Grundig VCR2131 Robot Süpürge Kurulumu ve Teknik Özellikleri

Bu yazıda sizlere fiyat performans ile öne çıkan Grundig VCR2131 robot süpürge kurulumu ve teknik özelliklerinden bahsedeceğiz.

Haritalama özelliği ve mop özelliği bulunan akıllı robot süpürge özellikleriyle kullanıcılarını şaşırtıyor. 110 dakikaya kadar süren kesintisiz süpürme temizlik performansıyla uzun süreli kullanım imkanı sunmaktadır. Böylece çok büyük bir alanı temizlemeyecekseniz tek seferde temizliği tamamlayabiliyorsunuz. Türkçe ve kolay kullanım imkanı sunan mobil uygulaması ile kişiselleştirmeler yapabiliyorsunuz. Böylece Grundig VCR2131 ile gün ve saat seçerek temizlik planlamaları yapabiliyorsunuz. Robotunuzu uzaktan kontrol etme sayesinde mobil uygulamadan cihaza dokunmadan kullanım imkanı oluşturmaktadır. Ayrıca 3 kademeli emiş gücü tercihi ile güç tüketimini tamamen kendiniz ayarlayabiliyorsunuz.

Kolayca monte edilebilen silme aparatı, su tankı ve mikrofiber beziyle yüzeylerde performanslı bir temizlik yapabilirsiniz. Mobil uygulama üzerinden Grundig VCR2131 ile haftalık temizlik planı oluşturabilirsiniz. Böylece siz unutsanız bile robotunuz unutmanız. Programınız ile temizliğini gerçekleştirir. Her temizlikte yeniden haritalandırma yaparak sıfırdan tarama ile nerelerin temizlediğini analiz eder. Böylece evinizi atlamadan her yerini temizler.

Teknik Özellikleri

Kuru Ağırlık (kg): 4.47.
Aşılabilir Engel: Maksimum 2cm.
Çalışma: 5 farklı çalıştırma modu.
Çalışma Süresi: Maksimum 110 dk.
Derinlik: 350 mm
En: 350 mm
EPA/HEPA Filtre: Var
Kullanım Alanı: Düz Zemin
Pil Tipi: Li-ion (uzun ömürlü kullanım imkanı olan pil teknolojisidir.)
Ses Seviyesi (dB): 65
Siklon Filtre: Var
Su Tankı Kapasitesi (L): 0.75 lt
Şarj Süresi: 5 Saat
Teknoloji: Sesli Bilgilendirme
Toz Kapasitesi 0.45 lt

Grundig VCR2131 Robot Süpürge Kurulumu

Robot süpürgenizin kurulumunu yapmadan önce evinizde robotun girmesini istemediğiniz kapılarını kapatınız. Eğer geçemeyecek kapı eşikleri varsa bu odalarında kapısını kapatınız. Örneğin lavabo veya balkon gibi alanları temizlenmeyecekse bu bölümlerin eşiğine geldiğinde geçemeyecektir. Ancak kapı açıksa eşikten ötesini algıladığı için haritalandırmada burayı bitirmeyecek ve her süpürmede geçmek isteyecektir. Ayrıca yeri sabit olmayan küçük eşyalarınızı, terlik, oyuncak, kutu vb eşyalarınızı kaldırınız. Böylece daha kolay haritalandırma yapacaktır.

Akıllı telefonunuza uygulama mağazasından Grundig Robot uygulamasını indirin. Telefonunuzda konum servislerini etkinleştirin. Ayrıca evinizin Wi-Fi ağına bağlanın.

Bölge seçimini yaparak mail adresiniz ile beraber kayıt oluşturup bir şifre belirleyin.

Grundig VCR2131 Robot Süpürge Kurulumu Nasıl Yapılır

Cihaz ekleme seçeneğinden robot süpürgenizin modelini seçiniz. Robot süpürgeniz şarj istasyonunda değilken auto butonuna sinyal sesi duyana kadar basılı tutunuz.

Grundig VCR2131 Robot Süpürge Kurulumu

Ardından işlem tamamlandı butonu ile sonraki adıma geçiniz. Evinizin Wi-Fi ismi gözükecektir. Wi-Fi parolasını ekrana yazarak ilerleyiniz. Veriler cihaza aktarılarak kurulum yapılacaktır. Robot süpürge ile telefonunuzu birbirine yaklaştırınız. Böylece Grundig VCR2131 robot süpürge kurulumu tamamlanmış olacaktır.

Son Güncelleme 26 Mayıs 2022 Yazar Pınar Güldökmez