Podcast’ler, internet çağında ana bilgi ve en iyi eğlence kaynaklarından biri olarak görünüyor. İlgilendiğiniz konular hakkında uzmanların konuşmasını dinlemek için harika bir yol. Bizde sizler için en iyi podcast uygulamalarını derledik.

Ayrıca, hikayeler anlattıkları, fıkralar anlattıkları bir sürü eğlence podcast i bulabilir ve hatta belirli konulara derinlemesine giren belgesel podcast’ler bile bulabilirsiniz. Kelimenin tam anlamıyla aklınıza gelebilecek herhangi bir konu için bir podcast bulabilirsiniz. Podcast hayranıysanız ve yeni bir podcast uygulaması arıyorsanız, Android için en iyi podcast uygulamaları burada.

Android için en iyi podcast uygulamaları

  1. Google Podcast’ler
  2. Spotify
  3. Podcast Git
  4. TuneIn Radyo

Google Podcasts

Google, mesajlaşma seçimlerine yaptıklarını podcast seçimlerine yapıyor. Şu anda Google’dan podcast’ler için üç farklı platform var. Birincisi Google Podcast’ler. Oynatma hızı kontrolleri ve sessiz bölümleri atlama özelliğine sahip oldukça standart bir podcast uygulamasıdır. Google Play Müzik, Google’ın mevcut müzik akışı hizmetidir ve ayrıca podcast desteğine sahiptir. Son olarak, birçok kişi YouTube’a günlük veya haftalık programlar, podcast’ler ve benzer materyaller yükler. Google Podcasts en basit seçenektir ve ücretsizdir, bu nedenle ilk önerdiğimiz budur. Zor bir başlangıç ​​oldu ama şimdi çok daha iyi çalışıyor.

google podcast

 

Spotify

Spotify, dünyanın en iyi ve en popüler müzik akışı hizmetlerinden biridir. Ayrıca 2016’nın başlarında podcast yapmaya başladı. iTunes gibi bir şeye kıyasla (diğer çoğu podcast uygulamasının kitaplıkları için kullandığı) çok fazla podcast yok, ancak mevcut podcast’lerin sayısının artacağından şüphemiz yok. Bazı sesli reklamlara aldırış etmediğiniz sürece hizmeti ücretsiz olarak indirebilir ve tam, reklamsız deneyim için ayda 9,99 ABD doları ödersiniz. Halihazırda Spotify kullanıyorsanız, muhtemelen ikinci bir podcast uygulamasının gereksiz gelecektir.

spotify

okumaya devam edin : Android Cihazlar İçin En İyi 3 Navigasyon Uygulaması

Diğer Alternatifler

Podcast Go

Gelecek vaat eden podcast uygulamalarından biridir. Podcast bölümlerini indirme, değişken hızlı oynatma, uyku zamanlayıcıları ve daha fazlası gibi temel özelliklere sahiptir. Ayrıca Material Design ile keyifli bir tasarıma sahiptir. Uygulama, 300.000’den fazla kullanılabilir podcast’e sahiptir. Boş zamanlarınızda arama yapabilir veya göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Aksi takdirde, oldukça basit bir deneyim. Uygulama reklam ile ücretsizdir. Reklamları kaldırmak için 2.99$ ödeyebilirsiniz. Kullanırsanız, bunu bir Google Play Pass aboneliğinin parçası olarak ücretsiz kullanabilirsiniz. Gördüğümüz tek sorun, ara sıra bir oynatma sorunu ve bazen bazı bölümleri bitti olarak işaretlemekti.

podcast go

TuneIn Radio

TuneIn Radio, piyasadaki en iyi radyo uygulamaları arasındadır. Odak noktası çoğunlukla canlı konuşma radyosundadır. Bununla birlikte, uygulama aynı zamanda podcast’leri, sesli kitapları, radyo istasyonlarını (hem AM hem de FM) ve hatta canlı spor etkinliklerini içerir. Podcast sahipleri, podcast’lerini bunun için kullanılabilir hale getirmelidir. Podcast içeriği için iTunes’u fırçalamak gibi şeyler yapmaz. Aksi takdirde, çok kullanışlı bir podcast uygulamasıdır. Premium abonelik, diğer özelliklerle birlikte canlı NFL, MLB ve diğer spor oyunlarına erişmenizi sağlar. Bunu bağımsız bir podcast uygulaması olarak önermeyebiliriz. Ancak, diğer platformlardan radyo programları dinlemeyi de sevenler, bunu normal bir podcast uygulamasından daha iyi bulabilirler.

tunein