Ana Sayfa Haberler Zyxel VMG1312 T20B MODEM KURULUMU

Zyxel VMG1312 T20B MODEM KURULUMU

0

Cihaz özelliklerine biz göz gezdirelim ;

 

Fiber Desteği Sağlar

Evine fiber internet bağlatmak isteyen kişiler için tavsiye edilebilir. Bu internet türünü desteklediği için hızın düşmesi gibi bir durumla yüzleşmek durumunda kalmazsınız. Zyxel modem sayesinde hızlı internetin keyfini çıkarabilirsiniz.

Geniş Bir Alan

Kablosuz interneti epey geniş bir alana yayabilecek bir kapasiteye sahiptir. İki antenli yapısı sayesinde interneti pek çok kişinin kullanımına sunar. Geniş evler için gayet makul bir çözüm olarak kabul edilebilir. Evler dubleks olsa bile sorun çıkmayacaktır.

Kısa Sürede Hazır

Tak ve çalıştır özelliği bulunur. Bu sayede neredeyse hiçbir kurulum süreci geçirmeden internete bağlanabilirsiniz. Karmaşık kurulum operasyonlarını geride bırakarak pratikliğin keyfini sürmeniz mümkündür. Bu sayede hızlı internete epey hızlı bir şekilde kavuşursunuz.

Her Evin İhtiyacı

Günümüzde internetsiz bir hayat çoğu kişi için mümkün bile değildir. Yeni bir evde düzen kurulacağı vakit yapılan işlemlerden ilki internet bağlantısını kurmaktır. Zyxel modem ile bu işlem epey pratik bir biçimde halledilir.

Her Yere Uygun Tasarım

Beyaz renkli ve sade bir tasarıma sahiptir. Bu sayede evlerin hemen her odasında rahatlıkla kullanılabilir. Diğer eşyalarla bir uyum yakalamak konusunda neredeyse hiç zorlanmaz. Bu sayede hemen her evde kullanılabilir.

Uzun Süreli Kullanımlara Uygun

Prize takılı olduğu sürece yedi günün yirmi dört saati kullanılabilir. İçindeki elektronik ekipmanlar böylesi bir duruma uygundur.

Şimdi ise modemimizi nasıl kurucağımıza bir bakalım ;

11858 teknik destek
11858 teknik destek

11858 teknik destek
11858 teknik destek

cihazımıza kablolu yada kablosuz bağlantı yaparak boş bir internet sayfası açalım ve tarayıcı çubuğuna tıklayarak 192.168.1.1 yazıp aratalım ve gelen kullanıcı adı kısmına admin şifre kısmına ise modemin altındaki etikette geçen password kısmını yazarak giriş yap butonuna tıklıyoruz arayüz şifre yenileme kısmı gelicek burda değişiklik yapmadan atla butonuna tıklayalım daha sonrasında hızlı başlat sihibarzı gelcek burdan atlaya basıyoruz .

Daha sonra sağ üstteki 3 çizgiye basarak ağ ayarından genişbant seceneğine tıklayalım gelen kısımlardan internetimize uygun kısmın en sağındaki not işaretine tıklayalım yalın internet için adsl fiber vdsl seceneğinin not işaretine basıyoruz daha sonrasında gelen sayfada dikkat etmeniz gereken kısımlar kapsülleme pppoe olucak vpı 8 vcı 35 mtu 1492 olucak ve sağ kısımdaki ppp kullanıcı adı ve şifre kısımlarına operatörünüzden aldığınız kullanıcı adı ve şifreyi hatasız bir şekilde girip sayfanın altından uygula butonuna tıklıyoruz.

İşinizi sağlama almak açısından hem adsl hemde vdsl kısımlarından kurulum işlemini sağlayabilirsiniz hatasız yaptıktan sonra internet bağlantınızın tadını çıkartabilirsiniz.

Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA