Ana Sayfa Bilgisayar ADGuard ile Özgür İnternetin Keyfine Varın

ADGuard ile Özgür İnternetin Keyfine Varın

1

İnternette sörf yaparken, müzik dinlerken, video izlerken yada çok sevdiğimiz bir filmin en can alıcı sahnesinde aniden ortaya çıkan reklamlar, neredeyse bütün kullanıcıların nefret ettiği bir durum olmaya başladı.

Seviye öyle bir hale geldi ki, Youtube üzerinden izlemek istediğiniz bir videoda bile önce reklama maruz kalıyorsunuz ve bu reklamlar bazen üst üste iki defa oynatılıyor.

Elbette günümüz toplum yapısının çevrimiçi dünyada var olmaya başlaması ve geleneksel medyanın yerini internetin alması, reklam veren şirketlerin gözünden kaçmıyor ve yeni çıkan ürünlerini tanıtmak için en uygun ortam olarak internet mecrasını görüyorlar. Reklamlara geleneksel medyadan alışık olan bireyler bazen bunu sorun etmiyor. Sonuçta reklam bazı insanlarında ekmek kapısı oluyor.

11858 teknik destek
11858 teknik destek

Ancak bu reklam kavramı abartıldığında ya da kötü amaçlar barındırdığında gerçekten katlanılması güç oluyor. Bu doğrultuda da yardımımıza reklam engelleyici yazılım ve eklentiler koşuyor.

İşte bunların en bilindiklerinden birisi de ADGuard.

ADGuard ile reklam engellemenin yanında zararlı içeriklerden, kötü amaçlı reklamlardan korunmuş oluyorsunuz. Tabiri yerindeyse koruma kalkanına bürünmüş bir şekilde rahatça inernet dünyasına dalabiliyorsunuz.

11858 teknik destek
11858 teknik destek

Gelin bu makalemizde ADGuard’ın işlevlerine göz atalım.

Reklam Engelleme

AdGuard, işlem yaparken aniden çıkan reklamların, açılır pencerelerin ve video reklamların hepsinin tek seferde engelleme kapasitesine sahip.

İnternette Gezinme Güvenliği

AdGuard, dolandırıcı, kimlik hırsızlığı yapan ve zararlı yazılım barındıran sitelerden sizi korumanın yanında, gönül rahatlığı ile internette dolaşmanıza imkan sağlıyor.

Gizlilik Koruması

Adguard, veri hırsızlığı yapan çevrimiçi eylem analizcilerden, takip sitelerinden ve zararlı yazılımlara karşı gizliliğinizi ön plana çıkartır. Tarayıcınızın olabildiğince az çerez kaydetmesine ve girmiş olduğunuz sitelerin sizin kullanım istatiklerinizi kullanmasına izin vermez.

Ebeveyn Kontrolü

Çocuklarınızı, uygunsuz ve yetişkin içerikli sitelere erişimini engelleyerek onları korumanızı sağlar. Bu mod sayesinde çocuğunuzun hangi sitelere erişim sağlayabileceğini ayarlayabilirsiniz.

AdGuard, daha güvenli, daha hızlı ve daha rahat bir şekilde internet kullanmanıza olanak sağlar.

AdGuard, en iyi internet deneyimi için gerekli tüm özelliklere sahip benzersiz bir program olma yolunda emin adımlarla ilerliyor. Dünyanın en gelişmiş reklam engelleyicisi, komple bir gizlilik koruma modülü ve bir ebeveyn kontrol aracı ile bütünleşiktir. Ayrıca bu özelliklerin tümü herhangi bir tarayıcıda veya uygulamada çalışabilir.

Sonuç

Başarılı bir reklam engelleme uygulaması olan ADGuard, sizi izleyen web sitelerini, videolardaki reklamları ve https protokolünü kullanan sahte siteleri program üzerinden engelliyor. Bu işlemi eklenti ile yapanlardan farkı ise bunu yaparken reklam yüklenmeden önce engellemesi. Bu şekilde bant genişliğiniz dolmadığı için aynı zamanda internet hızınızı da artırıyor.

 

Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA

1 Yorum

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.