Cihaz özelliklerine biz göz gezdirelim ;

 

Fiber Desteği Sağlar

Zyxel modem sayesinde hızlı internetin keyfini çıkarabilirsiniz.

Geniş Bir Alan

Kablosuz interneti epey geniş. bir alana yayabilecek bir kapasiteye sahiptir. İki antenli yapısı sayesinde interneti pek çok kişinin kullanımına sunar. Geniş evler için gayet makul bir çözüm olarak kabul edilebilir. Evler dubleks olsa bile sorun çıkmayacaktır.

Kısa Sürede Hazır

Karmaşık kurulum operasyonlarını geride bırakarak pratikliğin keyfini sürmeniz mümkündür. Bu sayede hızlı internete epey hızlı bir şekilde kavuşursunuz.

11858 teknik destek

Her Evin İhtiyacı

Günümüzde internetsiz bir hayat çoğu kişi için mümkün bile değildir. Yeni bir evde düzen kurulacağı vakit yapılan işlemlerden ilki internet bağlantısını kurmaktır. Zyxel modem ile bu işlem epey pratik bir biçimde halledilir.

Her Yere Uygun Tasarım

Beyaz renkli ve sade bir tasarıma sahiptir.

 

Şimdi ise modemimizi nasıl kurucağımıza bir bakalım ;

ara

ayrıca cihazımıza kablolu veya  kablosuz bağlantı yaparak boş bir internet sayfası açalım ve tarayıcı çubuğuna tıklayarak 192.168.1.1 yazıp  aratalım ve gelen kullanıcı adı kısmına admin şifre kısmına ise modemin altındaki etikette geçen password kısmını yazarak giriş yap butonuna tıklıyoruz arayüz şifre yenileme kısmı gelicek burda değişiklik yapmadan atla butonuna tıklayalım daha sonrasında hızlı başlat sihibarzı gelcek burdan atlaya basıyoruz .

zyxel

Daha sonra sağ üstteki ve 3 çizgiye basarak ağ ayarından genişbant seceneğine tıklayalım gelen kısımlardan internetimize uygun kısmın en sağındaki not işaretine tıklayalım yalın internet için adsl fiber vdsl seceneğinin not işaretine basıyoruz daha sonrasında gelen sayfada dikkat etmeniz gereken kısımlar kapsülleme pppoe olucak vpı 8 vcı 35 mtu 1492 olucak ve sağ kısımdaki ppp kullanıcı adı ve şifre kısımlarına operatörünüzden aldığınız kullanıcı adı ve şifreyi hatasız bir şekilde girip sayfanın altından uygula butonuna tıklıyoruz.

Ekran Alintisi 1

ayrıca İşinizi sağlama ama  almak açısından hem adsl ve vdsl kısımlarından kurulum işlemini sağlayabilirsiniz hatasız yaptıktan sonra internet bağlantınızın tadını çıkartabilirsiniz.