Çocuk oyunları biraz garip bir konu. Çocuklar bugünlerde eskisinden daha hızlı olgunlaşıyor. Ve daha büyük birçok çocuk Fortnite gibi popüler oyunlarla muhtemelen daha fazla ilgileniyor. Bu nedenle, eğitici oyunlara ve çocuk dostu temalı oyunlara ilgi duyacak ilkokul çocuklarına daha fazla odaklandık. Bu listedeki her oyun çocuklar için tamamen güvenlidir ve çoğunda mikro işlemler veya rahatsız edici reklamlar gibi şeyler yoktur. Ebeveynler, telefonlarını çocuklarına vermeli ve oynamalarına izin vermelidir. İşte Android için en iyi çocuk oyunları.

 

Android için en iyi çocuk oyunları

LEGO oyunları

LEGO oyunları mükemmel çocuk oyunları yaratır. Çizgi roman oyunları, Star Wars oyunları ve kendi orijinal oyunlarından bazıları dahil olmak üzere çeşitli oyunlara sahiptirler. Oyunların çoğu farklı mekaniklere sahip macera oyunlarıdır ancak hemen hemen her oyunu öğrenmesi kolay ve oynaması zevklidir. Bunların büyük çoğunluğu tamamen ücretsizdir. Mevcut ürünlerle etkileşime giren birkaç tane var. Örneğin, figürler satın alabilir ve ardından bunları LEGO Hidden Side oyununda kullanabilirsiniz. Aslında LEGO’nun bunun gibi artırılmış gerçeklik deneyimleriyle ilerlemesini takdir ediyoruz. Bir çocuk ürününde bu tür süslü şeyleri deneyen birkaç geliştiriciden biridir.

Buradan indirebilirsiniz.

lego

okumaya devam edin : Android Cihazlar İçin En İyi 3 Navigasyon Uygulaması

Minecraft

Minecraft, şimdiye kadarki en popüler oyunlardan biridir. Yetişkinler, çocuklar ve aradaki herkes arasında popülerdir. Oyuncular boş bir dünyada başlarlar ve bir şeyler üretmenin yanı sıra bir şeyler de çıkarırlar. Küçük çocukları, hiçbir şey için endişelenmeleri gerekmeyen yaratıcı moda ayarlayabilirsiniz. Daha büyük çocuklar hayatta kalma modunu daha tatmin edicidir. Nasıl salladığınız önemli değil, çocuklar bu oyuna bayılıyor. Aslında, arkadaşlarım çocuklarla birlikte geldiğinde Xbox’ımda yüklü tutuyorum çünkü kelimenin tam anlamıyla hepsi bu oyunu oynuyorlar. 6,99 dolardan biraz pahalı. Ancak ekstra uygulama içi satın alımlar kişisel görünümler içindir ve oyunu hiç etkilemez.

minecraft 11294 1

PBS Çocuk oyunları

PBS Kids, PBS’nin çocuklara yönelik geliştirme stüdyosudur. Çocuk dostu TV’den zaman öldürme oyunlarına kadar her şeyi kapsayan çeşitli çocuk uygulamaları ve çocuk oyunlarına sahiptirler. Koleksiyonları oldukça büyük. Oyunların çoğu, PBS’nin ortaya koyduğu çeşitli şovlardan karakterler içeriyor. Ayrıca, bu unsurların çoğunu kendi oyunlarında birleştiren PBS Çocuk Oyunları adlı kapsamlı bir oyun da var. Hemen hemen tüm eşyaları tamamen ücretsizdir. Bu, onu çocuklar ve cüzdanınız için iyi yapar. En son oyunları The Cat in the Hat Builds That da oldukça iyi.

pbs

Son Güncelleme 31 Mayıs 2022 Yazar Pınar Güldökmez