YouTube’da büyümenin yolları nelerdir? Youtube büyüme nasıl olur? Bilindiği üzere YouTube gibi büyük bir platformda içerik üreterek gelişmek bi hayli zor.

Şimdi eskiye göre artık çok daha zor, fakat YouTube platformun hakkını vererek insanlara muhteşem bir kolaylık sağladı.

YouTube’un yeni konsepti olan, shorts videoları ile YouTube’da gelişmek artık eskisi kadar zor değil.

Shorts videoları ile YouTube üzerinde çok daha hızlı tanınıyor ve çok daha hızlı gelişme şansı yakalıyorsunuz.

YouTube'da büyümenin yolları

YouTube’da nasıl gelişilir ?

YouTube’da kısa shorts videoları normal videolara göre 10 kat daha etkili. Aslında çok daha hızlı gelişmenizi daha çabuk tanınmanızı sağlıyor. Kısa sürede izlenmelerinizi shorts videoları ile ikiye katlayabilirsiniz.

YouTube’da çok daha hızlı gelişme şansı yakalayabilirsiniz, normalde artık 0’dan bir kanal açarak YouTube’da gelişmek fazlasıyla zor fakat 0’dan bir

YouTube kanalı açarak shorts videoları ile kısa zaman da iyi bir içerik üretici olabilirsiniz; artık herkes YouTube’da tamamen shorts videolarına odaklanmış durum da özellikle de YouTube’a yeni başlayanlar.

YouTube’a shorts videoları ile başlamak çok büyük bir avantaj. Ve çoğu insan bu taktiği kullanarak günden güne YouTube’da daha da gelişiyor.

YouTube’da milyonlarca aboneye sahip olan kanallar bile bu taktiği kullanmakta başlangıçta işe shorts videoları ile başlamak çok daha hızlı gelişmenize yardımcı olur. YouTube büyüme işlemi nasıl gerçekleşir?

Orjinal İçerik

Aslında YouTube’da kendi shorts videolarınızı üretmek çok önemli. YouTube kendi orjinal içeriğini üretenleri bir adım daha önde tutuyor.

Daha fazla öne çıkartıyor kendi orjinal içeriklerinizi oluşturduğunuzda;

YouTube daha hızlı öne çıkmanızı sağlar çok daha hızlı geilşme şansı elde edersiniz. YouTube’da büyümenin yolları nelerdir?

YouTube'da büyümenin yolları

Ayrıca başka bir platformdan video alıp attığınız da veya videoyu aldığınız platformun logosu.

Kendi içeriğinizi üretmeniz çok önemli. Farklı bir videoyu alıp kanalınızda yayınlamak yerine kendi shorts içeriklerinizi oluşturmanız çok daha iyi olur.

Aslında oluşturduğunuz shortslar kendi orjinal içerikleriniz olursa shorts videolarından çok daha fazla para kazanırsınız.

Shorts videolarının içerikleri çok önemlidir her zaman kendi orjinal içeriğinizi üretmeye fazlasıyla özen gösterin.

Son Güncelleme 29 Mayıs 2022 Yazar Pınar Güldökmez