. Bu oyun sizi toplam 100 oyuncunun olduğu bir adaya düşürür. Amaç ayakta kalan son kişi olmaktır. Haritanın etrafına saçılmış teçhizat, silahlar ve araçlar da var. Ne kadar yeni olduğu için şaşırtıcı derecede iyi oynuyor. Ek olarak, mekanikler bir mobil FPS oyunu için bile ortalamanın üzerindedir. Fortnite, PUBG Mobile ile aynı FPS alt türünde bir başka mükemmel seçenektir. Ayrıca bazı iyi PUBG Mobile klonları da var . Son olarak, geliştiriciler yeni bir oyun olan PUBG: New State ( Google Play ) üzerinde çalışıyorlar. Şu anda ön kayıtta ve çıktığında listemizdeki PUBG Mobile’ın yerini alabilir.

pubgmobil

okumaya devam edin : Android Cihazlar İçin En İyi 3 Navigasyon Uygulaması

Hitman Sniper

Hitman: Sniper, daha benzersiz FPS oyunlarından biridir. Karakteriniz bir binanın dışına tünemiş, keskin nişancı tüfeğiyle bakıyor. Göreviniz, konumunuz hakkında kimsenin şüphelenmesine neden olmadan çeşitli hedefleri ortadan kaldırmaktır. Oyun 150’den fazla görev, kilidini açmak için çeşitli keskin nişancı tüfekleri, skor tabloları ve ayrıca bazı strateji öğeleri içeriyor. Nispeten ucuzdur ve ham, süper hızlı aksiyon yerine biraz daha fazla stratejiyi tercih ederseniz çok eğlenceli olabilir.

Hitman Sniper

Modern Combat 5 FPS

Modern Combat 5, mobil cihazlarda en popüler ve ana akım FPS oyunları arasındadır. Oyun bazı iyi grafikler, tonlarca içerik, çevrimiçi çok oyunculu ve daha fazlasıyla birlikte geliyor. Popülaritesi neredeyse her zaman çevrimiçi olarak birlikte veya ona karşı oynayacak birilerinin olduğunu garanti eder. Ayrıca bir kampanya modu, seviye atlayıp özelleştirebileceğiniz altı farklı karakter sınıfı ve donanım denetleyicileri için destek ile birlikte gelir. Hepsi çok sağlam bir deneyime katkıda bulunur. Bu günlerde oyun kendini bir eSport olarak tanıtıyor.

moderncombat