İyi ses değiştirici uygulamalar çok azdır. İroni şu ki, akıllı telefon bu tür bir ses yaratmak ve depolamak için mükemmel bir araç, ancak izleyici kitlesi kuşkusuz küçük. Bu araştırmak için zor bir konudur. Dışarıda bazı açık kaynaklı ses değiştirme motorları var ve Android’deki ses değiştirme uygulamalarının büyük çoğunluğu aynı olanı kullanıyor, bu yüzden çoğu aynı şeyi yapıyor. Ancak, Play Store’da genellikle gördüğünüz taklitçi yöntemlerin dışında, sesinizi çeşitli şekillerde değiştirebilecek bazı iyi uygulamalar yapmış bazı geliştiriciler var. İşte Android için en iyi ses değiştirici uygulamalar!

 

Android için en iyi ses değiştirici uygulamalar

  • AndroidRock Voice Changer
  • Snapchat and TikTok
  • Voice Changer by OnePixel Studio
  • Baviux Voice Changer with Effects

AndroidRock Voice Changer

AndroidRock’tan Voice Changer, ortalamanın üzerinde bir ses değiştirici uygulamasıdır. Arı, yaşlı adam, marslı, fan, boğuk, sarhoş, sualtı ve diğerleri dahil olmak üzere düzinelerce efekti destekler. Çoğu ses değiştirici uygulaması gibi çalışır. Bazı konuşmaları kaydeder ve bir filtre uygularsınız. Uygulama ayrıca önceden kaydedilmiş ses dosyalarına da filtreler uygulamanıza izin verir. Beklenebileceği kadar iyi çalışıyor. Bu, uygulama içi satın alma olmadan ücretsizdir. Yine de bazı reklamlar var.

AndroidRock Voice Changer

okumaya devam edin : Android Cihazlar İçin En İyi 3 Navigasyon Uygulaması

Snapchat ve TikTok

Snapchat kesinlikle en popüler ses değiştirme uygulamasıdır. Çoğunlukla bir görüntülü mesajlaşma servisidir. Ancak, bir sürü filtreye sahiptir. Görünümünüzü, sesinizi ve hatta ortamınızı değiştirir. Ayrıca Snapchat Memories’e sahiptir. Bu, onları tamamen kaybetmek yerine enstantaneleri kaydetmenizi sağlar. Bu size, takipçileriniz ve arkadaşlarınız için tek seferlik videolar yapmak yerine, tuhaf seslerle aptalca sesler çıkararak kendinizi kaydetme seçeneği sunar. TikTok ( Google Play bağlantısı ), bir dizi ses filtresi ve modülasyonu ile hemen hemen aynı şekildedir. Bununla TikTok’ta bir video kaydedebilir, hizmet için yayınlayabilir veya kendinize saklayabilirsiniz. Her iki seçenek de ücretsizdir.

Snapchat ve TikTok

Voice Changer by OnePixel Studio

OnePixel Studio’dan Voice Changer, muhtemelen grubun en güzel görünen uygulamasıdır. 25 ses efektine sahiptir, ancak bunların hiçbiri diğer uygulamalarda bulacağınızdan çok farklı değildir. Ses dosyalarını içe aktarabilir ve bunlara ses efektleri ekleyebilir, kayıtları kaydedebilir, sesi zil sesi olarak ayarlayabilir ve bunları MP3 veya WAV olarak kayıt olur. Onun dışında pek bir şey yok. Basit, ucuz ve dediği gibi çalışıyor. Tek yakınmamız, ses efektlerinin listedeki diğer hiçbir şeyden çok farklı olmaması.

Voice Changer by OnePixel Studio

Baviux Voice Changer with Effects

Baviux Voice Changer aslında Android’deki en popüler saf ses değiştiricilerden biridir. Basit bir kullanıcı arayüzü ve birçok başka seçenekle birlikte toplamda yaklaşık dört düzine efekt içerir. Sesinizi kaydedebilir ve efektleri istediğiniz gibi uygulayabilirsiniz. Daha sonra istediğiniz kişiye gönderebilir (uygulama ses dosyalarını desteklediği sürece), zil sesi veya bildirim tonu olarak ayarlayıp ve kaydedersiniz. Zaten sahip olduğunuz bir şeyi değiştirmek istiyorsanız, ses dosyalarını da içe aktarabilirsiniz. Uygulama, premium sürüm için 2,99 ABD doları karşılığında çalışır ve Google Play Pass kullanıyorsanız ücretsizdir.

Baviux Voice Changer with Effects